Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co może byc przyczyną brak snu y 15 miesiecznego dziecka.

Polecane posty

Gość gość

Witam,może tu ktos pomoże,bo ja już nie mam siły.Otóż moje dziecko odkąd skonczylo 3 miesiące ciągle się budzi i nie mówię po 3 razy przy dobrym dniu budzi się ze 6 razy.Np.dziś w nocy budzil sie dosłownie co 3 min i tak całą noc.W dzień tez nie ma za dobrego spania podczas 2 godzinnej drzemki budzi sie z 5 razy.Próbowałam juz chyba wszystkiego i do lekarzy no naprawde może miał ktos tak i da mi jakis pomyśl czego jeszcze nieprubowalam i co to może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko takie było.... Horror przestał w ogóle spać w dzień jakoś właśnie jak miał 15-16 miesięcy i wtedy lepiej było trochę. Najlepiej spał w hamaku. Mieliśmy też hustawke żeby go wyciszyć. Potem przekladalismy do łóżeczka i było lepiej. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kladz dziecka spac w dzien, widocznie tego juz nie potrzebuje i bedzie spac w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zęby nie idą? Mój źle śpi w nocy jak mu zęby wychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak,go nie położę to strasznie marudzi.Syrop od bólu mu dawałam i też nic i czopki Viburcol.Zęby idą mu caly czas ,co rusz ma nowe ,ale syrop by mu chyba by pomógł .Jest wesołym dzieckiem bawi się.Tylko to spanie,właśnie miał drzemkę marudzil wiercil sie ,aż po spaniu .U nas nie ma różnicy mówili do roku , a ty 15 i jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziąsła mu pomasuj. A co je? Może coś z jedzenia mu szkodzi. Mleko jakie pije?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój śpi w dzień nawet i 3h czasem i w nocy budzi sie dwa razy na mleko a ostatnio to nawet raz mu starcza. Idzie spać ok 21-22. Wstaje 7-8 zależy o której się położy. Drzemka ok 12-13. A dziś nie chce się ułożyć na drzemke:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez próbowałam smarować .Odrobaczalam też.Jest alergikiem pil mleko neocate i alergia mu przeszla .Chodzimy prywatnie do alergologa.Wlasnie juz też prybowalam odstawiłam gluten i żadnej poprawy,dawałam same mleko bez kaszy i tez nic.Stawiałam zawsze na refluks bo kiedys miał jak byl mniejszy,ale tez mu dawałam Gastrotus,potem kupiłam jakiś syropek na zgagę i tez nic może Male dawki daje.Śpi z głową podniesioną .Niewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ząbki się wyrzynają i stąd "nocne problemy". Daj przed snem czopek Viburcolu, a zobaczysz, że dziecko prześpi noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też,dawałam i nic.Może to takie dziecko ,że musi sie bydzic ze 50 razy w nocy ,może kiedys znajdę przyczynę jak nie padnę wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synek miał problemy ze spaniem przez 3 lata. Lekarze mówili że to normalne. Okazało się jednak , że ma alergie na mleko. Bolał go brzuszek. Jak ostawilam nabiał to wreszcie śpi spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ten sam problem z 15 miesiecznym synkiem...spi bardzo niespokojnie, caly czas sie wierci i wybudza,czy alergia na mleko sie czyms objawia? Moj synek jest pogodny w ciagu dnia tylko w nocy mamy problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj dziecku przed snem czopek Viburclu, a zobaczysz, że będzie spał w nocy spokojnie. Tkie nocne wrzaski, to najpewniej wyrzynające się zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×