Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co myslicie o kobietach rzuconych przez faceta które natychmiast szukaja nowego

Polecane posty

Gość gość

Moja 30-letnia siostra zostala porzucona przez swego narzeczonego po 8 latach związku i natychmiast zaczela szukac na necie nowego faceta.zalogowala sie na portalu randkowym i jej cel to byl nowy facet. znalazla po miesiacu od rozstania z bylym i po rozstaniu w lutym ona juz w maju zaczela sie spotykac z nowym facetem. czy wg was to nie jest takie rozpaczliwe szukanie na siłe byle nie byc samotną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wow ale masz problemy NIe wiesz co siedzi w głowie takiej kobiety. Może to jest i trochę desperacja ale trudno się takiej kobiecie dziwić. Ja sama tak zrobiłam jak rzucił mnie narzeczony. Poszłam praktycznie po rozstaniu na parę niewinnych randek, bo koniecznie chciałam mieć kontakt z mężczyznami żeby może sama przed sobą sprawdzić czy ja się komuś podobam, bo wiesz różne myśli przychodzą wtedy do głowy i od razu odżyłam jak wyszłam do ludzi natomiast za miesiąc wywiązał się romans między mną, a kolegą z pracy i kompletnie skasowałam z głowy tamtego bydlaka. Byłam jak nowo narodzona, a tamten związek był dla mnie jak jakiś odległy sen, migawka w głowie. Mnie to pomogło więc może porzucona osoba podświadomie wie jak sobie psychicznie pomóc i dąży do tego. U mnie metoda 'klin klinem' sprawdziła się w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja po rozstaniu z facetem jestem sama juz 7 lat nigdy nie bylam od tego zerwania nawet na randce nienawidze mezczyzn jestem po 30stce, nie mam dzieci, zostanę starą panną, bo z kazdym rokiem jestem mniej atrakcyjna i mam mniej ochoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet ktory zostawia kobiete juz natychmiast albo wczesniej mial kolejną,nie odchodzi do pustego wynajmowanego mieszkania gdzie trzeba placic,prac,sprzątać,gotowac,itd. Bo faceci jak małpy:trzymają pierwszą gałąż tak dlugo dopoki nie urobią kobiety następnej.Wtedy trzyma tę druga. Czemu niby kobiety mają pozostawac latami w rozpaczy,bo ktoś je zostawił?.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×