Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majaa

Clostilbegyt-dziewczyny brałyście te LEKI?

Polecane posty

Gość majaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaa
prosze napiszcie,która z WAS je brała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ja bralam przez pare cykli w wieku 18 lat, to jest dosc specyficzny lek, ktory sprzyja jajeczkowaniu, CLO sie bierze przez 5 dni, dalej idziesz na USG, i gin sprawdza czy juz nastapila owulacja. Jesli wszystko jest w porzadku, za 2 tygodnie bedziesz miala okres. Jesli starasz sie o dzidzie, to wtedy zapytaj u gina, cos Ci podpowie na pewno. U mnie byla t. zw. amenorrhea. Zdrowiej szybciutko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaa
ja staram się o dzidzie. Najgorsze jest to ,że lekarz wszystko dobrze nie wytłumaczy jest tak bardzo ok,ale trzeba go ciągnąć za język. Czy WY też miałyście brać ten lek w 2 dniu okresu przez 5 dni? a potem za miesiąc??chyba trzeba brać. wywnioskowałam ,że ten lek bierze się tylko raz w miesiącu? Czy wy tez brałyście raz w miesiącu??? potem po 2 miesiącach mam się do niego zgłosić. przeczytałam na ulotce ,że po tych lekach może nastąpić ciąża mnoga!!!kurcze??? bliżniaki???-aby chociaż dziewczynka i chłopiec :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaa
asiapanda🌻 jak brałaś te leki.powiedz mi prosze,bo nie wiem czy dobrze zrozumiałam mojego lekarza,ja zdaje sobie sprawe z tego ,że każdy jest indywidualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też biorę clo, teraz pierwszy cykl z clo za mną. Bardzo bolesne jajeczkowanie, ale nadzieja tym bardziej większa. co do skutków ubocznych, to nawet się cięszę, bo zawsze chciałam mieć blixnieta ;) Czekam aktulanie na efekt moich działań :) Jeszcze 3 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biorę po raz drugi (drugi cykl) w czwarty dzień cyklu USG, po którym lekarz mówi czy mam brać 5 dni łykam, potem znowu monitorowanie owulacji i około 12 dc zastrzyk - pregnyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaa
czyli ten lek bierze sie raz w miesiącu??ale asiapanda po której kuracji miałaś niby się zgłosić do lekarza?? po 1 czy 2 a może 3 . ja mam przepisane 3 opakowania tych tabletek. O Boże!!!!!może ja też w końcu po tych tabletkach zajde :) ...asiapanda dałaś mi wielką nadzieje!!! DZIĘKUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po wieciu 5 tabletek poszlam na konrole usg czy pecherzyki dojrzewaja, potem na druga i lekarz powiedzial mi kiedy nastapi pekniecie, potemna trzecia na sprawdzenie czy pekly, i tak bylo, mialam po 10 dniach zrobic test, byl negatywny, ale wciaz nie mialam @ i ponowny test juz byl pozytywny.. tak bierze sie ten lek raz w miesiacu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno najlepiej w dniu spodziewanej miesiaczki, ja zrobilam na wczesnie wtedy i znow byly lzy myslcie pozytywnie, uda sie zobaczycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaa
Dziękuje dziewczyny. ..no ja mam pójść do lekarza dopiero po 2 kuracjach, boje się tych ubocznych objawów,a wyczytałam ich wiele!!! musze uprzedzić męża,aby był wyrozumiały i baaaaaardzo cierpliwy :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milca
Ja wiecie mialam taka dziwna historie i jak czytam, to sie zastanawiam czy moj lekarz oby na pewno wie co robi! W maju zeszlego roku odstawilam tabletki....@ nie bylo dobre dwa miesiace a ja poszlam do ginekologa i zapisal mi clo, estrofem i duphaston....clo pierwsze 5 dni a potem reszta! Po tym wystapila mi miesiaczka i mialam isc po nastepna dawke ale olalam sprawe (nie bylam na etapie starania sie o dzidzie)! Poszlam do niego w kwietniu, bo nagle wystapilo u mnie skape krwawienie! Lekarz przebadal mnie i stwierdzil ze niespodzianki zadnej nie ma a mi zaaplikowal ta sama dawke! Wtedy dostalam samoistnie @ ale mimo to zaczelam przyjmowac leki.....w trakcie brania zaczelam miec dziwne objawy...bolace piersi, zawroty glowy, nadmierny apetyt itp! W tym czasie uprawialam bardzo regularnie sex pod katem malenstwa! Potem