Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lifeisgood

"Cień cienia" na teście ciążowym w 26dc

Polecane posty

Witam, Kobietki!:) Staram się o dziecko i dziś rano, w 26 dniu cyklu (mam 28, 30-dniowe) wykonałam test ciążowy. Pojawił się na nim bardzo niewyraźny cień drugiej kreseczki, naprawdę słaby. Mój mąż mówi, że prawie nic tam nie widać i żebym nie robiła sobie złudnych nadziei... Ale widzę wyraźnie, że cień drugiej kreski jest zarysowany... Czy któraś z Was tak miała? @ ma przyjść dopiero za 2,3 dni (2 dni temu skończyłam brać luteinę, gin kazał odczekać 5 dni do miesiączki i jeśli nic, tzn. że mogę być w ciąży; jednak wyjeżdżam za 2 dni i nie mogłam się doczekać, zrobiłam test...). Mój test wygląda coś na wzór tego: http://images69.fotosik.pl/260/7193d5be9e0d5d43med.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam nic nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bardzo, bardzo delikatny cień. Dlatego wolę nie robić sobie nadziei... Choć z drugiej strony wiele się naczytałam o tym, że przed spodziewaną @ może wychodzić coś takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś jakby widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest pozytywny. Po cichu gratulacje. Nie wiem z jakiego powodu bierzesz luteine ale zrób bete i jesli bedzie pozytywna to dzwon do lekarza co masz dalej robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba ciąża autorko, gratki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje, ja taki miałam, beta tego samego dnia 52 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luteinę brałam, bo byłam pod pilną obserwacją owulacji u gin:) Obserwowaliśmy pęcherzyk i jego zachowanie (mam podwyższoną prolaktynę), dlatego jestem w 100% przekonana, że owu była (8 lub 9 sierpnia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może być ciąża. Powtórz test rano za trzy dni, ale coś tam widać już teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozytywny. Gratuluję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez widze, trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź na betę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem jest pozytywny. I dopiero teraz zacznie się stres;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O cholera, ja myślałam, że mi będziecie pisać: nie łudź się, tam nic nie ma... A teraz to dodałyście mi skrzydeł :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj sobie spokój z beta. Za kilka dni druga kreska będzie wyraźniejsza. Moim zdaniem ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dziś już zamknięte laboratorium u mnie, jutro nie mogę a za 2 dni wyjeżdżam... Kupię sobie 2 testy i zrobię jutro znowu, chyba oszaleję;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dam ci dobrą radę. Nie rób codziennie testu, bo tylko będziesz się wkręcać-widać/nie widać. Wyluzuj przez te kilka dni. Musisz być cierpliwa, bo przed Tobą dopiero długie miesiące cierpliwości. Ale cień drugiej kreski naprawdę widać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój cień cienia ma dzisiaj półtora roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli brałaś luteinę i miałaś monitoring cyklu z powodu podwyższonej prolaktyny to chyba powinnaś jak najszybciej skontaktować się z lekarzem prowadzącym który zapobiegawczo przepisze tabletki na podtrzymanie ciąży , co przy tego typu leczeniu jest raczej standardem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, chciałabym tak spokojnie podejść, ale nie da się po prostu! :) Najgorsza ta niepewność. Oby się udało:) aż kolana mi się trzęsą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój cień jutro kończy 3 tygodnie <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa razy mialam taki cien i man dwoch synow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mialam cień, kolejne dwa testy tez cień, lekarz po badaniu nic nie wyczuł, beta powyżej czyli ciaza, 3 tyg pozniej na usg bylo serduszko:) obecnie jestem 18 tydzień:) kup test innej firmy i zrob, mozliwe ze to bardzo wczesna ciaza i taka blada kreska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zycze Ci powodzenia:) trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pierwszym zdjęciu nic nie widać ale na drugim juz wyraźnie jest. Ciąża, gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś tam jest ale trzeba poczekać. Cierpliwości. :) Właśnie dlatego nie ma się co tak śpieszyć. Ja oba razy kiedy byłam w ciąży test robiłam po tygodniowym spóźnieniu. Wtedy od razu były 2 kreski. Najgorsze gdy przez pośpiech jest potem tylko stres i nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100% ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×