Odpowiedz na ten temat

co dodawać do makaronu z serem żeby posiłek był wartościowy

• KasiaBudziak 2017.04.14 [21:54]
    ser, więcej sera.... będzie ser będzie dobrze oczko.gif
  • gość 2017.04.15 [01:12]
    Ja lubię makaron z sosem serowo śmietanowym i paprykę pokrojona . Super wyglada i smakuje
  • panimendoza 2017.04.19 [21:05]
    Jak masz dobry ser i makaron to już jest wartościowy posiłek. Ser najlepiej od pani z bazarku albo jakiejś upatrzonej i zaufanej marki. Makaron z semoliny bo najzdrowszy i najsmaczniejszy np. primo gusto. Możesz dorzucić np jakieś warzywa żeby było wiecej witamin usmiech.gif
  • Nataliaa84 2017.04.20 [14:11]
    Generalnie makaron (mam na myśli pełnoziarnisty) jest znacznie zdrowszy niż się powszechnie uważa i dostarcza wiele energii usmiech.gif Może spróbuj kurczaka do tego, albo makaron z sosem pomidorowym i klopsikami z indyka? To naprawdę pycha, a jak posypiesz żółtym serem, albo mozarellą to dziecku powinien się ten pomysł spodobać usmiech.gif
  • gość 2017.04.23 [13:05]
    Makaron+cynamon+ roztopione maslo+ miod zamiast cukru. Moga byc rozne kombinacje. Zalezy co kto lubi.
  • Madzia8798 2017.04.23 [15:26]
    Kupiłam ostatnio z koleżanką pakiet dla kobiet na stroniewww.igortreneronline.pl (na stronce jest taka możliwość zakupienia bezpośrednio) jestem zachwycona efektami. Co tu dużo mówić – ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam tłuszczyk z brzucha!!! Koleżanka już schudła 10 kg w ciągu miesiąca. Już się nie mogę doczekać wakacji i wyjścia na plaże aby się pokazac z nową sylwetką oczko.gif , mozliwosc zakupienia planów bezposrednio przez stronę. Polecam
  • AnkaMarsjanka 2017.04.25 [15:21]
    Zależy czy jesz na słodko czy na słono. Ja na przykład bardzo lubie makaron z serem, cynamonem, starta skórka pomaranczy i szczypta chilli. Pycha!
  • JoasiaKas 2017.04.26 [21:51]
    Ja robię makaron z białym serem i np jagodami, nawet w zimie mam w słoiczkach.
  • gość 2017.04.27 [11:41]
    Postawiłabym na suszone owoce, peski itp usmiech.gif
    Polecam świetne naleśniki http://roadamerican.pl/pancakes/ usmiech.gif
  • irenamakarena 2017.04.28 [21:09]
    tu Ira
    govno se dodaj.....głupia odpowiedź na głupie pytanie
    bez pozdro raszplo!!!!!
    Mówię jak jest.....kobieta z jajami.....metaforyczno-lirycznymi....bez sprośności......lekka jak piórko ale twarda jak głaz.......prawdziwa ale nigdy bezczelna....... lepiej ze mną nie zadzierać......wpadajta na profilek na kafe mojej siostry: edi edzia pozdro
  • gość 2017.05.01 [02:01]
    Twoja szansa WowApp!
    Przede wszystkim musisz wiedzieć, że WowApp to darmowa aplikacja mobilna oraz na komputery stacjonarne, którą można wykorzystać dokładnie w taki sam sposób, jak inne komunikatory, z których dotychczas korzystałeś. Służy ona do czatu tekstowego, rozmów audio i video oraz prowadzenia konwersacji grupowych, w trakcie których można uczestnikom przesyłać pliki i zdjęcia. Firma oddaje 70% wpływów z reklam, które są wyświetlane wewnątrz aplikacji . W ten sposób
    możemy uczestniczyć w branżach: mobilnej reklamy, która jest warta 135 miliardów dolarów rocznie oraz międzynarodowych połączeń telefonicznych, która jest warta ponad 5 miliardów dolarów rocznie.
