Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co wam sie podoba w imionach Julia Maja Zuzia itp

Polecane posty

Gość gość

Nicola, Oliwia... dla mnie one są strasznie mdłe ;/. Wszystkie brzmią jak jeden ciąg wyrazów, są do siebie podobne, ślamazarne, bez polotu itp. Kiedys wydaje mi sie były lepsze imiona, już wolę Patrycje, Karoliny, Kingi, Iwonki niż takie, a teraz wszędzie te wyzej wymienione imiona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomnialas o hani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julia to piękne imię, ale jest tak mega popularne że rzygam jak je słyszę. Maja - poliż mi jaja, coś strasznego, nigdy mi się nie podobało. nie brzmi jak imię tylko jak ksywa jakaś, niepoważne. Zuzia - najlepsze z podanych. Zuzanna eleganckie, piekne, Zuzia super dla małej dziewczynka, imię z charakterem. Nicola - kicz, tandeta, jakby mnie rodzice uraczyli takim imieniem to bym im nie wybaczyła Oliwia - również zalatuje tandetą, czesto nadawane przez rodziców o wąskich horyznotach myślowych. A co do pozostałych imion to Karolina jest bardzo ładne, Kinga może być. Iwona coś strasznego, czysty PRL, a Patrycja fuuuuuj. Trąc***atologią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt, to też jest kiepskie imię a jakie modne!. Mi się zawsze kojarzyło z wiejską Hanką, jeszcze jakies 10 lat temu (moze 15) mało komu by się podobało a teraz nie wiedzieć czemu przoduje, hmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak na imię mają wasze córki? Lub jak dałybyście na imię gdyby się trafiła dziewczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julia tragedia co za imie rzygac sie chce ile ich juz jest Maja zapewne dlatego ze kiedys byl serial na tvn Majka i wielkie bum na to imie jest Zuzia bo to takie slodziutkie imie ojojo bo sie posracie :P a potem beda mowic babie 40letnie zuzia? watpie zuzannnnna masakra. Nicola koniecznie przez ''c'' oliwia jak dla mnie normalne pod warunkiem ze nie prze ''v''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam Zuzannę i Karolinę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkka88
Dla mnie Iwonka brzmi sympatycznie, a Iwona jest takie zdecydowane, dla silnej kobiety. Nie mam dziecka, ale gdybym miała nazwałabym np. Kinga, albo Magda, albo właśnie Iwonka. Podobaja mi sie klasyczne imiona, Aleksandra, Anna, Katarzyna. Z takich bardziej nietypowych może Ida albo Marianna. Jest dużo pięknych imion!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak słyszę Iwonka, to widzę panią za ladą w mięsnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na Zuzannę mówimy Zołza jak jest niegrzeczna i pasuje idealnie do niej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam na imię Maya (nie mam 4 lat:)a szkoda tak bliżej 40 stu. Nie zamieniłabym go na żadne inne:) Tak jest nie do końca poważne:) Większość moich znajomych nazywa tak córki twierdząc, ze chcieliby by były takie radosne i pozytywne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkka88
Poza tym te imiona były kiedys modne: Julia, Zuzanna, Zofia to imię pokolenia wojennego i wcześniejszych, Władzie, Stasie itp. to już wgl. tamte czasy, tak mieli na imię moi pradziadkowie! widzę dziadka w okularach z szachami pod pachą i w sweterku. Już PRL chyba jest nam bliższy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Magda, mąż Maciek - możecie krytykowac do woli. A z podanych przez autorkę podoba mi się: Zuzia, Karolina. Reszta odpada całkowicie, a już nigdy, przenigdy nie dałabym córce imienia Nikola i Oliwia. Podobają mi się klasyczne imiona: - Maria - Anna - Zuzanna - Ewa - Zofia - Karolina - Izabela Ida też jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkka88
Julia kojarzy mi się wyłącznie z dramatem Szekspira, który zbyt pozytywny nie jest, Zuzia trochę jak dla lalki: Zuzia, lalka nieduża... a Oliwia jak oliwa czy krem do opalania, wgl nie brzmi jak imię... Maja meeeega mdłe! coś jak Mela, Amelka. a teraz wysyp naprawde, gdzie nie spojrzę to takie imiona a klasycznych bardzo mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co myślicie o imieniu Zyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że Gilowska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
litera a podoba mi się w imionach z tytułu wątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam Piotra i Natalię. Córka miala byc Julia ale za duzo Julek w naszym nie malym miescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natalia to przecież również bardzo popularne imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jula - ostatnio oklepane .Nadia Lena -akurat dla grubej ruskiej baryszni .Ciekawe kiedy będą popularne niemieckie imiona -Hildegarda ,Gudrun itp. Nicola -có ż gdyby nie prostytutki ....które je sobie ukochały. Zuza -Zuzanna zdrobnienie gorsze od imienia właściwego . Maja hm... Jakieś takie dobre dla panny 15 letniej dziwne dla dojrzałej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się Julia nawet całkiem podoba ale za dużo już jest dziewczynek o takim imieniu. Wszędzie same Julki, Lenki i Amelki. Mi podoba się Natalia, Iga, Aleksandra, Dominika i Emilia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma nazwała w 2013 dziecko Julia. Zdziwiłam się, bo w końcu wiadomo, że jest oklepane na wylot. A mówi na nią Dżulia albo Dżulietta :-D Mnie osobiście drażni imię Blanka. Fatalne jest. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dżulia :D No nie mogę ;) Ja nie cierpię imienia Vansessa - moja znajoma tak dał córce. Dla mnie to największa wiocha jaka może być. Już moim zdaniem Nikola nawet prze ,,c" jest lepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje imiona to : Anastazja, Rozalia, Anielka, Pola, Inga, Eliza, Liwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No buractwo. Chca byc swiatowe... A Olga wam sie podoba? A Barbara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barbara OK, takie trochę jak Zofia - ten pułap wg mnie;) Olga nie. Znałam dwie i zawsze były Olami. To bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blanka jest okropne! Nie wiem czym kieruje się taki rodzic. W sumie jak Anka z przedrostkiem, ale TO i Anna to zupełnie nie ta liga:-D Olga słabe, a Baśka... Baśka miała fajny biust :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn. inna liga, bo Anna jest OK. Nie obrażamy tu żadnych Ań:) Żeby nie było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi imie Julia sie podoba. Imie Zuza nigdy mi sie nie podobało tak jak Nikola Oliwka . Maja to dla mnie imie dla małej dziewczynki. Oczywiście to według gustu i nie chce nikogo obrażać.Lena to dla mnie przepiękne imie i chce tak nazwać córeczkę. Podobają mi sie też Kasia Ania Asia Ola Adrianna Agata Magdalena Monika Klara Kinga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×