Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorka1987

Co sądzicie o emigrujących polakach?

Polecane posty

Gość autorka1987

j.w. Uważacie ich za nieudaczników, którzy nie radzą sobie w Polsce a może zazdrościcie im odwagi i sukcesów, Może sami mieszkacie za granicą i razi was zachowanie rodaków, może się przyjaźnicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic. Ludzie jak inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam za granica bo taki mialam kaprys :D Nie razi mnie zachowanie Polakow, razi mnie zachowanie chamow, niezaleznie od obywatelstwa. Mam znajomych Polakow jak i osoby innych nacji, wszyscy sie swietnie dogadujemy bo mamy podobne spojrzenie na swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam zamiar wyemigrować teraz jeszcze bardziej bo z głodu zdechniemy z dziećmi w tym padole łez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak abstrahvjąc: człowiek, który w jednym miejscu (nieważne, czy to Norwegia, Polska, czy Dżibuti) sobie nie radzi a w innym radzi sobie świetnie nie jest nieudacznikiem, przeciwnie. Nieudane jest tylko to pierwsze miejsce, skoro nie stwarza mu warunków do godnego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też planuję emigrować z chłopakiem bo nie mamy mieszkania i nie stać nas żeby razem zamieszkać, emigracja to dla nas jedyne wyjście żeby w końcu byc razem i wyprowadzić się od rodzicow, bo za granicą są niższe koszty zycia, niższe ceny wynajmu. gdybym miala mieszkanie i pracę to bym nawet nie myslala o emigracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serenika S
Jakby tu łatwiej się żyło to nie sądzę że tylu Polaków by emigrowało. Mam przyjaciółkę w Anglii, która mimo że ogromnie tęskni za krajem nawet nie chce słyszeć o powrocie. Bardzo często tu przyjeżdża ale nie na długo. Ona nie chce zapomnieć języka polskiego dlatego mnóstwo czyta polskich książek. Zamawia książki w tej księgarni http://www.rewolucja.co.uk/ bo jest tanio i bardzo duży wybór fajnych polskich pozycji. No i dostawa jest w niezłej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze sa odwazni i dzieki temu stac ich na wiele wiecej niz mnie, choc mam wyzsze wyksztalcenie i nienajgorsze zarobki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze to madrzy, odważni ludzie. ja byłam głupia i skonczyłam na jakiejś w wsi z dwójka dzieci, bez perspektyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowiek powinien gdzieś być i coś zobaczyć a jeśli spodoba mu się gdzie indziej to czemu ma tam nie zostać? Jeśli mu się nie spodoba to powinien wrócić. Mi się nie spodobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama bym wyemigrowała, ale jestem już za stara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
kibicuję im i zyczę wszystkiego dobrego. Za kilka lat do nich dołączę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNIE JEST
Nic nie sądzę o tych ludziach.Każdy ma prawo decydować o swoim życiu.Ja nie zamierzam wyjeżdżać z Polski.Tutaj jest mój kraj, mam pracę, mieszkanie, rodzinę.Nie wyobrażam sobie na obczyznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem emigrantka, co mysle o sobie ze wyjechalismy, jak 98 % emigrantow , z powodow finansowych ze mielismy szczescie z praca, mieszkaniem ze jestesmy poszkodowani przez wlasne panstwo, ktore nie dalo nam perspektyw mimo wyksztalcenia, solidnej, uczciwej pracy ze jestesmy troche nieudacznikami, bo inni w PL zostali, zyja, niektorzy maja sie swietnie ze nasze dzieci asa poszkodowane, odcielismy im kontakt z dziadkami rozni sa Polacy na obczyznie, zazdroszcze tym ktorzy za Polska nie tesknia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama żyję poza granicami kraju. Pracuje w zawodzie medycznym. Nie czuję się gorsza. Wiele przeszlam żeby tu pracować w swoim fachu. Ale nie czuje się lepsza bo każdy ma wybór co chce robić w życiu i gdzie żyć. Jest tu wielu Polaków, którzy sporo osiągnęli na obczyźnie. Dobrą szkole życia dostałam. Polska nie jest atrakcyjnym krajem. Ten sam zawód nie pozwalał mi godnie żyć w mojej ojczyźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdzie nie jade. W PL jest mi dobrze. Tylko nieudacznicy wyjezdzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×