Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co skuteczniejsze na gorączkę panadol czy ibufen?

Polecane posty

Gość gość

Który z tych dwóch leków podajecie dzieciom na gorączkę? Gdzieś przeczytałam, że panadol wcale nie jest taki skuteczny na gorączkę. Czy ibufen lepiej działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
oba obniżają goraczkę równie skutecznie,z tym że ibufen działa również przeciwzapalnie dlatego jest lepszy bo goraczka ma jakieś podłoże np od chorego ucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z reguły stosuję ibufen, bo zdarzyło mi się parę razy, że panadol nie zadziałał. Natomiast z ibufenem jeszcze nie było takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najlepszy jest nurofen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko ma 6lat i dużo razy miało gorączkę sprawdziły się tylko paracetamol i nurofen nic innego nie zbilo skutecznie temperatury.wszystkie inne tylko na chwilę na Max godz obnizyly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 22;42 A co innego oprocz paracetamolu i nurofenu podawas? Nic innego niecma hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas tylko ibufen i nurofen bo jeden i drugi to to samo tylko inna nazwa a skład ten sam a paracetamol nie działa na moje dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wiele środków niby skład podobny a tylko leki z nazwą paracetamol i nurofen nam pomagają więc nie wiem z czego się smiejesz albo nie masz dziecka albo nad swoim nie siedziałas kilkanaście nocy w życiu.w tej chwili apteki się uginają od nadmiaru leków np ibum wcale nam nie pomógł jest drogi bo aż 3razy droższy od zwykłego paracetamolu który zbil gorączkę raz dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoim dzieciakom podaję ibufen, bo lepiej się sprawdza. Radzi sobie nawet z wysoką gorączką, a do tego ma też działanie przeciwzapalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×