Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co kupujecie dzieciom na Dzień dziecka?

Polecane posty

Gość gość

jak w temacie. Ja dla synka kupuje rower, ale mam zagwostkę co dla chrześniaka, dziecka, które ma praktycznie wszystko. Co kupujecie dzieciom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
syn 3l. autko sterowane córka 6l. wózek dla lalek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damanarowerze
Dobry temat, bo też mam z tym problem. Rok temu na komunię kupowałam młodej rower, ale teraz już oczywiście nie mam takie budżetu na urodziny, a najchętniej poszłabym dalej w temat roweru. Macie coś do polecenia? Jakieś dodatki? P.S to prezent dla siostrzenicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ubranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupuję, biorę na wycieczkę, tyle że nie dokładnie w Dzień Dziecka bo będą tłumy. I polecam każdemu- zwłaszcza jeśli chodzi o chrześniaków, bratanków, siostrzeńców itd. Nie dość że sprawisz przyjemność rodzicom, to dziecko będzie miało frajdę. I to niekoniecznie jakaś super wypasiona wycieczka- wielu wystarczy zwiedzanie czegoś ciekawego w mieście, jakieś warsztaty da maluchów czy rejs łódką i lody, zostanie w pamięci na długo. O zabawce pewnie szybko zapomni, a już prawie na bank nie będzie ona dla niego czymś wyjątkowym, ani nie będzie kojarzył jej z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damanarowerze
Myślę, że macie racje z tym wspólnym wypadem, to na pewno fajne rozwiązania. Moja siostra będzie w niebo wzięta jak wezmę małą na kilka godzin. Chyba już wiem, co mogę dodać jako mały upominek. Co myślicie o dzwonku rowerowym, widziałam ostatnio fajne z jakimiś zwierzakami itd. Zabrałabym młodą na przejażdżkę i wtedy ten dzwonek pasuje jak ulał. Jak myślicie? Jakie zwierzątka są teraz na chodzie? Albo wzory wśród dzieciaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 l - jest już hulajnoga z Lidla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn 5 lat zestaw hot wheels, a dla dwulatka duplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chyba kupie ta dysko piłkę czy nie wiem jak to się zwie i może klocki lego syn ma 5 lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja jeszcze rok temu i wcześniej zawsze znajdowałam dla córki jakąś fajną imprezę czy wycieczkę. Ale córa ma 7 lat i już się domaga czegoś konkretnego a że akurat wyrosła z mniejszej hulajnogi, to teraz dostała z wyprzedzeniem dużą. Starannie wybierałam (w internecie), porównywałam materiały, łożyska, detale i już mała śmiga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domek Maszy i Niedźwiedzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co polecacie dla rocznika? Córka miała 21.05 roczek, trochę się wykosztowaliśmy, więc najlepiej coś skromniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupilam dzisiaj ubrania korzystajac z piatku rabatow w factory we wroclawiu, ale dorzuce jeszcze jakies slodycze i moze wyjscie do kina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina_S
Moja córka dostała ostatnio na imieninki Kolorowe Kręgle z Chicco, bo były w fajnej cenie w Biedronce. Były też inne zabawki z tej serii Fit&Fun w dobrych cenach, więc wzięłam też Grającą Bramkę i to ją właśnie dostanie na Dzień Dziecka :) Widziałam jak się bawiła tą Grającą Bramką u mojej kumpeli i myślę, że tatuś też będzie zadowolony z takich zabaw :D http://images76.fotosik.pl/634/6429d900847b8b33med.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojemu dziecku również kupuje rower, znalazłam w dobrej cenie w sklepie internetowym www.rowermot.pl. Stary już się do niczego nie nadaje więc będzie to trafiony prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mamy rocznego dziecka polecam poświęć mu maximum czasu w ten dzień pobawić się z nim itp.... to chyba najlepsze dla tak małego dzieciaczki na zabawki jeszcze przyjdzie czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaModlin
Nie będę oryginalna, bo zazwyczaj kupuję po prostu zabawki. Dzieci nie narzekają ;) Ostatnio na fali są klocki. Jeśli jeszcze nie testowaliście klocków z serii Lego Creator, polecam: http://z-jak-zabawki.pl/lego-creator-zwierzeta-z-parku-31044-instrukcja/ . Dzieci uwielbiają je układać, a przyznam, że i mnie zabawa z nimi sprawia przyjemność. Staram się też, żeby Dzień Dziecka spędzać wspólnie, gdzieś na świeżym powietrzu. Na co dzień często brakuje na to czasu, więc trzeba nadrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenałódź
Ja zawsze coś znajdę na e-bajkowy.pl,jak nie mam pomysłu, to tylko jak tam wejdę, to kupuję świetny prezent, więc może też coś znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małagonia_
Jak ma wszystko, to może lepiej mu kupić jakiś drobiazg, a żeby głównym prezentem było wspólne wyjście, np. do sali zabaw. Dzieci uwielbiają takie miejsca. Ta sala wygląda fajnie http://www.incaplay.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wychodzę z założenia, ze warto ten czas spędzić razem niż kupić jakąś zabawkę, która pójdzie w kąt zaraz. Wolałam zabrać dzieciaki do parku rozrywki http://ceramilandia.pl/ i tam spędzić popołudnie. Braliśmy udział w warsztatach ceramicznych, dziewczynki się wybiegały, wyhasały i co najwazniejsze wróciły bardzo zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Ja swoim dzieciom zamówię spersonalizowaną piosenkę na ELFI BAJKA - znajoma niedawno kupiła i posłuchałam i muszę również zamówić. Jestem bardzo ciekawa reakcji dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×