wystapilo u mnie krwawienie ktore trwalo 2 tygodnie! Poszlam do lekarza a ten nawet mnie nie przbadal, tylko wlepil mi kolejna dawke...tym razem harmonet (antykoncepcja-uwazam ze bez sensu)! Zaczelam brac i po tygodniu opuscilam dwie tabletki (sytuacja ze nie bylam w domu i nie moglam sie wczesniej zabezpieczyc)...od razu wystapilo krwawienie! Malo ono bylo podobne do @! Obecnie siedze i sie zastanawiam czy jakakolwiek jest szansa na ciaze.......mam mdlosci, wymiotuje, mam nabrzmiale piersi.....a do gina az strach teraz isc, bo w porownaniu z waszymi opisami to facet po prostu mnie faszerowal chemia i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaa
Milca-kup sobie test ciążowy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaa
asiapanda-też tak uważałam,ale zauważ ,że istnieje taki problem jak np.niepłodność bądz trudności zajścia w ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysmy z mezem starali sie ponad 6 m-cy, dopiero leki pomogly, chociaz lekarz tez byl zdziwiony bo maz tez mial slabe nasienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaa
my się staramy od listopada zeszłego roku. Sądziłam,że ja z pewnością nie będe miała żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki27
Witajcie:) ja też brałam Clo przez 3m-ce, było monitorowanie cyklu, zastrzyk Pregyl i ciągle nici!!, ale czytając kiedyś wypowiedzi na Forum, dowiedziałam się o badaniu drożności jajowodów - poprosiłam gin aby dała mi skierowanie ! byłam w lutym (8.II), brałam jeszcze CLO i później miałam 9.III OSTTNIą MIESIĄCZKĘ a teraz jestem w 9 tygodniu ciąży!!!! Jeżeli z waszymi facetami jest wszystko OK, a Wam się nadal nie udaje Zróbcie sobie to badanie, uprzedzam, że jest trochę bolesne ale czego się nierobi by wreszcie doczekać się Dzidziusia!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka damulka
Ja też brałam clostibegyt przez 5 dni, ponadto bromergon, w 12 dc robiłam test owulacyjny, wychodził pozytywnie i wtedy brałam zastrzyk -pregnal, i potem przez dwa tygodnie luteine. A w dniu spodziewanej @ miałam robić test ciążowy. Lekarz powiedział, że mam przyjść do niego po 6 m-cach, jak nie zajdę w ciążę. Zaszłam w drugim cyklu. :) Majaa, życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka damulka
Acha! I nie miałam żadnych skutków ubocznych brania tych leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaa
Witajcie dziewczyny :) :) małymiś-trzymam za Ciebie kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziewczyny dla mnie kilka dni temu zanim wypisał tabletki clo najpierw(w ten sam dzień z )zrobił zabieg na drożność jajowodów. Boże jak to mnie bolało,widziałam jak bierze do ręki nożyce ok.metrowe :( :( Bolało!!!wytrzymałam,jakoś. a teraz przy najbliższym okresie mam wziąć clo. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaa
miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolii
🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaaaaa
...chciałam sie Was jeszcze o coś zapytać. Ile tabletek clo brałyście???bo ja mam dawkowanie 2x1. odpiszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaaaaa
hej,hej jest tu ktoś jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka damulka
Ja też brałam CLO 2x1 tabletce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny 🌼 Ja też brałam w tym miesiącu Clo, od pierwszego dnia cyklu, przez 5 dni, raz dziennie. Nie było żadnego monitorowania cyklu, po prostu lekarz powiedział, żeby starać się 12, 13 i 14 dnia cyklu. Jeszcze nie wiem, czy coś z tego będzie, ale mam ogromną nadzieję:-D I Wam tego z całego serca życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam od 7 do 10 dc, po dwie dziennie. Dziś rano dowiedziałam się, ze jestem w ciąży :D Wyszły mi dwie kreseczki na teście Quick Vue. To mój pierwszy cykl z clo..... Cudowny specyfik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaaaa
misiaczkowa-GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ...czy te tabletki brałyście rano i wieczorkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×