Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co mogę dac dzieciom do jedzenia i picia?

Polecane posty

Gość gość

Będę miała w czwartek siedmioro dzieci w wieku 4-6 lat i nie wiem co mogę im dać do jedzenia (pora obiadowa). Do picia jakieś soki, woda coś jeszcze? Jakieś napoje? Do jedzenia nie wiem, myślałam o hot-dogach, kukurydzy, ale może to za mało? Na deser pomyslałam, ze dam im budyń. Pytam tak o to bo sama dzieci nie mam jeszcze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hot-dogi to srednio zdrowe,(bo parowka i kupna, ta sztuczna bulka). Moze domowa pizza? mozna napchac duzo zdrowych rzeczy, szybka i latwa. Albo tortille z kurczakiem i swiezymi warzywami. Albo lasagna. na deser- truskawki z bita smietana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćautorkaa
chciałam coś na szybko zrobić. Pizza dobry pomysł, ale ciasto i tak kupię, bo nie umiem zrobić. A czy na pizze mogę położyć pieczarki? bo gdzieś czytałam, ze dzieci nie jedzą, ale nie jestem pewna. Truskawki też dobry pomysł, ale budyń chyba też moze być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będziesz miała dzieci tylko przez jeden dzień, od hot dogów nie umra a jak znam dzieci to wlasnie będą wolaly to od pizzy, dzieci , szczególnie male maja awersje do "niezidentyfikowanych" rzeczy na talerzu a jak wiadomo to co polozysz na ciasto, po wyjeciu z piekarnika nie wygląda tak samo. Soki, napoje niegazowane, dużo dzieciakow lubi makarony- może spaghetti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może naleśniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może zapytaj się rodzicow dzieciakow co ich dzieci lubia a rzadko jedza w domu albo dawno nie jadly.aby ci się nie trafilo dziecko które nie lubi czerwonego jedzenia i będziesz wybierac pomidory z pizzy. jedzenie i zabawa- kakao z bita smietana, budyn z wzorkiem z soku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z jakiej to okazji osoba nie znajaca sie organizuje przyjecie dla dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tak naleśniki:) to może racuchy z jabłkami- moje dzieciaki mogą to jesc na sniadanie, obiad i kolacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćautorkaa
rodziców pytałam, bo chciałam wiedzieć czy ktoś uczulony nie jest:) Wszyscy mi powiedzieli, że dzieciaki są wszystkożerne:P i zjedzą co podam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje też lubią naleśniki, z serem, dżemem. nie ma sie co przejmować, zrób co uważasz za stosowne i co umiesz, nie ma sie co przejmować że ten nie lubi tego czy tamtego, wszystkim i tak nie dogodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj się tym, jak cudze dzieci przychodzą w goście, to nawet najlepsza mama we wszystkim, mama zaprawiona i doświadczona może popełnić błąd, dzieci nawyki żywieniowe wynoszą z domu i podasz im przykładowo naleśniki, a jedno z nich powie, że chce tylko i wyłącznie frytki, bo w domu na okrągło je frytki... ja postawiłabym na coś prostego i smaczny deser lody, truskawki, jak nie zje obiadu, to się pocieszy deserem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćautorkaa
o, lody to też dobru pomysł- dziękuję:) chyba zrobię pizzę i te hot dogi, kukurydza no i budyń i lody. Myślę, że wystarczy, co zostanie to dam im na kolację, bo będą u mnie do 21. Czy możecie mi napisac jak jest z tymi pieczarkami? Mogę podac dzieciom na pizzy czy lepiej nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrob nuggetsy dzieci ****ardzo lubia,do tego jakis dipp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acha dzieci jeszcze lubia spagetti:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważna jest dobrze zbilansowana dieta. Moje dzieciaki uwielbiają warzywa i dania z makaronem,dlatego często gotuję takie potrawy. Makaron domowy z http://makaronyanna.com.pl/ doskonale sprawdza się w mojej kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram nagetsy , nawet jak dziecko zajęte zabawą nie ma czasu zjeść , zawsze skubnie. Moje dzieci lubią, do tego po ziemniaczku, keczup i obiad jak talala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj pieczarki tylko na połowę pizzy, lub lepiej przygotuj skłądniki i niech dzieci same ponakładają to, co zjedzą. To dopiero będzie atrakcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×