Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co kupić 2 latkowi na dzień dziecka

Polecane posty

Gość gość

Polccie cos tajnego i sprawdzonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duże klocki wiadera. Lub z wiadera ciężarówkę lub coś podobnego, mój ma 8 lat i nadal się bawi tym bo to mega mocne a dostał na roczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z wiadera ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coz to wiader

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laptopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie napisałaś na jaką kwotę, ale ja z własnych doświadczeń i obserwacji uważam, że najlepszym prezentem dla dwulatka są klocki. Ja polecam klocki duplo. Swojej córeczce kupiłam na 2 urodziny "rodzinny dom" i do dziś potrafi budować godzinami a ma obecnie 4,5 roku. To chyba najbardziej uniwersalna zabawka - na lata. Jeżeli nie pasuje Ci ten pomysł to możesz zerknąć na ogrodowe zabawki - jeżeli mają swój ogród to kosiarka będzie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdź jaką bajkę lubi i może być np. pluszak..... mój syn uwielbiał świnkę PEPE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rower biegowy.. albo samochod zdalnie sterowany teraz w lidlu bedzie wypasiony za 150zl;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rowerek biegowy ,,,, pomysł rewelacyjny , ale minimum 100 nie twoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabawki edukacyjne, zabawki dla chłopców, zabawki dla dziewczynek, rowerki biegowe, rowerki trójkołowe, puzzle, klocki i inne sa dostepne na www.jlbaltic.istore - Tani sklep z zabawkami i akcesoriami dla dzieci. www.facebook.com/zabawkijlbaltic - zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idb93
Witam serdecznie, mam dla Was konkurs w którym do wygrania jest LEGO Friends i Technic. Konkurs jest z okazji dnia dziecka polegającego na przygotowaniu kolorowanki :) facebook.com/PSBMrowka/photos/a.410317489052934.98010.408442045907145/836819553069390/?type=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tablet albo jakis samochodzik na akumulator lub na pedaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybrałem na www.jlbaltic.istore.pl Tanie zabawki dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samasama88
Moim zdaniem najlepszym pomysłem na prezenty dla dzieciaków praktycznie przy każdej okazji są różnego rodzaju zabawki kreatywne. W sklepach jest tego tera istne zatrzęsienie. Można sobie zerknąć chociażby tu: http://www.prolis.pl/ . Tego typy zabawki są o tyle fajne, że uczą poprzez zabawę. Maluchy chętnie po nie sięgają, a przy okazji uczą się czegoś nowego. Tylko trzeba pamiętać o tym, żeby dobrać zabawkę do wieku dziecka, tak żeby umiało się nią już odpowiednio posługiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
furę, komórę i skórę - jak dla prawdziwego maczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może zakupicie do domu tableta? ;) Mały będzie mógł coś tam sobie pooglądać, jakieś gry edukacyjne albo bajki edukacyjne :) U nas to się sprawdza. Często przesiadujemy na http://bajkowa.tv/ i moja pociecha ma zawsze świetny ubaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś będzie szukał pomysłów dla trochę starszego dziecka to polecam od siebie bardzo fajną kostkę dice+, którą gra się na tablecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilkaa7
Rowerek, samochodzik, basenik jeśli np macie ogród. Tutaj możesz szukać inspiracji bo mają wszystko dla dzieci- http://babybaam.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanów się co lubi i kup mu pościel taką jak będzie szedł spać to mże i o Tobie pomyśli piękne wzory mają tutaj http://www.elway.biz/33-posciel-3d dodatkowo mają teraz wyprzedaże, wybrana przeze mnie pościel przyszła piękna jak z obrazka, w tym roku wybiorę mu już pościel z samochodem bo starszy i bawi się autami - pięknie wyglądają takie pościele zresztą sami sprawdzcie http://www.elway.biz/29-posciel-dziecieca polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania760
Polecam zabawki firmy MillyMally. Jestem zachwycona ich szeroką ofertą artykułów dla dzieciaczków. Moje szkraby są zadowolone i zabawa nimi nigdy im się nie nudzi. Często korzystam z zakupów w sklepie internetowym www.megasmyk.pl, ale również można znaleźć je w sklepach stacjonarnych. Zabawki są w 100% bezpieczne dla naszych maluchów. Polecam! Można zajrzeć także na ich strone www.millymally.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×