Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rrewolucja

Co kupic miesiecznemu dziecku kolezanki?

Polecane posty

Gość rrewolucja

ide do nich w odwiedziny, wypada cos wziac dla maluszka, nie wiem co... wiem tylko, ze ciuszkow mala dziewczynka ma pelno... prosze, pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzechotke, gryzak, sliniaczki (wierz mi tego nigdy mało) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgdfd
pampersy tez mozesz kupic jak ma meisiac to pewnei te 3-6 kg tego nigdy nie ma za duzo albo chusteczki nawilżajace,płyn do kąpieli mydło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrewolucja
serio? grzechotki, sliniaczki? no to jest w zakresie moich mozliwosci, ale myslalam, ze dzieciak bedzie mial juz tego pelno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość storczykowy świat
zestaw kosmetykow np hipoalergiczne babydream albo dobre chusteczki nawilzane i pampersy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrewolucja
pampersy wydaja sie byc takim troche malo uroczym prezentem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość storczykowy świat
uwierz mi, ze dla Ciebie moze i malo urocze, ale dla rodzicow na pewno praktyczne i przydatne :) ewentualnie moze jakis pajacyk albo spioszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziób dziób
pampersy, tylko najpierw podpytaj się jakich używa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ss3esssss5sss
wiesz co dziecku to obojetne czy dostanie zabawke, ubranko czy pampersy, a jak masz kupowac kolejne ubranko ktore nie wiadomo czy dziecku zaloza bo ma tego duzo to lepiej kupic pampersy. Z grzechotkami, gryzakami niektore dziecko ma upatrzona jedna zabawke i tylko ta sie bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgdfd
wlasnie to tobie sie tak wydaje Ja mam dziecko i wolałabym zeby ktos mi kupil paczke pampersow czy jakies kosmetyki anizeli grzechotki miesieczne dziecko i tak z niej jeszcze nie skorzysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamama26
mi koleżanka przyniosła chusteczki nawilżane i herbatke dla dzieci po 1 tygodniu - inni pampersy grzechotki - ale większość ubranka których miałam multum więc wolałabym to co piszecie - pampersy chusteczki herbatki itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobo bo
kup spioszki, pajacyk, body w nieco wiekszym rozmiarze a bedzie jak znalazł kiedy za moment dzidzia podrośnie...Wiele osób kupuje ciuszki dla dzieci jako prezenty w rozmiarze aktualnym, dziecko szybko przybiera i rośnie, czasem rodzice nie zdążą mu wszystkich załozyć a juz z nich wyrośnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ss3esssss5sss
jak juz bys kupowalam ubranka to koniecznie wieksze i najlepiej gdzies kolo roczku, ja mialam duzo ubranek do 6 mies, dostalam kilka sztuk ale wszystko do max 68 cm, niektore zalozylam 3 razy. Czasem sa dziwne rozmiarowki,dostalam bluzeczke na 6-9 mies i odlozylam ja w 5 mies bo juz byla za mala. Z kosmetykami radze nie szalec duzo dzieci jest teraz uczulonych na rozne kosmetyki, zreszta zmeiniaNIE dziecku kosmetykow tez nie jest dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam malutkie dzieciatko
Nie kupuj pajacykow, one sa dobre dla malutkich dzieci, dla starszyck kolo 6 mies jak zaczynaja sie ruszac to krepuja ruchy. Radze kupic pampersy i najwyzej do tego grzechotke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfsfjl
też się cieszyłam z pampersów, możesz nawet kupić większą paczkę 3 albo 4, będzie miała koleżanka na później. zabawek nie polecam, zawsze rodzinka znosi jakies pluszaki (totalny bezsens) ale np. body większy rozmiar jak najbardziej, 74 rozmiar na przykład, dziecko wtedy raczkuje body się niszczą. Kosmetyki odradzam, nie wiadomo czy dzieciak nie ma alergii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz kupic np wode perfumown
dla niemowlat. Dolaczaja do nich czesto przytulanki. Takie wody pachna bardzo delikatnie i nie uczulaja. Znajdziesz w aptece. Ja zawsze daje taki preznet, uwazm ze jest mily i oryginalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam malutkie dzieciatko
my dostalismy chyba 5 paczek pieluch, uweierz mi ze bardziej cieszylam sie z pleiuch niz ubranek ktore zalozylam 2 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no fajnie;
pampersy to nie to samo co kupic podpaski! Co takemu dziecku miesięcznemu najbardziej jest potrzebne? Mleko i pampersy.. także pampersy (w dodatku są drogie!) są idealnym prezentem dla miesięczniaka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no fajnie;
takiemu* :D Ja się bardzo cieszyłam jak goście przynosili pampersy... a nawet chrzestny kupił młodemu plastikowy pojemnik z chusteczkami nawilżającymi (15 opakowań) i to był super prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciuchow nie polecam, bo nie wiesz, jaki rozmiar nosi dziecko - moje bylo duze i stale dostawalam za male, kolezanka odwrotnie - ciagle za duze, bo jej dziecko jest bardzo drobne. jakas maskotka moze byc, gryzak, grzechotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja proponuję kupić jakąś pościel dla niemowlaka do łóżeczka, jest bardzo dużo fajnych i słodkich a prezent na pewno będzie dobrze używany :) :) koszt przyzwoity a jak ktoś ma chęć wydać więcej pieniędzy to na pewno jakieś kocyki miłe w dotyku na pewno będą używane w wieku do 3 lat jak nie dłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałam od koleżanek bujaczek, ale wiadomo to drogi prezent (jakieś 300zł) od innych dostawałam pieluchy (najbardziej przydatne i z tego co widzę to każdy kupuje jak przychodzi w pierwsze odwiedziny) zabawek nie polecam, na prawde nie trafiony prezent. W necie mozesz znaleźć np tort z pieluch, albo jakieś kosze z pieluchami, od cioci dostał piękne ciuszki ale wieksze takie na 5 miesięcy, spodnie i sweterek, bo body, koszulki, pajacyki to każda mama jest zaopatrzona po uszy. może jakieś fajne buciki na później, a jak chcesz mały prezencik to kup paczkę pieluch, kosmetyki sobie odpusc chyba ze wiesz jakich używają. dla miesiecznego dziecka to nie ma znaczenia:) to prezent bardziej dla rodziców;) mozesz kupic jakis ładny kocyk, ręcznik do kąpieli, albo np taką grajkę do powieszenia na wózek my dostaliśmy i sprawuje się od 6 miesięcy, takie https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwj4mfWXj-3KAhWC0hoKHSljDsIQjRwIBw&url=http%3A%2F%2Fwww.babyono.com%2Fzabawka-welurowa-z-wibracja-smiejaca-krowka.html&psig=AFQjCNGpfe3lyjs-qsEytbIspasPSSXsmA&ust=1455191033006670