    W ramach aplikacji możesz korzystać ten z mechanizmu
    Cash Back
    , czyli zwrotu części pieniędzy,
    jeśli tylko korzystasz z usług płatnych i wydałeś pieniądze np. na połączenia z telefonami komórkowymi stacjonarnymi (funkcjonalność znana np. ze Skype Out). Firma WowApp zwraca 10% tego, co w niej wydałeś. Oczywiście rozmowy pomiędzy użytkownikami aplikacji są ZAWSZE darmowe.
    Każdy użytkownik WowApp może polecać następnych użytkowników i otrzymywać dochody z reklamy jakie oni oglądają, aż do 8-mego poziomu poleceń w głąb tzw. Networku. Dochody z reklam są wypłacane codziennie, a z rozmów i zakupów wirtualnych numerów telefonu natychmiast. Otrzymujemy je w walucie własnej firmy WowApp, czyli tzw. wowcoinsach (żetonach wow). Kiedy zbierzemy ich więcej możemy je wymienić na dolary amerykańskie, a następnie przelać na konto bankowe, kartę kredytową lub PayPal.
    Czy warto sobie zawracać głowę jakąś aplikacją do komunikacji? Sam sobie odpowiedz na to pytanie, wiedząc że:
    Skype ma obecne 74 miliony użytkowników
    Ponad 8 milionów użytkowników Skype wykonuje z niego płatne rozmowy Whatsapp ma... ponad 900 milionów użytkowników!
    Wyobraź sobie, że polecasz darmową aplikację kilku znajomym i rozmawiasz z nimi przez nią, a potem oni robią to samo i za rok czy dwa masz w swojej strukturze kilkadziesiąt tysięcy ludzi, którzy generują Ci dochody z oglądanych przez siebie reklam.
    Dołącz DZISIAJ i na własnym przykładzie zobacz, że możesz codziennie otrzymywać % z wypływów z reklam, jakie wyświetlane są w twojej aplikacji, a także w aplikacjach osób, których zaprosisz, że też korzystali z darmowej aplikacji do rozmów online!
    Kliknij w ten link:
    https://wowapp.com/w/lukasz96
    i dołącz klikając w żółty przycisk na stronie, jaka Ci się otworzy
  • Befia 2017.05.02 [18:23]
    Najlepiej dodaj pomidory. To źródło potasu. Do tego ładnie wyglada kolorystycznie z makaronem i serem . Mozna jeszcze dodać szcztpiorek albo pietrszkę
  • ivory66 2017.05.05 [23:06]
    Super oczko.gif Dzięki wielkie za wszelkie porady w tym obszarze tematycznym usmiech.gif
    Studia są dla ludzi, którzy nie znają własnej inteligencji
  • Agatheee 2017.05.08 [10:25]
  • luka1992 2017.05.08 [12:51]
    Ja nie bardzo przepadam za serem z makaronem ale bardzo lubię makaron z pesto kilka razy próbowałem robić sam pesto jednak nie zawsze mi się udawało. Przestałem sam robić i kupuje gotowe najbardziej pasują mi dwa Firmy biffi i filippo berio to drugie poza klasycznym ma też smakowe pesta.
  • córka zielarki 2017.05.10 [17:05]
    A może pokrzywę? Poważnie, są świetne przepisy na dania z pokrzywy. W sumie smakuje trochę jak szpinak oczko.gif tylko jest zdrowsza. No i wystarczy iść do lasu i sobie pozbierać czubki usmiech.gif
    Tu jest przepis na smażone placki z pokrzywy i na potrawkę z pokrzywy a'la szpinak, ale w sumie można tę potrawkę wymieszać z makaronem usmiech.gif A dzieciaki podobno uwielbiają placki pokrzywowe z miodem.
    http://www.suszarnia.co/wiosenneprzepisymarty kostki.html
  • gość 2017.05.12 [11:12]
    Przede wszystkim nie dodawaj banana...Maliny i jeżyny są super rozwiązaniem.
