Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 123:)

co kupic na urodziny dziewczynce co ma 8 lat

Polecane posty

Gość 123:)

jak wyzej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zestaw do karaoke albo
matę do tańczenia-pełno tego na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent123
a ile zamierzasz przeznaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123:)
azcze jaies pomysły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123:)
do 100zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może fajny plecak
do szkoły z jej idolem? Albo piórnik, to zawsze się u dzieci sprawdza, szczególnie teraz, gdy zbliża się rok szkolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto to i co CIEBIE
wiesz moze co ją interesuje?co lubi?to musi byc niespodzianka?moze sama cos podpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123:)
najlepeij cos uniewrsalnego plecak ma a piórnik to jest jakis pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123:)
noasnie nie mam z nia kontaktu a ide w odwiedziny do niej i kaurat ma urodziny i chciałam jej jakis drobiask kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent123
a może kup jej biżuterie dla małej damy pełno teraz niedrogiej bizuterii ze srebra bransoletka może, albo łańcuszek z przywieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam takie długie włosy
Oj chyba dawno dziećmi nie byłyście :) Plecak jest praktyczny, ale za bardzo się z tego Mała nie ucieszy. Myślę że zabawki są jeszcze na miejscu, w końcu to mała dziewczynka. Jak ja byłam dzieckiem to były takie coś jak Lego Scala czy cos w tym sensie, przyjemne. Albo Barbie, o ile się bawi jeszcze nimi. Zestaw do karaoke może ja zadowolic, a w późniejszym wieku na pewno bedzie z niego krozystać, fajna spr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może fajny plecak
Jeszcze podpowiem- mam córkę w podobnym wieku i muszę ci powiedzieć, ze te panienki teraz bardzo się interesują kosmetykami. Są specjalne serie dla dzieci np Hello kitty czy inne, bezbarwne oczywiście błyszczyki, delikatne perfumy itd. To myślę, ze jako dodatek do np wspomnianego wsześniej piórnika czy jakiejś torebki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123:)
no własnie kupe to yp chłopczycy i chyba ta bizuteria niezabardzo by ja ucieszyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może fajny plecak
Do kogoś wyżej- moja córka akurat bardzo by się ucieszyła z plecaka z jej idolami, bo ja już raz wydałam na taki plecak 120zł (myślałam, ze kupie porządny, droższy, na jakieś 2 lata) a on ledwie rok szkolny wytrzymał, więc ona już wie, ze kupię jej zwykły za ok 50zł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123:)
ma juz plecak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może fajny plecak
O chlopczyca, to tak jak moja córka jeszcze 2 lata temu! Wtedy najlepszym prezentem na 8 urodziny była deskorolka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto to i co CIEBIE
moze fajny plecak?twoja córka ma na imie iza?a ty agnieszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może fajny plecak
nie, to nie my;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b1eata
deskorolka super pomysl albo inny gadzet sportowy lub cos z ubrania jakas koszulke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewa
No ja ani lego. Ani barbie. Ani monster high bo oni wszyscy finansuja idf czyli mordercow zabijajacych dzieci. Zestaw loomi bands polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja siostrzenicy kupilam zestaw gumek loom bands,maskotke i czekolade.Plecaka czy piornika nie polecam pomysli,ze musi isc do szkoly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że te gumki robią furorę w calej Polsce. Też kupiłam siostrzenicy zestaw : Krosno, szydełka, gumki (6500), zawieszki i koraliki, no i te haczyki do zapięcia bransoletek. Sama bym sobie kupiła taki zestaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno powiedzieć co będzie jej się podobać zalezy ile chcesz wydać i co ona lubi. Na pewno coś ciekawego znajdziesz tu http://jokomisiada.pl/. Mają naprawdę ciekawe propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W szkole mojej córki wiele dzieci bawi się figurkami LEGO. Ona również poprosiła o jedną. Zgodziłam się. To dobrej jakości zabawki i nie są drogie. Kupiłam tutaj mini-figurki.pl. Mają bardzo szeroki wybór, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lego friends

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100 złoty dla 8 latki? To na 18 ile? Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry co to jest teraz 100zl, ja dla siostrzenicy na 9 urodziny kupilam lego za 400....sorry ale ze 100 to troche malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla 9latki za 400 zł? A co kupisz kolezance-swojej rownolatce na np imieniny? Chyba nie prezent za 400.?? Ile jesteś skłonna wydać na koleżankę albo rodzeństwo albo matkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viviennn
ja ostatnio na urodziny mojego bratanka kupiłam elektroniczną kostkę dice+ wydałam niedużo bo 150 zł, ale jest tam dostepnych 14 gier więc nie uważam, że to jest zbyt dużo jak na prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×