Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bezire

Ciąża zagrożona-poronienie zagrożone.

Polecane posty

Dzis rano miałam kolejne krwawienie..., troszę wieksze niż miesiąc temu. Pojechaliśmy z babcią do szpitala byłam przerażona, lekarz mnie zbadał nie mówiąc słowa wyszedł. Załamałam sie tylko zdążyłam zadac pytanie czy iwe ppan co mi jest, on tylko powiedział krótkie tak wiem. Przyszły dwie pielegniarki i zaprowadziły mnie na usg, długo czekałam ale wkońcu zostałam zbadana, badanie trwało około 20 minut, jakie to szczescie kiedy usłyszałam że moje dziecko żyje i bije serduszko mu i jest bardzo ruchliwe widziałam na ekraniku. Niestety jest za późno na wykrycie jakichkolwiek chorób. Nie wiadomo skad te krawienia, dostałam recepte na Duphaston, Nystatyne )na grzybice) zalecenie żadnej pracy(a miałam iśc-bo nie pracuje), łażenia po ulicy, biegania i musze lezec nie przemęczac się. Mam nadzieje że wszystko bedzie dobrze. Czy któras z was miała podobnie i jak to się skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co lekarz powiedział
co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidzi nic sie nie dzieje, nie zna przyczyny krwawienia, dostałam recepte na leki. Powiedział że nie ma aż takiego zagrożenia bym została w szpitalu i powiedział że mogę iść do domu ale nie może mi powiedziec co może się stac za godzine, dwie... Narazie na szczscie spokoj i oby już na zawsze bardzo się denerwuje. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skafdhjlkjs
tak, czasem tak sie dzieje, ok. 3 miesiaca wszystko sie ustabilizuje, gdy juz bedzie lozysko i ciaza nie bedzie juz zagrozona (najczesciej tak jest).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiego 3-go miesiąca
??? przecież ona ma temin na 7 czerwca 2008 wiec już jest w 4 miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przykre
ale my n ie mozemy ci pomoc jedynie wspolczuc i zyczyc szczescia... musisz byc pod stala kontrola lekarza i dbac o siebie to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiego 3-go miesiąca
no ale nic nie powiedział? dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo krwawilam do 13 tyg ciazy! Lekarz odejrzewa ze to byla ciaza blizniacza! Jak przyszlam na usg w 7 tc to widzielismy dwa plody ale tylko u jednego bilo serduszko! Kazal czekac!!! Dal mi Duphaston! Krwawilam przez 5 tyg! Na poczatku byla to zywa krew, potem strzepki, skrzepy i na koncu krew stala sie czarna! W 13 tyg poszlam do gina, zalamana ze poronilam! Ale tak nie bylo:-) Albo byl to drugi plod i macica sie oczyszczala, albo lekarz nie zan przyczyny:-) Mam nadzieje ze wszystko sie ulozy tak jak u mnie! I ze bedziesz tez jak ja teraz czekac na porod:-) Jestem juz w 36 tyg ciazy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ja mam jedna dzidzie, mam nadzieje ze te krwawienie to jakias moja krew stara i tyle. DZięki :) musze być dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiego 3-go miesiąca
no rzeczywiście, slicznie wyglądasz Dagmarka:) chyba malutko przybrałaś na wadze? mogę zapytać ile ważyłaś przed ciążą, a ile teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz u mnie tez nie do konca jest wiadomo czy to byly blizniaki!!! Musisz troche poczekac! Czasami tak jest! Byc moze twoj organizm musi sie oczyscic! W kazdym badz razie jesli dziecku bije serduszko, to nie moze jednoczesnie krwawic:-) (Takie mysli przechodzily mi przez glowe:-) ) Pisalas ze twoj lekarz powiedzial ze wie co to jest! Nie powiedzial ci tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiego 3-go miesiąca