    Jeszcze bardzo ważne jaki makaron uzywasz?? Tylko pełnoziarnisty wchodzi w grę, ale to również nie zawsze jest taki jaki piszą na opakowaniach. jakby się tak przez chwilę zastanowić to zdrowe odzywanie jest na prawdę trudne w tych czasach kiedy każdy próbuje nam wcisnąc wszystko abyśmy mysleli ze to jest zdrowe...
    zajrzyjscie na instagram.pl/dietoholicy.pl i tam znajdziecie mnóstwo przepisów z których sama korzystam. Tam też was zmotywują do szukania zdrowego jedzenia ! smiech.gif
  • wysportowana23 2017.05.13 [14:40]
    Wszystkim osobom, które spędzają dużo czasu przy komputerze polecam PAKIET NERD na stroniewww.igortreneronline.pl . Sam często zarywam nocki, żeby pograć z kumplem w CSa a potem następnego dnia ciężko się zwlec z łóżka. Ale odkąd kupiłem PAKIET NERD na stroniewww.igortreneronline.pl czyli zalecenia dietetyczne, trening i suplementacja ułożona specjalnie dla osób, które spędzają dużo czasu przy komputerze czuje się jak nowo narodzony. Robię teraz często maratony po 15-20 godzin przy kompie bez przerwy i w ogóle nie odczuwam żadnego dyskomfortu. Polecam serdeczniewww.igortreneronline.pl
  • gość 2017.05.15 [13:15]
    ja często dodaje szpinak
  • gość 2017.05.15 [15:03]
    Wódkę, tylko wódkę. Wtedy zdrowiej usmiech.gif
  • panimendoza 2017.05.16 [19:50]
    Do makaronu to tak naprawdę wszystko może dodać i wyjdzie Ci danie usmiech.gif bo i na słono i na słodko kto co lubi oczywiście. Ja ostatnio kupiłam sos boloński primo gusto, dodałam do makaronu i danie gotowe usmiech.gif
  • Iczi 2017.05.17 [22:04]
    makaron twaróg i skwarki . Pycha
  • Weronika125p 2017.05.18 [07:50]
    Ja dodałabym odrobinę masła, trochę przypraw, tak by posiłek miał tez jakieś wartości smakowe.
  • NOVA CE Bydgoszcz 2017.05.18 [12:34]
    Jeśli nie wiesz co dodawać do posiłków Twojego dziecka, a by były wartościowe zapraszamy do nas! NOVA Centrum Edukacyjne prowadzi zapisy na roczny kierunek Specjalista do spraw dietetyki! Sprawdź już dziś!www.nova.edu.pl
  • Malinka56 2017.05.20 [18:45]
    ja dodaje cynamon i miód, jak robię na słodko, a jak na słono to wędzony łosoś i oliwki, takie połączenia są zdecydowanie najlepsze
  • oskarkrol4 2017.05.22 [06:16]
    Myślę, że warto spytać dietetyka. Pytanie czy taki dietetyk tu jest.
    Wszystko jest możliwe. Niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu.
  • panimendoza 2017.05.22 [20:42]
    Zaraz się zaczyna sezon na truskawki więc z makaronem idealnie usmiech.gif jeszcze ostatnio odkryłam takie w kształcie minionków więc dzieciaki będą wniebowzięte!
  • gość 2017.05.22 [22:00]
    WIDZIAŁYŚCIE? na hasło: rabat50 - macie -50% w sklepie OTIEN
  • KaNaDa135 2017.05.24 [11:20]
    pyszności oczko.gif aż jestem głodnaoczko.gif
    Czułam się, jakbym była cząstką nicości.
  • MarGar63 2017.05.24 [12:48]
    makaron serek plus mielone mięskooczko.gif można z sosikiem podaćoczko.gif pychotka
    Nadszedł czas, bym powrócił do świata na powierzchni...i znów spojrzał w gwiazdy.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...