Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zatroskana przyszła mama

co sądzicie o imieniu Karina?

Polecane posty

Gość zatroskana przyszła mama

zastanawiamy sie z mężem nad wyborem imienia dla naszej córki. narazie skłaniamy się do imienia Karina. a co Wy o tym myślicie? jakie macie skojarzenia z ludźmi noszącymi to imię? dziekuję za wszytskie odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przyszła szwagierka nosi te imie - fajne jest :) W skrócie szwagier mówi na nią Kika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasialux
karina, Malina, - supcio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina Toyoda
Jedyna Karina którą szanuję to Toyota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córeczka miała mieć na imie Karina, ale tato zadecydował że Dominika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byl taki kon
w filmie zatytuowanym karino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nasze następne dziecko okaze się płci żeńskiej to na pewno będzie to Karina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blebleblebleble
Spoko f-ka, Dominika to ładniejsze imię. Moja była laska miała na imie Donia i każdemu się podobała (i jej imię również).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny nie wiem jak to
Hej. Nie to, że piszę złośliwie, ale dlaczego nie dawać dzieciom naprawdę ładnych imion. Dlaczego daje się imiona pretensjonalne, staromodne, albo dziwne. Dlaczego córeczka nie może być np. Anią, Julką, czy Karolinką??, a chłopczyk Krzysiem, Michałkiem, Kubusiem?? Dlaczego daje się właśnie imiona (wymienię dość dziwne, jakie znam z otoczenia): Zoriana, Karina, Pirio (żeńskie imię), Pamela itd., czy męskie: Dorian, Alan, Duszan, Gajusz??? Oryginalność za wszelką cenę?? Dlaczego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karino -
taki koń był :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana przyszła mama
nie podejrzewalam ze Karina to imię którego oryginalność jest porównalna do np.Zoriany :D osobiście znam 2 kariny... naprawdę uważacie że to takie rzadkie i pretensjonalne imię? można sie doczepic do rodziców nazywających swoje dzieci brajan czy dżesika ale karina to przecież typowo polskie imię... kiedys podobalo mi się imię julia ale teraz jest taki wysyp julek ze co drugie dziecko w piaskownicy do własnie jula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dokładnie...
...Albo Wiktoria, Nikola i Oliwia.Tez ich wszędzie pełno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Novika novinka
Mam kolezanke o imieniu Karina. B.sympatyczna i spokojna a zarazem o wyprofilowanym stylu bycia i zycia :) A ponadto auto jest czyli Toyota Carina :) zreszta moje ulubione :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny nie wiem jak to
Karina to akurat nie jest imię typowo polskie, istnieją hipotezy odnośnie pochodzenia szwedzkiego lub niemieckiego tego imienia. Może zbyt emocjonalnie podeszłam do tematu, przepraszam. Noszę imię bardzo osadzone w tradycji, które jednak w moim pokoleniu jest rzadkie, obecnie dość częste i niezwykle częste w pokoleniu mojej mamy, czy babci. Obecnie odnoszę się inaczej do niego, może nawet do mnie pasuje, jednak jako dziecko byłam dość nieszczęśliwa nosząc je... może dlatego tak napisałam. Miałam na myśli to, że jeśli nawet gust rodzica podpowiada Biankę, czy Berenikę lub Honoratę, to może dla dobra dziecka zdecydować się np. na Basię??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Novika novinka
Bianka - b.ladne imie. Ale ja dla swojej coreczki dam imie raczej Aniela albo Amelia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i_m_i_e
Mi sie kiedyś bardzo podobalo to imię dopoki nie nazwali tak osiedlowego sklepu monopolowego :( teraz podoba mi sie Agatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość służący pomocą
a mi sie podoba imie Jagna. jest super!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dh
Znam kilka Karin.Sa Meksykankami.Karina to popularne imie w Meksyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym tam nie przesadzala z unieszczęśliwianiem dziecka poprzez imię...Może jakaś głupia jestem, ale i tak nie da się uninkąć sytuacji, w których nasze dzieci będa wyśmiewane z powodu jakiejś swojej inności-w koncu chcemy, zeby były indywidualnościami, wiec nie ma sensu ich ujednolicać na siłę w tym czasie przedszkolno-podstawówkowym. dzieci sa okrutne-jak nie imię, to wyśmieją piegi, okulary, albo zwykłe zacięcie się przy tablicy. Każdy musi to przejść i nie ma co moim zdaniem tak dzieciaków przed tym bronic, choć serce się kraje. Miałam kiedys chłopaka o imieniu Emanuel, całe przedszkole i podstawówke oczywiście prześmiewano to imie i miła żal do matki, ale w liceum nagle stało się ono jego \"atutem\" wyróżniającym go spośród Marków, Pawłów i innych- i juz był z niego dumny. Domyślam się, że mój Tobiasz tez przyjdzie kiedyś mi powiedzieć, że nie podoba mu się to imię, ale ten bunt potrwa moze tylko parę lat (bo już nie mam wpływu na to, czy dziecku imię samo w sobie, nawet całkiem zwyczajne, będzie się podobało), więc to wg mnie żaden argument, aby go nazwać Tomaszem. Oczywiście mogę się mylić. A KArina to dziewczyna mojego brata-dobrze mi sie kojarzy, choć sama tak bym nie nazwała. Tu autorko bez sensu jest pytać, czy imie się podoba-bo będzie się i podobać, i nie-ważne jest zdanie Twoje i ojca dziecka. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się bardzo podoba, mój synek miał być Kariną. jak byłam mała to to imię było bardzo rzadkie a ja miałam koleżankę Karinę i zawsze mi sie to imię podobało. Teraz niestety małych Karin jest pełno-przynajmniej w mojej okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karusia1111111111
a ja mam na imię Karina i moja ciocia też! fajne jest to imię, nie narzekam najbliżsi mówią do mnie Karinka, Karusia, Karineczka ;-) choć nie jestem już taka malutka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu ---> http://is.gd/Vin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kariiiiiiiś
ja mam na imię Karina i jestem z tego powodu dumna, ponieważ mój tata mi dał tak na imię i w mojej okolicy jestem jedyna w swoim rodzaju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajna
Mi sie tam nie podoba ale to tylko moje zdanie jak Ci sie podoba to tak daj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iha ihaa iha
Jak dla konia:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MI sie podoba i znam tylko jedną Karinę. Moja córa miała być Kalina ale będzie Jagodą. Dzieci uczą sie od rodziców i to czy będą kogoś wysmiewać w szkole to zależy co usłyszą od rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajna-21
Kalina to bardzo ładne imię.Jak można dziecku dać na imię Jagoda albo Róża dla mnie to nie sa imiona.No bez urazy ale tak uważam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×