Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co się dzieje z moim dzieckiem

Polecane posty

Gość gość

Cześć. Moje dziecko zawsze pięknie spało 19-6 rano. Ale od pewnego czasu zaczęła się budzić o 5-tej. Ok to jeszcze można przeżyć. Ale teraz budzi się o 4-tej. Ja już nie daje rady. Jestem wymeczina psychicznie i fizycznie. Z nerwów budzę się przed nią....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim jest wieku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może za wcześnie kladziesz je spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest już o tej porze zmęczone. Zresztą jeszcze tydzień temu pięknie spała. Nieraz jak po mleku zaśnie to śpi jeszcze do 7 lub 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj w klubie ja tak mam od urodzenia mojej córki. Ma 10 miesięcy a wstaje koło 4-5 rzadko kiedy później. Idzie spać o 21 czasami 20. W nocy jedno karmienie koło 1. Aha i w międzyczasie w nocy ptzebudza się i poplakuje na smoczka. Teraz jeszcze zęby idą. Można się do wszystkiego przyzwyczaić. Przynajmniej bwczesniej się wysypialas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już jest widno o tej porze, może się przebudza i jak nie ma ciemności to nabiera chęci do zabawy. Może bardziej przysłoń okna? Jak moje dzieci były malutkie, to na lato miałam grube zasłony, by w pokoju było ciemno, bo inaczej pobudki były o takich dziwnych godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj ją kłaść godzinę później bo rano jest już widno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj poszła później spać o pobudka o tej samej. Już zamówiliśmy rolete zewnętrzna do jej pokoju może to coś pomoże. Bo już nie mam pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wyobraź sobie, że są dzieci które robią pobudki w nocy co godzinę, dwie.... A o 5 już w ogóle nie śpią... Ty jesteś wykończona? Śmieszna jesteś i tyle.... Dziecko prsesypia ciągiem 8, 10 godzin, a ta wykończona :-o. Niejedna ci pozazdrosci, bo to luksus.. Możesz kłaść się o 22.Przy małym dziecku tyle snu to marzenie wielu mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie niektóre matki wstają co godzinę dwie na karmienie od urodzenia dziecka i żyją. A ty biedna narzekasz że ci dziecko za wcześnie wstaje. Pfff macierzyństwo niestety. Oddaj do domu dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie idiotki na tym kafe, chodzi mi o moje dziecko. Bo zazwyczaj budzi się niewypane a ja nie wiem dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie zęby idą. I to ja męczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś ty ma 8 zębów. Wszystkie wyszły bezobjawowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotka to ty jesteś....wykończona...ojeeeej..... myślała,że dzidzi to lala,co śpi i je i święty spokój... Zaraz wpadniesz w nerwicę,depresję i co tam jeszcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synek ma miesiąc wstaje do niego co 1,5-2 godziny. Dziś w nocy przespał 4 godziny bez przerwy. Wstawałam do niego co godzinę bo z obawą że coś nie tak. Widać mamie nie dogodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ci zazdroszczę bo mój synek od początku budzi się co 2h, czasem częściej i też wstaje 6 rano. Czasami nie zdążę zasnąć, a on już się budzi... ehh Natomiast co do pytania. Moim zdaniem dziewczyny mają rację, jeśli chodzi o światło. Mój synek zimą wstawał już tak na dobre około 7 kiedy robiło się jasno. Potem wstawał coraz wcześniej i teraz budzi się koło 5, 6, właśnie jak robi się jasno. Mam niby rolety w oknach, ale nie mają 100% krycia, wiec jest różnica jak robi się jasno. Moim zdaniem rolety powinny pomóc, aczkolwiek nie masz co narzekać, niejedna by chciała żeby jej dziecko spało tak jak Twoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka powstawała co dwie godziny na mleko do 6 miesiąca , później miała etap wstawiania 3,4 rano i bawiła się do 8 rano i szła. Spać na pol godziny, później znowu z 4 zabawy i znów pol godziny drzemkę trwało to kilka miesięcy aż jej sięt unirmowalo Koło 12 miesiąca życia,teraz maja dwa lata śpi od 21 do 7 rano lub od 19.30 do 6- 7 zależy czy jest drzemka w dzień. Ona się po prostu przestawia na inny tryb. To minie zobaczysz, głową do góry inne mamy maja gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jak nie zęby tobskok rozwojowy. Ale i tak masz dobrze jak jeszcze zęby wychodzą bezobjawowo to i tak nie masz dziewczyno na co narzekać. Za kilka tygodni pewnie sie unormuje. Przyzwyczailas sie że wysypiasz sie całą noc to teraz jesteś zmęczona. Normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×