Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co jest teraz modne? pomocy

Polecane posty

Gość gość

Chodzi oczywiście o modę :), lubię wygodę, ale na sportowo nie chcę się ubierać, wiadomo też że nie będę pchała wózka w szpilkach i pastelowej sukience :). na co polujecie tej wiosny? jakie kolory, kurtki, buty torebki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co za różnica czy coś jest modne czy nie?ma być tobie przede wszystkim wygodnie:) a jak będzie coś niewygodnego modne to będziesz sie w tym męczyć w imię mody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj pewnie że nie ale mimo wszystko chcę wyglądać dobrze. a Ty nosisz ubrania z lat 70- tych ? :) nie, bo już nie są modne. dobra co na wiosnę 2015?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy iść do sklepu i zobaczyć wystawy. To co na wystawach to jest modne w tym sezonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a niby dlaczego nie mozesz pchac wózka w pastelowej sukience zamiast szpilek koturny i jedziesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka. lubię szpilki i sukienki, ale nie przy dziecku :), na serio pytam, dodam że trochę to ciężkie bo mam figurę gruszki, mam 165 cm wzrostu, wiec nie jest to łatwe, mam większy tyłek niż XS :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wiosne bedzie modna koronka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koronka to wiem, a co jeszcze? szukam jakiejś fajnej kurtki parki kolorowej wiosennej, widziałyście gdzieś taką w przystępnej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko: zasada jest taka, żeby się ubierać stosownie do wieku, okoliczności i figury. A modnie to sprawa drugorzędna. Wyobraź sobie, że w danym sezonie będą modne leginsy w skandynawskie wzory z krótkimi bluzeczkami. To co, zaczniesz je nosić;)? Sama noszę ciuchy raczej ponadczasowe, klasyczne, lubię też czerń i ciuchy w stylu rockowym. To co noszę to połączenie tych wszystkich rzeczy. Nie patrzę na to czy coś jest modne, tylko czy mi się podoba i czy dobrze w tym wyglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Kasia
Udało mi się upolować tą oto torebkę: www.fairsquare.com/pl/fair/torebka-damska-vera-bags-emma-24-beige-1203 Jakość super, cena także :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal modne sa kwiaty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wandziaaa87
Ja ostatnio kupiłam sobie torebkę skórzaną ze strony internetowej sklepu http://tuffi.pl/torebki_skorzane.html . Jest świetna jakościowo, a ja praktycznie tylko i wyłącznie chodzę w skórzanych. Znajdziecie tam różnego rodzaju torebki, od kopertówek, listonoszek, po kuferki. Bardzo szeroki wybór z elastycznymi cenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej autorko! Doskonale Cię rozumiem. Ja ogólnie zawsze uwielbiałam obcisłe, modne ciuchy - może czasami niewygodne, ale co tam :D teraz mimo, że jestem w początkach ciąży i brzucha nie mam to już się robię podpuchnięta, w spodnie się mieszczę, ale nie chce dzieciaka ściskać. Szpilki spoko na różne okazje, ale na co dzień czuję się lepiej teraz w trampkach. Ja teraz oszalałam na punkcie kolorów żarówiastych. Super kurtkę widziałam w sinsay - taki neonowy róż, parka, lekko sportowa a cena do 100 zł. Tam też trampki kupiłam. Bardzo lubię tuniczki, mam fajną z zary, ale to z tamtego roku i też w różu :D Ja torbę mam właśnie listonoszkę, ale kolorową - jakoś mnie na kolory wzięło tej wiosny :D Przyznam się wam, ze ja lubie polować na ciuszki w lumpeksach. Tylko to dłuuuugie zakupy, bo trzeba trochę czasu włożyć w wyszukanie okazji :) Tam właśnie kupiłam tę torbę za 15 zł i fajne rybaczki dżinsowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten sklep torbytorebki24 to zawsze ma takie okazyjne ceny czy to jakas promocja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam odwiedzenie strony www.gaba-fashion.pl. Tam podążają zawsze za najnowszymi trendami , ja z zakupow u nich zawsze jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Styl BOHO.Wejdz na str h&m i sobie obejrzyj co jest teraz w modzie.Oni wzoruja sie na projektantach.Teraz np.jeansy dzwony plus biale skorzane adidasy 1kolorowe i tshirt zwykly(zestaw na dzien dla mamy).Tam te sa takie stylizacje.Moga byc jogersy plus sweter krotki.itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Styl grunge. ;) Dłuższe swetry, koszulki z napisami, fajne, drapieżne sukienki, podarte spodnie... Cieszę się, bo kocham taki styl. Sporo fajnych modnych ciuchów znalazłam w http://ifriko.pl/ , to chyba mój nowy ulubiony sklep. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grunge.. fuuuj! Nic z tych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×