Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co dzis robiliscie wspolnie z dzieckiem? Czy to malo?

Polecane posty

Gość gość

Tata: spacer, krótki, bo ledwo szli - budowanie z klocków lego - jazda na rolkach, po domu, no dopiero uczy Ja: - czytanie książki - zabawa piaskiem kinetycznym Córka ma 3 lata, w domu niemowlę, mam wrażenie, że poświęcamy jej za mało czasu. Jest zazdrosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 i 7 latek. Byliśmy na basenie, warsztatach cyrkowych, lodach. I tak dzień zlecial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze? nic. Dziecko ma swoje zajęcia, swoje rozrywki, mnie w nie nie angazuje i ja nie chce , mam swoje sprawy . Mala jak wybyla o 10 rano z domu tak jeszcze jej nie ma w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mało dziś robiłam z synkiem 7 lat ale pojechaliśmy samochodem na działkę i spowrotem, trochę pomagał mi ciasto piec, gadaliśmy o rysunkach które namalował i zadaniach matematycznych które rozwiązał, bo bardzo lubi zrobić sobie wymyślone dłuuuuugie zadanie i rozwiązać :) chce być naukowcem :) tak mi oświadczył dziś. Acha, wsadziliśmy jeszcze jamnika do małego baseniku i bardzo się mu podobało.Aaa i graliśmy w badmingtona, młody już gra jak ja więc całkiem nam wychodzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały dzień w aquaparku ze względu na temperaturę - w słońcu 47'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Caly dzien wyglupialam sie w basenie ( mamy wlasny niewielki ) i opalalismy sie na tarasie , pozniej starsza corka 18 lat poszla z bratem 9 lat do kina i na pizze, wieczorem siedzielismy cala rodzinka na tarasie rozmawialismy sobie i jedlismy truskawki z lodami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaangażuj córę w jakieś obowiązki np. gotowanie, zabawę z niemowlakiem. Niech np. swoje desery robi (choćby rozgniecione widelcem truskawki z cukrem) itd. Więcej czasu spędzicie razem a przy okazji młoda może trochę się nauczy poprzez zabawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starszy 6lat pojechał rano z babcia nad wode potem spędziliśmy razem czas na grilu na dzialce troszkę gadaliśmy powiedzial w basenie i pod wieczór poszedł spać do babci. Gadaliśmy przez Tel. Młodszy ma rok jak tylko otworzył rano oczy wisial na mnie,wszystko mama i mama.meczace ale i zarazem slodkie , teraz spi mąż na piwku z kolegami ja przed tv odpoczywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie to nic, bawi się sam, ma 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie to samo bawi się sam a ja oglądam film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedynaczka4
Od wczoraj byliśmy na działce nad jeziorem.Zabawa z dzieckiem w cieniu w piaskownicy, potem spacer nad jeziorem 500 m.od naszego domku.Następnie spacer na plac zabaw i huśtawka.W gronie rodziny piliśmy zimne napoje i lody.Godzine temu wrócilismy do domu.Jesteśmy oklapnięci i zmęczeni.O 20 kąpiel córeczki i pójdzie spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój jest z dziadkami nad morzem od czwartku, wracają 13.07. Milo jest kilka dni odpocząć ale tęsknię za nim strasznie. To nasze pierwsze tak długie rozstanie - ma 5 lat. Nie wiem jak wytrzymam przyszły tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 latek w domu i noworodek Przyjechała teściowa i cały czas sie starszym zajmowała Jak pojechała po obiedzie tak dziecko samopas ani mi ani mężowi sie nie chce nim zajmować Powód? Syn wogole sie sam nie bawi jak zaczniesz z nim cokolwiek robic to nie da ci spokoju i bedzie Cie nudził i nudził ze masz zabawę kontynuować. Jest to męczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wycieczka do lasu, potem wspólny wypad na kawę i ciacho (kawa dla dorosłych, ciacho dla dziecka), graliśmy też w gry, a wieczorem wspólne oglądanie bajki na dvd, czytanie ksiązki przed snem. W sumie tylko rano bawiła się sama. Córka ma niecałe 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:01, współczuję dziecku rodziców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikidream
Najgorsze, jak rodzice nie wiedza co wlasciwie z dzieckiem robic. Fajnym sposobem jest zrobienie testow na http://genialnydzieciak.pl/ - tam wyjdzie wam do czego maluch ma predyspozycje i wtedy bedzie latwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Żenada, po cholere dzieci robicie skoro one są takie "męczące"? Prymitywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×