żartujesz?????????????????? w życiu nie dałabym Ci tyle, naprawdę??? iel masz wzrostu? kurde no szok, wyglądasz tak szczupło i ładnie w tym 32tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz w szpitalu powiedział że wie co jest przed badaniem usg a po badaniu powiedział że nie wiem od czego jest te krwawienie. Moja dzidzia jest bardzo ruchliwa, widziałam jak macha rączkami,nóżkami, i jak kopie ale nic nie czułam jeszcze za wcześnie. Może tak rzeczywiscie jest może we mnie są jakieś stare brudy i oczyszcza się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiego 3-go miesiąca
chciałabym mieć takie grube kosci i tak ładnei i szczupło wyglądać, naprawdę:) pięknie wyglądasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, nikt mi nie wierzy:-P Ale takie sa fakty:-) A mam 173 wzrostu:-) Ok! Nie zasmiecajmy tu dziewczynie tematu:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiego 3-go miesiąca
ok, no jasne:) sorki autorko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mi nie zaśmiecacie, czytam z ciekawościa jestem ciekawa jak ja bede wyglądac??? Teraz waze juz 71kg a mam 182cm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolę mysleć o takich rzeczach niż o złych lepiej na tym wyjdę, jesli nie bede się zadreczac i zmienie temat :) Przecież nie można myślec pesymistycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezirfe, ja miałam duze krwawienia do konca 4 mca ciąży. zaczynały sie delikatnie, po kilku dniach juz mocniejsze, i tak narastało. i taka sama sytuacja jak u ciebie- z dzieckiem ok a krew się leje. odwiedziłam 4 czy 5 szpitali i nie było mądrych co się dzieje. poszłam prywatnie i okazało się ze to zapalenie szyjki macicy- i krew leci własnie z szyjki. dostałam odpowiednie leki ( albothyl) a dzis miałam usg i wszystko jest ok- duży zdrowy chłopczyk :) trzymam kciuki za ciebie- postaraj się nie denerwowac i koniecznie znajdz dobrego specjaliste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do autorki! No w kazdym badz razie ja zycze Ci zeby wszystko bylo w porzadku:-) Zreszta musi byc ok:-) Trzymam kciuki:-) A bedziecie tak wygladac jak sie czesto bedziecie w ciazy smiac:-P Ja robie to prawie caly czas:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiego 3-go miesiąca
masz rację Bezire, złe myśli nie są teraz potrzebne ani Tobie ani dzieciaczkowi, myśl o czymś innym najlepiej i odpoczywaj:) a jeśli chodzi o Twoją wagę, to chyba żartujesz chyba chodziło Ci, że dopiero ważysz 71 kg, bo przecież jesteś cholernie wysoka - 182 cm to dużo przecież więc nie możesz ważyć jak ktoś kto ma 160cm nie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimonia dzięki za miłe słowa, może być z szyjki macicy mam przeciez nie wyleczona grzybice pochwy to jakies ranki moga sie robic a ja tego nie czuje brzuszek mnie nie bolał więc nie bede panikowała. I chyba pomyśle nad konkretnym lekarzem bo byłam juz u 4/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziło mi o to że przed ciąża ważyłam 65kg :) i te 6 kilogramów więcej. Położne sie ze mnie śmiały że podjadłam sobie, a dziś ze jestem strasznie chuda, no tak schudłąm 1kg :) twarz mi sie szczurowata zrobiła. Nie będę myślała źle, bede myślała dobrze. Dzidzia jest ruchliwa a ja szcześliwa że dobrze jej tam sie mame kopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A za jedno Cie niesamowicie podziwiam:-) Masz juz imiona dla dziecka:-) Ja zupelnie nie mam na nie koncepcjii:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nic jeszcze na 100% ja bym chciała żeby były takie ale prowadze wojne z moja babcią i mama które mają zupełnie inna koncepcje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj sie ! U mnie tez jest koncert zyczen:-P Kazdy chce inaczej, a ja nie potrafie sie sprzeciwic:-P Na dodatek, nie chce znac plci dziecka, wiec musze wymyslec 2:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×