Odpowiedz na ten temat

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

• AgataRS90 2017.10.12 [20:39]
    No niestety zdarza sie, że ktoś zatestuje, blada kreska jest, bo to wczesna ciąża a po kilku dniach przychodzi okres - i pronienie.
    Dlatego okres przychodzi, a nie dlatego, że test kłamie...
  • gość 2017.10.12 [20:41]
    Gość... To znak, że się nie utrzymało ciąży a nie dlatego że test zły wynik pokazał
  • magdzis 2017.10.12 [20:56]
    Jaka tu dziś cisza...dziewczynyusmiech.gif
  • AgataRS90 2017.10.12 [21:23]
    Nooo właśnie też to zauważyłam!
  • gość 2017.10.12 [21:24]
    magdzis wszystkie cierpliwie czekają co będzie smiech.gif . Mnie tak bolą piersi od wczoraj, aż czuje takie ciągnięcie od pach, aż mnie pieką. Bola i brodawki i boki...
  • magdzis 2017.10.12 [21:30]
    Ja też tak mam ale @ już mi się chyba rozkręca,trochę boli brzuch i zauważyłam już podczas wizyty w toalecie brunatna krew.nie wiem co z tym lutagenem czy biorąc od 10 dc niezablokuje owulacji bo czytałam że tak może byc
  • TAKaSObieMaMamaMa 2017.10.12 [21:34]
    Lifeisgood a jak Twoje samopoczucie i objawy ? U mnie do tego co bylo doszlo poirytowanie na maksa , zero cierpliwosci i drazliwosc choc to i tak za lekko powiedziane. Denerwuje mnie nawet swiatlo ze za ciemno swieci smiech.gif naprawde smiech.gif
    Maz, dzieci, obrywaja po rowno choc nie powiem ze bez powodu. Choc wszystko i tak wybucha we mnie ze zdwojona sila. Oby to w****ienie tak jak nagle przyszlo tak nagle sobie poszlo bo nie czuje sie z tym dobrze ze nie potrafie utrzymac nerwow na wodzy
    A naprawde nad tym nie panuje i to nie jest tylko pretekst czy wymowka. Serio az tak to nigdy nie mialam , nawet podczas najgorszego z najgorszych PMS.
  • gośćKarola 2017.10.12 [21:42]
    magdzis, ale mnie na okres nigdy nie bolą piesi aż tak. Zawsze czuje brodawki i to jest wszystko. Teraz mam straszne bolesne piersi, czuję że są takie ciężkie. Nawet biustonosz mi przeszkadza. Nie wiem może mój organizm już zaczyna świrować przez to że bardzo chce bobasa.
  • gośćKarola 2017.10.12 [21:43]
    magdzis a Ty juz jesteś w terminie @?
  • lifeisgood 2017.10.12 [22:11]
    TakaSobie u mnie tez czasem objawiaja sie mocne nerwyoczko.gif ale tka jak napisalas - juz sama nie wiem,czy to wymowka, czy rzeczywiscie tak hormony szalejaoczko.gif ja ogolnie znowu jestem chora, cos wszystko lapie odkad zaszlam w ciaze , wiec siedze w domu pod kocem i modle sie o zdrowieusmiech.gif troche mnie to martwi, no ale nie ja sama przechodze choroby w ciazy i wiele z moich kolezanek czesto chorowalousmiech.gif magdzis ja na Twoim miejscu jeszcze raz bym porozmawiala z ginekologiem,zeby to wyjasnic...Moze to Twoje lekarstwo ma inne jakies dzialanie niz sama luteina?Bo luteine rzeczywiscie powinno sie brac po owu!
  • magdzis 2017.10.12 [22:24]
    Karola jestem przed@ jeszcze jakieś 4 dni,plamie już od kilku dni ,mam bardzo nieregularne cykle więc pewnie teraz też @przyjdzie wcześniej,czuję że jutro lub pojutrze
  • Interesantka25 2017.10.12 [23:09]
    Godzina 17.00 przyszła @....i tyle w temacie
  • gość 2017.10.13 [00:02]
    Na Teleexpress zdąża @ :/ smutas.gif
    Ja dopiero 27 testuje jak zyc
  • AgataRS90 2017.10.13 [05:46]
    Interesantka przykro mi..
  • Mery877 2017.10.13 [08:35]
    Cześć Dziewczyny. U mnie klasycznie. Wczoraj kupiłam test ciążowy a w nocy dostałam @. Zaczął się nowy cykl i teraz spróbuję testów owulacyjnych usmiech.gif no zobaczymy usmiech.gif
  • Mamciaktorachcedzidzie 2017.10.13 [08:54]
    Byłam u lekarza rodzinnego pobral mi krew. Powiedziałam jak się czuje źle, nie mam miesiączki, że nie niby zrobiłam test ciążowy i wyszedł negatywnie. To zrobił mi tylko na tarczyce, nerki itp. A hcg nie... Mieszkam w Niemczech zaczynam dopiero przygodę z lekarzami jeszcze dobrze języka nie znam. Ja w czerwcu odstawilam tabletki i dostałam normalnie @ normalnie po odstawieniu tabletek. Potem następna @ dostałam z 10 dniowym opóźnieniem ( ale czytałam że to normalne) i kolejna już nie przyszła. Więc ciężko stwierdzić ile trwa mój cykl, bo jak brałam tabletki to wiadomo miałam jak w zegarku. Zobaczymy zaraz idę do lekarza jeśli nic nie zobaczy sam mnie pewnie skieruje na betę.
  • TAKaSObieMaMamaMa 2017.10.13 [09:10]
