Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co sądzicie o bardzo młodych matkach?

Polecane posty

Gość gość

Takie co mają brzdąca w wózku i np dziewczyna 21 lat z 4 letnia córką? Oburza was to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na szmaty nie zwracam juz uwagi, szkoda oczu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest dobrą matką to czemu ma oburzać? Bardziej mnie oburza to jak widzę czasem matkę (obojętnie w jakim jest wieku) stojącą pod sklepem i chlejącą piwo,a dzieciak biega samopas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oburza bo sama urodzilam syna w wieku18-nastu lat:-)Teraz kiedy rodzilam drugie dziecko,na szpitalnej sali razem ze mna byly dwie dziewczyny.Jedna w wieku 17-nastu,druga 32-uch lat.Dla obu byly to pierwsze dzieci.Przedzial wiekowy jest spory.Rodza i 16-nastolatki i 40-stoparolatki.Wiadomo ze tak 16-nastka czy 17-nastka to bardzo mloda osoba i troche za wxzeanie na macierzynstwo ale ono w kazdym wieku ma swoje uroki,plusy i minusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie to bardzo oburza! nie rozumiem jak takie gowniary moga pchac sie do roli mati! strasznie to o nich zle swiadczy! czesto nie ma ojca dziecka i sa na utrzymaniu rodzicow.!zero tolerancj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mam to gdzies, zwlaszcza jak pomagaja jej rodzice, albo ma chlopaka, ktory zarabia. Jesli nie jest to patola zyjaca z mopsu, to zwisa mi to i powiewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej co ja tak oburza: Oby w przyszlosci twoj syn lub corka nie uczynili cie babcia za nastolatka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie oburza, sama urodziłam młodo 22lata, mam męża skończyłam szkołę i oboje pracujemy i mamy własne mieszkanie. no i co, że byłam młoda matką? wszystko idzie pogodzić trochę organizacji. bardziej oburzają mnie staruchy, które mają 3 dzieci urodziły późno planowały, a teraz płaczą, ze za mało miejsca, że rodzeństwo się tłucze i czasu dla siebie nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*oburza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie oburza
ale szkoda mi akiej dziewczyny, bo wiem, ze albo ma niewiele w głowie albo już na starcie zmarnowała sobie życie jesli miała jakieś perspektywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że spieprzyła sobie życie, że nie ma wykształcenia, pracy, mieszkanka i często męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie oburza, sama urodziłam młodo 22lata, mam męża skończyłam szkołę i oboje pracujemy i mamy własne mieszkanie. no i co, że byłam młoda matką? wszystko idzie pogodzić trochę organizacji. x ciekawe jaką szkołę skończyłaś... chyba gimnazjum :) praca pewnie na kasie w biedrze, mieszkanie po babci.... masz sie czym chwalić... jak córeczka pójdzie w tango tak jak ty to za kilka lat babcią bedziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie byłoby porażką urodzić w wieku 20 lat jak widze taka młoda matkę to od razu myślę że spaprała sobie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie oszukujmy się, w wiekszosci te 18-latki nie są ze swoimi partnerami, nie kończą szkoły i są na utrzymaniu rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oburza, oburza. pusta małolata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam dwie takie, obie na garnuszku rodziców, bez ślubu, pracy, wykształcenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy jak mloda 16lat to troche nie za fajnie,ale 23/24to juz cos innego.moim zdaniem mlode matki maja wiecej energii.nie zawsze Te 30 sa takie rozgarniete,wiec nie szufladkujcie ,ze spieprzyly sobie zycie.wszystko zalezy od czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kuzynka urodzila w wieku 16 lat teraz ma 22lata nadal jest z tym samym chlopakiem pracuja, pieniadze i mieszkanie maja i sa szczesliwi. Do 18 roku zycia mieszkala u swojej mamy z corka i jej partner pezyjezdzal w weekendy do niej albo ona z dzieckiem do niego w kazdy dzien wolny od szkoly. W wieku 21 lat zaczela prace na pelen etat a wczesniej to tylko dorabiala na warzywach. Mozna? Mozna. I nikt nie powie ze ona zla matka jest bo nigdy nie brakowało dziecku niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczuje im.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sobie wspolczuj!to,ze ktos pracuje na kasie automatycznie eliminuje go z zostania rodzicem?co za czasy...tylko te ktore zrobily wielka kariere moga zostac matkami?potem czyta sie takie tematy,ze dziecko ja nudzi I woli w pracy siedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćip
14:58 ale jadem plujesz. To ze ty w wieku 22 lat bylas po gimnazjum nie znaczy ze kazdy ma taka edukacje za soba jak ty. Zazdroscisz tej Co miala 22lata jak urodzila i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy za bzdury piszecie wiek 22 ;lata to jest młodo przecize to normalny wiekj.Wam sie chyab cos poprzestawiało po 30 tce to niby teraz ,modnie albo 40 tgo teraz hit !!.Temat jest o młodych matkach to przykładem jest 15 latka ..gimnazium ..to sa dzieci moze wygladowo wygladaja na kobitka .Szok ,dobrze jest jesli rdzice pomogą wychowac .Dodatkowy obowiazek dojdzie oprocz szkoły .Nie mowiac juz jak sie jej zycie przestawi , nastolatkowie to raczej uzywaja zycia ,wakacje ,kolonie ..a nie chodzenie z brzuchem , pozniej wozkiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalny wiek na rodzicielstwo to jest 30 lat 22 lata to patologia, jak można zaczynać życie od d/u/p/y strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla ciebie 22 lata to normalny wiek na ciąże to nie mam więcej pytań. dla mnie to wiek na szkołę, przyjaciół, sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a cos ty za madralinska sie znlazła i zycie kobieta bedziesz ustalac haha .Jak bys była obyta ,to bys na ten tenat tak sie nie wypowiadała .Byłas kiedys u ginekologa ??? troche wiedzy ci brakuje .Taa 30 lata bo co niby sie zdarzyła wykształcic ..wyszalec czas na dziecko ...jak robot zaprogramowana ...dobre sobie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 lata no nie przesadzaj! to nie 15, ja w tym wieku miałam już licencjat, uczyłam w podstawówce i robiłam magisterkę. Owszem sama urodziłam dziecko w wieku 28 lat ale nie zgadzam się, że 22 to patologia. Wracając do tematu to mnie obchodzi mnie koto kiedy ma dziecko. W niczym mi to nie przeszkadza. Nie zwykłam się oburzać o rzeczy, które na moje życie nie mają wpływu i nie robią mi krzywdy. Oburzają to się jakieś samotne, zgorzkniałe noł lajfy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos musi cofnac sie do podstawowki i zaczerpnac wiedzy o znaczeniu slowa "patologia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz podobno slub nie jest potrzebny przeciez;)znam kobiety,ktore wyszly mlodo za maz I urodzily dziec***ewnie wg Was zniszczyly sobie zycie,ale sa szczesliwe,maja normalna rodzine i biedy jakos nie klepia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważam że to k***y, które dają dópy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×