Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość132

Co sądzicie o imieniu Kasia (Katarzyna)?

Polecane posty

Gość gość132

Mi sie nie podoba a moja siostra chce tak nazwac córke oczywiscie to jej wybór i ja nie bede w to ingerowac no ale chcialam tylko was zapytac czy wam sie podoba to imie i z kim wam sie kojarzy itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tak na drugie i mi, osobiscie, się nie podoba. Nie lubię jak w urzędach, dokumentach wpisują moje drugie imię. I w sumie nie wiem dlaczego mi się nie podoba, tak po prostu. Ale nie powiem komuś kto chce dać dziecku na imię Katarzyna, że jest brzydkie, bo każdemu podoba się coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po głębszym zastanowieniu wiem dlaczego, u mnie, to imię jakoś się pasuje i nigdy mi nie pasowało. Pierwsze imię mam węgierskie, nazwisko panieńskie również niepolskie, a drugie imię typowo polskie, jak dla mnie twarde ( owszem można zdrobnić) i jakoś tak nie wspołgrało to ze sobą. A drugie imię rodzice musieli dać typowo polskie ponieważ ksiądz nie chciał mnie ochrzcic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie lubię tego imienia. Wszystkie Anki, Gośki nawet Aśki mogę zdzierżyć. Ale Kaśka, Kasia czy Katarzyna kompletnie mi nie leży. Z taką wiejską dziewuchą mi się kojarzy- nie pochodzącą ze wsi a z "wiejskim" stylem bycia :P Nie sprzyja jej też tekst piosenki "Katarzyna ma katar" czy też wiersza "Spotkał katar Katarzynę" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja znam wiele kasiek i są to odlotowe kibitki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też sie podoba, ładne klasyczne imie. 100 razy lepsze od Leny, Amelii, Mai, Kai i innego typu nowoczesnych hybryd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, Katarzyna piękne, bo "klasyczne" :o co wy pierdzielicie? Na dobrą sprawę Amelia też jest klasycznym imieniem ale nie było ono nadawane przez lata zapierdziałej komuny. Kaśka wieje PRL-em i w swojej brzydocie niczym się od innych oklepanych Julek, Amelek i Nikoli nie różni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kokoszka123 Lena Maja i Amelia to nowoczesne hybrydy dla ciebie, a Kasia to KLASYKA? no cóż twój nick mówi sam za siebie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caryca_Katarzyna
a tzo niby jak nie klasyka mlotku? bardzo ladne imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paskudne imię,dla pasterki od krów. Kaśka.. kojarzy mi się z wiejska dziewucha,bleeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caryca_Katarzyna
to twoj problem i jesli najwiekszy - to gratuluje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie pospolite, przaśne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka sama klasyka jak Amelka i Julka tylko na kaśki moda była 30 i 20 lat temu, a teraz są te Amelki, które nie są nowoczesne tylko debilne kafeterianki nie rozumieją co to jest moda na dane imię w konkretnych latach i sobie mianują, że Julia i Amelia to nie Klasyka ale Katarzyna to już tak :P hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caryca_Katarzyna
pospolita to jest lebioda i pokrzywa na przednowku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla glupiej baby imię,prostej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mobby Dick
a jak nazwac glupiego faceta? prostego jak kolek w plocie? macie jakis pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dałam tak na imię mojej córce. Długo się nad wyborem imienia zastanawiałam - i w dobie Julek, Nikoli, Lenek, Nadziejek, Amelek i innych takich to imię jest jak wisienka na torcie a wszystkie ww. to pospólstwo. Poza tym można wymienić szereg niepospolitych kobiet o imieniu Katarzyna - Caryca Katarzyna, Catherine Zeta Jones, Catherine Denevue czy choćby księżna Kate - to wszystko są Kaśki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaska,Aska,Anka,Goska,Zosika - nie lubie tych imon, nie sa zle czy brzydkie ale nie podobaja mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"księżna Kate" o matko no ta to rzeczywiście dokonała wielkich czynów. Nadstawiła du/py rozkapryszonemu pajacowi, którego utrzymuje cały naród i wszystkie podległe kolonie, weszła do rodziny zboczonych degeneratów i zdrajców rodząc kolejne popier/dolone darmozjadzkie bachory :) no super, masz gust - księżna Kate to jest autorytet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona sax
Co wy macie taką ambę na punkcie imion (i nie tylko), bo takie wnioski się nasuwają przeglądając dłużej to forum? Fuj? Same pewnie macie oklepane imię :). To są normalne imiona, te wszystkie anki, kaśki. U mnie w pracy jest zatrudnionych ok 50 osób, większość to dziewczyny, które mają popularne imiona typu kasia, ania, paulina, marta itd. i żadna nie przeżywa i żadna nie jest wyśmiewana i przez myśl mi nie przeszło nigdy "ale zj****e imię" :D. Co z tego, że to są popularne imiona? To wy krzywdzicie swoje dzieci siląc się na oryginalność i nazywając swoje ukochane córeczki i synków, dla których chcecie tak dobrze ameliami, antoniami, denisami, rexami, olimpiami, vincentami, arielami, viviennami, etienettami. Macie polskie imiona to z nich wybierajcie, a nie klecicie jakieś hybrydy czy zapożyczacie. Aha - pamiętajcie, że nawet jeśli już musicie dać takie wymyślne imię, to POWINNO komponować się z nazwiskiem, a nie Vincenty Kłak, Miska, Śmietana czy Miotła itd., bo to tylko śmierdzi słomą z papci, a nie jakimś statusem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydkie imię,pospolite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Waśniewska to też kaśka :D dopisz ją do swojej lux listy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre sobie a co tam
A ja jestem po prostu Kaśka :-) Czy mi się podoba nie wiem bo nigdy się nad tym nie zastanawiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej Kaśka, Gośka czy Anka niż Nikola, Wanessa czy Dżesika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładne i ponadczasowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flakonikperfumik
Żadne ponadczasowe, tylko oklepane i przereklamowane,masakra. Jak można tak dziecko nazwać, przecież tak ma na imię co druga kobieta, żadnej różnicy nie ma, władz Kasia w przedszkolu i dziesięć Kaś przybiera na 20 dziewczynek w tym przedszkolu. Ja jestem za imionami dziwnymi, niespotykanym, innymi i starymi. Nienawidzę: Natalia, Dominika, Weronika, Wiktoria, Oliwia, Helena, Hanna, Aleksandra, Magdalena i Katarzyna. Preferuję: Alikia, Rita, Blanka, Rozalia, Antonina, Tatiana, Stefania, Gaja, Salomea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbyt twarde i rzeczywiście przaśne. Poza tym te Kaśki, które znam (dziś 30+) to takie wredoty. Myślę, że coś w tym jest. Jest taki wiersz: Katarzyną trudno jest być, że tak powiem, Szekspir imię to obciążył bowiem Jak ołowiem. Że nieznośna, Że złośliwa, Że pyskata — I co gorsze, przełożono to na wszystkie mowy świata. Teraz wszystkie Katarzyny w czoła pocie Pragną dowieść, że odwrotne jest w istocie.(...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła mama
Moja 10 miesięczna córka ma na imię Kasia:) imię jest cudne. Może się komuś podobac lub nie ale "wiocha, pospolstwo"?;) ktos leczy kompleksy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem bardzo ładne, szczególnie w dzisiejszej modzie JUlek, Zuzi, Oliwek i Natalek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×