Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

havanna

Co na rozstępy?

Polecane posty

Jestem w 4 tygodniu, pewnie niedługo powoli zacznie mi rosnąć brzuch, piersi już trochę urosły. W związku z tym chcę się jakoś zabezpieczyć przed ewentualnymi rozstępami na brzuchu i piersiach. Wiem, że można się smarować oliwką, ale te wyższe miesiące wypadają mi w lato, więc oliwka odpada. W \"Mamo to ja\" kiedyś mówili, że można stosować normalne kremy na rozstępy, bo one zawierają te same składniki co kremy \"ciążowe\", ale są o połowę tańsze. Czy któraś z was ma jakąś g=fachową wiedzę na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki27
podobno najlepszy jest krem MUSTELA ja bąde go stosować. od którego tygodnia zaczeliście sę smarować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja planuję jak najszybciej, wolę chuchać na zimne.Zaszkodzić nie zaszkodzi, a może pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 9 tyg. z 3-4 miesiace przed zajsciem codzinnie kremowalam sie obojetnie jakim balsamem na brzuchu piersciach i pupie no i w pachwinach a teraz dwa razy dziennie ale musze sobie kupic jakis specjalny krem do rozstepow i nie wiemjaki jest najlepszy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, najłatwiejszy i najbardziej skuteczny środek na rozstępy to codziennie oliwka dla niemowląt na wilgotną skórę. Powie Wam to każda kosmetyczka, w tym ja. Oliwka zapobiega utracie wilgoci, jest dużo skuteczniejsza niż inne kremy i skóra jest elastyczna, nawilżona a co za tym idzie broni się przed rozstępami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka stosowana poprawnie czyli na mokrą skórę nie powinna się wchłaniać tak długo, także w lecie nie powinno być problemu. Ale jeśli ktoś nie lubi, to mustela ma dość dobre opinie. Ogólnie ważne jest, żeby krem był dosyć tłusty i nawilżał długotrwale, a nie tylko do kolejnego prysznica, to musi być bardzo porządne wzmocnienie dla skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balsam slim 3d extreme z Eveline ;) mi duzo rozstepow zniknelo po nim, wiec powinien tez zapobiegac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sprzedaję takie mleczka na rostępy: http://www.allegro.pl/item555543025_bubchen_mleczko_na_rozstepy_w_ciazy_rozstepom_niem.html to produkt z niemieckich drogerii,więc na jakość można liczyć :) Używałam w drugiej ciąży,ale trudno mi ocenić efekty,bo mam sporo roztępów po pierwszej ciąży (wtedy niczym się nie smarowałam :-( ) Radzę działać zapobiegawczo,bo jak cholerstwo wyskoczy,to już nie zejdzie... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo ja Bubchena lubię :) A to jest krem dla kobiet w ciąży czy krem na rozstępy ogólnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bubchen ta firma jest bardzo znana i w polsce i w niemczech . jest bardzo dobra moja siostra dla swoich dzieci kupuje te kosmetyki i tylko je uzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaretkaaaa
No ja akurat nie miałam rozstępów ani na brzuchu (mimo że miałam bardzo wielki) ani na piersiach ale za to na pośladkach , udach ogromne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko to jest mleczko (Bubchen) specjalnie dla kobiet W CIĄŻY -na pewno bezpieczny kosmetykdla przyszłych mam (używałam) Mam też w sprzedaży kremy na roztępy specjalnie do smarowania piersi: http://www.allegro.pl/item555543627_krem_przeciw_rozstepom_do_piersi_rozstepy_w_ciazy.html i inne kosmetyki dla dzieci (link do aukcji w stopce) Moje dzieci kąpie w płynie Bubchen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może tu znajdziecie coś dla siebie, tam są opinie: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/kategoria.php?sort=avgDSC&kat=234 BTW ja mieszkam w UK i tu są rewelacyjne balsami z masłem kakaowym formy Palmer's, dokładnie to: http://ecx.images-amazon.com/images/I/41Rzz-LIoyL._SL500_AA280_.jpg i to: http://www.scleroderma.org/images/medicalimages/resources/cocoa-butter.jpg , może poszukacie na allegro, obydwa balsamy są świetne na takie własnie problemy skórne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie mogę a ty stosowałaś tego palmersa? Bo znalazłam na allegro nawet niedrogo. Bym kupiła, ale chciałabym wiedzieć, czy rzeczywiście działa. Na razie chcę coś tańszego a na ostatni trymestr ewentualnie coś z wyższej półki kupię, może tą Mustelę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylla
moim zdaniem by pozbyć się tych rowków najlepiej jest udać się na jakiś zabieg dobrany specjalne pod nasz problem. ja próbowałam różnych kremów średnio działały, tylko ujędrniły skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beataszpak
Miałam strasznie dużo rozstępów po ciąży, mi pomógł tylko laser. Żadne kremy nie dały rady. Za to po trzech zabiegach laserowego usuwania rozstępów zrobionych w Vici Clinic w Krakowie, nie ma po nich ani śladu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie szkoda czasu i pieniędzy na to, żeby bawić się w jakieś domowe sposoby, albo kremy, które i tak nie przynoszą oczekiwanych efektów. Lepiej te pieniądze wydać na skuteczny zabieg. Ja szukałam informacji na temat skutecznych zabiegów i trafiłam na bloga Dra Marka Wasiluka, on opisuje różne przypadki rozstępów i przywrócił mi wiarę w to, że można się ich pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się smarowałam Palmersem, kupowałam w rossmanie 2-3 razy dziennie, a jak się kapałam to myłam brzuch, piersi i tyłek olejkiem też takim z rossmanna Wellness&Beauty. Brzuch miałam ogromny dziecko nieco ponad 4kg, nawet gin mówił że brzuch bardzo pokaźny, a startowałam z wagi 60kg więc ani mało ani dużo i zero rozstępów:) polecam smarowac się po 3 miesiącu, tak jest nawet zalecane. Wcześniej nie ma potrzeby. O oliwce też słyszałam ale dla mnie za tłusta, a palmers ma fajny zapach i konsystencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hana63
A może zabiegi na rozstępy? Dla każdej kobiety rozstępy to ogromny kompleks. Polecam zainteresować się zabiegami laserowego usuwania rozstępów, można je zrobić np. w Vici Clinic w Krakowie. Warto wykupić taki pakiet 3-5 zabiegów - wtedy efekty będą najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bulion :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi4
Rozstępy to zmora wielu kobiet - pojawiają się nie tylko po ciąży. Sama walczyłam i żadne kremy nic mi nie dawały. Zdecydowałam się na zabieg laserowego usuwania rozstępów w Vici Clinic w Krakowie. Jestem obecnie po dwóch zabiegach i widać znaczną poprawę. Warto poczytać o tym rozwiązaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka56

Ja na przykład wydałam mnóstwo kasy na kosmetyki, ale to tylko lekkie i chwilowe działanie. Pani doktor, która leczyła moje blizny zaproponowała zabieg na rozstępy taką radiofrekwencją, bodajże Secret RF 2.0 i efekt jest świetny. Zrobiłam 3 serie i naprawdę to widać. Poczytajcie sobie o tym w necie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×