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://www.google.pl/search?q=zabawki+do+powieszenia+na+w%C3%B3zku&biw=1517&bih=674&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwig2unoj-3KAhUJAxoKHQO9DlMQ_AUIBigB&dpr=0.9#imgrc=bzoRkQhJp_HQEM%3A źle się dodał adres strony. Ewentualnie jakąś matę edukacyjną fajną, o ile jeszcze nie mają. kolorowe pieluszki tetrowe, czapeczka na później, zabawki do kąpieli (to też na później)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja znajoma urodziła dziecko i nie wiesz jaką zabawkę mu kupić? Polecam maskotkę stymulującą zmysł koloru, słuchu i dotyku a mianowicie Myszkę Playgro Balerinę dużą! Koniecznie wejdź na stronę internetową sklepu CoZaCena - http://www.cozacena.pl i dokonaj zakupu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja proponuje jakas ksiege bajek. sama sprawilam kolezance taki prezent i byla mega zadowolona. moze nie kojarzy sie z niemowlakiem, ale jesli rodzice sa ogarniecie powinni rozpoczac czytanie jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pampersy to jednak malo uroczy prezent. Juz duzo lepiej jakis fajny zestaw do kapieli - mozna ladnie zapakowac. Ja bylam bardzo zadowolona z ubranek bo wszytsko musialam sama kupowac, najlepiej ubranka sporo na wyrost i w miare wygodne do zakladania a dla dziecka do noszenia. Bardzo fajne sa tez ksiazeczki u mnie w domu ksiazek dla dzieci nigdy za wiele w przeciwientwie do pluszakow ktorymi dzieci sie prawie w ogole nie bawia. Ja dostalam od mojej przyjaciolki gdy sie mala urodzila zestaw do karmienie dziecka - lyzeczki, kubki i talerzyk - sliczne i juz drugi rok nam sluzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak kupujesz ksiazeczki to jakies malutkie. Nie kupuj wielkich ksiazek. Fajne sa takie plastikowe ksiazeczki gryzaczki moja mala je uwielbiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostalam taki super termos w ktorym mozna podgrzewac butelke a jak dziecko wyroslo z butelek to nam sluzy do zup. Naprawde fajna sprawa. Pampersy to pozyteczny prezent ale miło dać coś komus co zostanie na dluzej a nie wyrzuci sie z kupa w środku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×