Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wczymkapac

Co mam kupić do kąpieli noworodka?

Polecane posty

Gość wczymkapac

Drogie Mamy, pytanie jak w temacie. Możecie polecić jakieś dobre marki kosmetyków? Co lepiej kupić jakąś emulsję, płyn do kąpieli, żel czy płyn 2w1 do ciała i włosków...Czy koniecznie trzeba czymś smarować noworodka po kąpieli? Z tego co czytałam niektóre kosmetyki już mają jakieś tam właściwości nawilżające itd. ale czy to wystarczy? No totalnie nie wiem...Jest tyle marek na rynku, tyle różnych rzeczy że nie wiem na co zwrócić uwagę. :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babydream.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam emolientow. Obecniej oilatum. Nie ma uczuleń wysypek. Pięknie pachnie. Ale to sa drogie kosmetyki. Nivea tez jest dobra i każdego na nią stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram, babydream albo hipp z rossmana. Sama tez uzywaj, nie wysusza tak skory jak chemiczne kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutnie nie używaj emolientów. Do kąpieli wystarczy woda i delikatne mydełko, najlepiej szare, naturalne. Na początku żadne szampony nie są potrzebne. Można kąpać dziecko w krochmalu (dodaje się mąkę ziemniaczaną), doskonale nawilża skórę. Nie codziennie tylko powiedzmy raz w tygodniu. Do smarowania najlepiej naturalny olej migdałowy albo dobrej jakości oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam emolium na szczescie mała butelkę i 30 zł w błoto w ogóle nie pachniedziecko po nim do tego mój mały ma sucha skórę niby po emolientach nie trzeba oliwki a i tak musiałam dziecko smarować. Dostałam coś Johnsona baby i pieni sos ładnie i dziecko pachnie. Moim zdaniem nie ma sensu przepłacać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam emolium na szczescie mała butelkę i 30 zł w błoto w ogóle nie pachniedziecko po nim do tego mój mały ma sucha skórę niby po emolientach nie trzeba oliwki a i tak musiałam dziecko smarować. Dostałam coś Johnsona baby i pieni sos ładnie i dziecko pachnie. Moim zdaniem nie ma sensu przepłacać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym źródłem informacji o kosmetykach jest blog "sroka o".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nivea szampon i płyn do kąpieli 2w1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąkę ziemniaczaną i kąpać w wodzie z krochmalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krochmal wysusza skore i nalezy go uzywac doraznie,np w walce z potowkami. Do kapieli noworodka wystarczy sama woda, ewentualnie z kapka oliwy z oliwek.Ja tak kapalam swoje dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wysusza jeśli się go nie wytrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hipp żel do włosów i ciała i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Woda i mydło bambino, albo biały jeleń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domestos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mylam wszystkim, co mialam, ze szpitala probki ziaja, mustela, oilatum, sama kupilam oillan i Johnson, dziecko kapalam na zmianę, co mi w rece wpadlo, po musteli ładnie pachnie i ten delikatny zapach się utrzymuje, oilatum mega drogi, nic nadzwyczajnego, oillan tez nic specjalnego, Johnson za bardzo się pieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do pielęgnacji po kapieli, ja używam oliwki hipp, wtedy gdy Mlodemu schodzila skora zaraz po porodzie sprawdzila się świetnie, odstawilam ja, gdy dostal potowki, zeby nie zaczopowac skory, przeszlam na mleczko hipp, od czasu do czasu uzywam zasypki Skarb mamy. Za to bardzo polecam plyn do czyszczenia mustela, mozna nim myc wszystko, jest w butelce z pompka, ja używam tylko do umycia buzi. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taż polecam blog www. srokao . pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie używam żadnych płynów, po prostu myję wodą i mydełkiem dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Delikatne mydło dla dzieci, ja używałam Bambino i na początek wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazwyczaj szukamy czegoś co dobrze się sprawdzi przy delikatnej skórze dziecka. Od siebie polecam Atoperal Baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
srali85, przestań SPAMOWAĆ tym szajsem!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupilam ziajke natluszczajaca i linomag szampon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena

Atoperal równiez moge potwierdzić, bardzo dobry dla dzieci, ale nie tylko bo ja tez miaąłm problem i zadowolona jestem z niego, mi pomógł . Warto w niego zainwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×