Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

co byscie zrobily? konflikt z tesciami a urodziny synka?

Polecane posty

Od 3 tygodni sie z nimi nie odzywamy. Za tydzień mamy wyprawić urodziny synka. Mąż mówi żeby nie zapraszać nikogo bo będzie drętwo bo się z nimi nie odzywamy. Ja uważam ze to dla syna impreza tortu prezenty i ze względu na niego powinniśmy sie "poświęcić".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Które to bedą urodziny? Może zrobić tylko kinderbal? To poważna sprawa tzn ta kłótnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego dorośli tak na siłę chcą własne konflikty przenosić na dziecko??? to urodziny syna i na pewno będzie się cieszył z obecności dziadków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam ze to dla syna impreza tortu prezenty i ze względu na niego powinniśmy sie "poświęcić". Czy wasi teściowie też mają takie podejście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugie ur wiec Kinder bal odpada bo do żłobka nie chodzi. Bo ten dziadek od wielkiego piątku pije. Może juz przestał. Tesciowa dawala mu tabletki na senne żeby on siedzial w domu mój m za to ja opierniczyl i powiedzial ze albo melina albo wnuki cos takiego. A tesciowa do szwagierki powiedziała ze to my jej laski potrzebujemy nie ona naszej. A miała wtedy do mnie przyjść i zostac z maly. Bo szlam do lekarza. Napisałam jej ze skoro opieka nad wnukiem to laska to juz więcej jej nie potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z 21:12 nie wiem co na to teściowie bo jeszcze nic nie informowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż ma rację. Dziecko nic nie rozumie,wyczuwać będzie wasze podenerwowanie. Zależy też jacy są teście? Co i o co poszło? Jeżeli mąż ma laskę na nich to wnioskuję że raczej spoko ludzmi nie są? Jednych dziadków nie znałam i żyje i mam się dobrze.więc przestanmy na siłę z tymi kontaktami szaleć. Z teściową żyje bdb świetna kobietka i normalna przede wszystkim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NP w styczniu teściu nie przyszedl na roczek wnuczki bo czal pic dwa dni przed:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi mi o to jak się zachowają podczas imprezy, czy nie masz obaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie bym nie zaprosiła. Mąż ma całkowitą rację.widać mu nie zależy na kontaktach z rodzicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mysle ze nie będą poruszali konfliktowych tematów i dlugo nie zabawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moich rodziców tez mam nie zaprasza?i nikogo? Jestem taka rozdarta:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo zaproscie twoja rodzine a tesciow jak sie polepszy to na spóźnione urodziny.. Szczerze to mnie zastanawia inna sprawa.. Jak rozumiem Twój teść jest uzależniony, czy upił się bo lubi ale ogólnie nad sobą panuje? Bo znam problem alkoholizmu z bliskiej rodziny i nie bardzo rozumiem postawy twojego męża. Nie zależy mu zupełnie czy poprostu nie wiecie jak się zachowywać w tej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem , że chcesz sprawiedliwie do tego podejść , ale to nie wina twoich rodziców i nie wasza , że teściowie zachowują się jak się zachowują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój teściu ma takie ciagi alkoholowe ze pije po 3 tygodnie a potem przerwa. Czesto to picie zahacza o wielkie swieta. NP z dwa razy jak jestem z m to bylo to Bn. Ja ogolnie zamierzam normalne stosunki zachowac z tesciowa ale juz nie poproszę jej by z dzieckiem.sie została. Bo wtedy tez dzien przedbsieumawiala a na drugi dzień nie odebrala Tel i do szwagierki o tej lasce gadala. Pewnie byla zla bo syn mój m jej prawdę o nich powiedzial ale ja nic jej nie gadalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojej córce robiłam podwójne urodziny. Zaprosiłam dwoje dzieci z mamami a w innym terminie rodzinę męża. Niestety mojej nie było bo mieszkam za granicą. Dwulatek juz co nieco rozumie kwestie urodzin, zaproś jakieś dziecko i swoją rodzinę. Ewentualnie możesz te urodziny wykorzystać na pogodzenie się z treściami. Ale jeśli nie masz na to ochoty to rób bez nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zapraszaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba nie zaproszę i tez zrobie podwójne urodziny. Jak nie pija sa ok. Często mnie zaprasza na obiad jak.moj m za granica a dziecko sie przyzwyczaja potem wola do dziadkow a oni pija. I co mam wtedy mówić dziecku? Od teraz postanowiłam ze juz nie będę tak czesto tam jeździć. Jak chca niech przyjada. Jak to tez mówi "taka sama droga"! Jak.syn sie urodził to codziennie byli a teraz im się nie chce!. Dodam ze jestem w 6 m-ci ciazy i mi tez się nie chce juz tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tym bardziej wszyscy potrzebujecie spokoju! Może właśnie dlatego mąż nie chce by teściowie przyjechali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co ci dziadek ktory przyjdzie narąbany i bedzie wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wczesniej planowałam wybadać przez szwagierke czy jeszcze pije. Jakby pil to by raczej nie przyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem po co chcesz robić te urodziny. Jak dzieciak kończy dwa lata to i tak nie będzie tego pamietał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty swoim dzieciom nie robisz urodzin? Pamiętać nie musi ale chciałam mu sprawić radość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×