Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co miesiąc mam infekcje, nie wiem co się dzieje :(

Polecane posty

Gość gość

Zaczęło się w czerwcu, potem w lipcu miałam i teraz znowu. Nie wiem czy to infekcja bakteryjna czy grzybicza. Ale zawsze jest to samo - grudkowata biała/żółta wydzielina z brzydkim zapachem i obrzęk miejsc intymnych, ból :( stosuje globulki Vagical, tabletki dopochwowe Zenella med, żel iladian i pomaga, ale potem wszystko znowu wraca :( do ginekologa teraz nie pójdę jest termin tylko do faceta :( i do nikogo więcej w sierpniu nic :( nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech twój partner seksualny się przebada bo Cię czymś zaraża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Infekcja grzybicza zawsze nasila sie w pewnym okresie cyklu miesiecznego, pewnie masz kandydoze, objawy pasuja. Powinnas brac porzadny lek, a nie suplementy lagodzace objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Partner dobrze sie myje przed seksem 2. Majtki tylko bawelniane 3. Podpaski z wykonczeniem bawelnianym, nie te gumowe i nie zapachowe. 4. Woda lub delikatny plyn do higieny intymnej, zadne mydla. Kiedys mialam czeste infekcje i jak sie okazalo to partner byl przyczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przebadaj siebie i partnera, zrób antybiogram I na podstawie jego niech lekarz dobierze leki, nos normalne pełne bawełniane majtki, zadnych stringow i ze sztucznych materialow, uzywaj podpasek zamiast tamponow, kup mydlo bialy jelen w kostce i nim myj okolice intymne, nie uzywaj tam zadnych innych żeli, staraj sie podmywac po dluzszym posiedzeniu na toalecie, często zmieniaj reczniki na nowe, unikaj basenow, bierz dłuższy czas probiotyki nie miesiac tylko z pół roku, Musisz odbudować florę, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie zrób wymaz. Mi jak sie okazało z wymazu nic nie wyszło ale po częstych infekcjach cały czas coś mnie pieklo etc. Gin sprawdziła mi ph w pochwie papierkiem , okazało się że jest do bani, dała mi receptę na takie robione w aptece globulki zakwaszajace środowisko pochwy ( faktycznie z jakimś tam kwasem ) i to mega pomogło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki dziewczyny. Niestety wizyta prawdopodobnie we wrześniu i tak, bo w teraz do nikogo terminu nie ma, jedynie jeden lekarz z bardzo kiepskimi opiniami i zbyt daleko ode mnie, nie mam jak dojechać. A co do mojego problemu to dodam, że mam problem nawet z zaaplikowaniem tabletki czy globulki bo tak jestem tam na dole ściśnięta :( boli strasznie. A i jakieś 2 lata temu też zmagałam się z grzybicą, to p. doktor przepisała mi Trioxal, tabletki doustne, bardzo pomogło, w ogóle nawrotów nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aplikuj na lezaco z podniesiona miednica, nawet podkul uda do brzucha, wtedy globulki niejako "wpadaja" i popychaj je GLEBOKO srodkowym palcem, inaczej leczenie jest nieskuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
partnera do wenerologa wyślij, bo nigdy nie uwolnisz się od infekcji cały czas będzie Ciebie zarazał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie to tez wchodziły w grę częste infekcje które uniemożliwiały normalne funkcjonowanie, dbanie o siebie, siłownię, no wszystko co lubię. Bo lubię być w ruchu. No i powiedziałam sobie że dam szansę jeszcze naturalnym preparatom, nie będę w siebie ładować kolejnej chemii. Znalazłam taki na bazie bylicy jednorocznej, nawyzw się uwemba i przyjmuję go już od jakiegoś czasu. Odpukać przestałam łapać każdą infekcję, mam nadzieję że tak już zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×