    Interesantka przykro mi. No niestety czasem tak jest ze test pokaze kreseczke a @ i tak przychodzi. Ale to tak jak ktos napisał, nie jest to wadliwosc testu a poprostu takie mikro poronienie. Ja sama pytalam i gin i w aptece i kazdy mowi ze jak nie ma w moczu hcg to nie pokaze sie nawet cien cienia cieniow. A co dopiero jasna rozowa kreseczka. Nie ma czego takiego jak przereagowanie testu a nawet jesli to wtedy wychodzi kreseczka w kolorze szaro zoltym, czyli przebarwione to miejsce na kreseczke od moczu.
  • gość 2017.10.13 [09:49]
    Hej dziewczyny,a ja czekam na kuriera tak tak będzie nowa dostawa testów smiech.gif Testować dopiero powinnam za tydzien ale jak wytrzymać.usmiech.gif
    Miłego dnia i spokojnej głowy.
  • magdzis 2017.10.13 [09:50]
    Może on mi przepisał ten lutagen bardziej na te plamienia i uregulowanie cyklu, myślicie że mogło tak być,bo dodał że muszę się podleczyć tym lutagenem ale wie z doświadczenia że kobiety wracają do niego po tym lęku już wciązy
  • gość 2017.10.13 [10:20]
    Dziewczyny a powiedzcie mi czy w owulacje lub dzien po jest rozpulchniona hn macica i szyjka nisko?
  • Interesantka25 2017.10.13 [11:04]
    Taka sobie ja mam już drugi raz taka sytuacje....
    Muszę do gina iść....bo oszaleje ile można
  • magdzis 2017.10.13 [11:22]
    Chyba masz podobny problem do mojego niski progesteron,luteina może by pomogła,wybierz się do gina może da ci skierowanie na badanie progesteronu
  • gość 2017.10.13 [12:39]
    Magdzis ja bym na twoim miejscu nie brala luteiny tak szybko. Ja mam owulacje stwierdzona okolo 10dc a luteine mam brac na wszelki wypadek od 15dc. Jak wezmiesz przed owulka to ci tylko ja wstrzyma. Skonsultuj to z lekarzem, niech ci wszystko wyjasni.
  • TAKaSObieMaMamaMa 2017.10.13 [13:38]
    Mamcia a co u Ciebie ? Bylas u tego lekarza ?
  • lifeisgood 2017.10.13 [15:00]
    No wlasnie magdzis. Idz jeszcze raz do lekarza i powiedz mu,ze przeciez Twoim celem jest meic dziecko i boisz sie ,ze Twoja owulacja bedzie wstrzymana:/ czasem dziewczyny musimy sluchac swojej intuicji, bo lekarze wpadaja w rutyne i rozne rzeczy przepisuja, kaza brac. A nie slepo wierzyc jednemu lekarzowi. Ja dzis ide do innej lekarki rodzinnej jeszcze raz sie przebadac, bo niepokoi mnie moje przeziebienie i chce sie upewnic,ze lekarstwa przepisane przez innego rodzinnego sa ok i zadzialaja. Dziewczyny niestety nawet lekarze nie sa wszechwiedzacy i wszechstronnie uzdolnieni. Moja znajoma miala dziecko w szpitalu , mial problemy z oddychaniem - w szpitalu jeden lekarz (ordynator) powiedzial jej, ze jak dziecko opusci szpital choc na chwile to moze umrzec, a druga lekarka powiedziala,ze szansa dla niego jest wyjazd do Rabki, tam szybko dojdzie do siebie i na jej miejscu szybko zabieralaby syna do Rabki. Moja znajoma posluchala troche intuicji, troche wskazowek rozumu (w tamtym szpitalu i tak dziecku nie bardzo pomagali) i zaufala lekarce,wypisala syna i od razu zapisala go do Rabki (akurat widzialam ja, jak sie pakowala do samochodu - cala roztrzesiona, pomysle sobie tylko co musiala czuc). To bylo 10 lat temu, ale swietnie obrazuje, ze nie zawsze warto ufac opinii jednego lekarza. Oczywiscie synek doszedl szybko do siebie i teraz - okaz zdrowia.
  • Mamciaktorachcedzidzie 2017.10.13 [15:39]
    Tak byłam, zrobił mi usg i nic tak nie ma jest wszystko wporzadku. Zapisał mi tabletki, mam brać przez 12 dni codziennie po 2 tabletki i w 4 dniu mam przyjść do Niego pobrać krew. Prawdopodobnie hormony mi się rozszalaly po tabletkach anty.
  • magdzis 2017.10.13 [15:47]
    Czuje się jak na chorobę, nawet przysnelam wciągu dnia co mi się nie zdarza nigdy, posmak w ustach też jak na chorobę,mam nadzieję że nie przypałęta się nic,jutro zaplanowana imprezaoczko.gif
  • Interesantka25 2017.10.13 [16:30]
    A ja odpadam....była u mnie ta znajoma i pokazała zdjęcie z pozytywnym testem ciążowym....nie mam siły....
  • lifeisgood 2017.10.13 [17:02]
    Interesantka to zawsze przykre doswiadczenia. Ale nie mysl o sytuacji innych ludzi - jedni maja lepiej, inni maja o wiele gorzej od nas. Postaraj sie po prostu pomyslec o sobie, moze zaplanuj sobie ten monitoring cyklu , troche odetchnij!usmiech.gif
  • TAKaSObieMaMamaMa 2017.10.13 [17:39]
    Agata a co u Ciebie ? Powtorzylas testy ?

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...