Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moluś

Co kupić dziewczynce na chrzciny???

Polecane posty

Witam! Zastanawiam się na kocykiem z bawełny na którym jest jej imie i data urodzin Czy lepiej srebny obrazek z aniołkiem stróżem? Paru znajomych obstaje przy kocyku. Tylko, ze ja się boje, że ona po kilku praniach zrobi się z niego szmatka. A taki srebny obrazek będzie na lata. co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obrazek. obrazek mozna powiesic na scianie albo postawic w witrynce i bedzie pamiatka a kocyka sobie na scianie nie przywiesisz raczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje zdanie niepodwazalne
moja corcia dostala sliczny obrazek z aniolem strozem na sciane-oprocz tego lancuszki kolczyki itp ale z tego obrazka jestem najbardziej zadowolona.po chcrzinach chodzil ksiadz po koledzie poprosilam aby poswiecil ten obrazek a teraz wisi nad lozeczkiem malej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obrazek ! tym bardziej, że masz być matką chrzestną. Bardziej to pasuje niż kocyk. Kocyk pójdzie w odstawke po paru latach. Zrobi się szmatkowaty, będzie poplamiony zupkami itp rzeczami.... Złoo kupisz na komunie a na 18-tke dasz kase :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie obrazek. Mój synek też dostał od chrzestnej srebrny obrazek z aniołem stróżem i to jest właściwie jedyna jego pamiątka ze chrztu którą będzie miał na całe życie. Z kocyka po paru praniach zrobi się szmatka , zabawki mogą być dodatkowym prezentem , pieniądze jak to pieniądze szybko się rozlecą. Ja jestem za dawaniem na chrzest pamiątek do których po latach można wrócić typu właśnie obrazek czy srebrna łyżeczka , srebrny smoczek itp a pieniądze czy inne rzeczy jako ewentualny dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srebny obrzek
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×