Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kolorowa112

co o tym myśleć ?

Polecane posty

Gość Kolorowa112

Hej dziewczyny. Mam pewien problem , który nie daje mi spokoju. Chciałabym prosić was o porade. Może ,któraś z was też przechodziła przez coś podobnego. Planujemy z mężem dziecko. Dodam , że niecałe pół roku temu poroniłam i straciłam maleństwo. Staramy się od trzech miesięcy , ponieważ mój ginekolog powiedział , że możemy się już brać do roboty. A więc w końcu ujrzałam na teście dwe kreseczki. Trzy dni przed terminem spodziewanej miesiączki. Powtórzyłam w ten sam dzień test z innej firmy. Po raz drugi ukazała się druga kreska lecz bardzo blada. Mimo wszystko strasznie się z mężem ucieszylismy. Niestety za dwa dni dostałam okres. Umówiłam się na wizyte u ginekologa. Przepisał mi luteine dopochwowa i kwas foliowy. Zalecił leżenie i nie przemęczanie się. Zazywam luteine juz 4 dzień. Krawienie ustalo po dwóch dniach przyjmowania luteiny. Jutro mam wizytę u ginekologa , ale nie mogę już wytrzymać. Dodam , ze od tygodnia co chwile latam do wc. Chciałabym wiedzieć czy jest szansa , że jestem w ciąży. Czy możliwe jest , ze mimo tego krawienia zarodek nadal znajduje się w macicy. Dodam , że robiłam dzisiaj test ciazowy z porannego moczu , ale niestety nie widziałam nawet bladej drugiej kreseczki . Proszę o poradę bo powoli dostaje na głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób beta hcg 2 razy w odstępie 48godz. albo idź na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez biegałam często do toalety... od 6 mc ciazy ;-) Nie wmawiaj sobie nic. W ciazy nie jesteś wyluzuj troszkę bo bedzie Ci bardzo cieżko zajść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×