Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co wasze dzieci mają fajnego w pokoju

Polecane posty

Gość gość

Chodzi mi o ozdoby, kolory, meble, rzeczy typu liny itd. Bo znudziło mi się w pokoju moich dzieci i chce coś nowego. Meble mam meblik sawanna, ściany szaro turkusowe, sosnowy parkiet, gładka jasna firana do ziemi, zielone rolety Moje pomysły luźne na razie: Ściany pastelowe żółte i szare, jedna ściana farba tablicowo magnetyczna Wydzielic regalem na zabawki kat do spania i kat do zabawy Żółty worek sako i mniejsza pufa Pompony tiulowe Co wy macie ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duży herb ulubionego klubu piłkarskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna ci nie odpowie bo większośc mieszka na małych klitkach z gromada dzieci i nikt swojego indywidualnego kata nie ma. Wszystkie to ekspertki od tematów-co uważacie za kicz w domu-każda dekoratorka i architekt w jednym u kogoś w mieszkaniu a u siebie zwyczajnie po polaczkowemu-meblościanka z targu i narożnik do tego wielki dywan i panele zwyczajne za 15zl m2 najlepiej wszędzie duzo wzorów-kilka pasków tapety ze wzorem w kwiaty, na dywanie koła a narożnik w kwadraty. Dobra bo sie rozpisałam...corka ma beżowo różowo w pokoju (pudrowy jasny róż) dwie ściany w pionowe pasy (bezowa cała ściana i pudrowe pasy) podłoga jasna dąb sonoma i podobne drzwi, białe meble takie jak dla małej księżniczki, na podłodze piankowe puzzle ogromne 4szt (nie te kiczowate małe) pompony tiulowe zwisają ze sufitu baldachim nad łóżkiem, tablica stojąca szaro biały komplet do łóżka (kołderka,poduchy wielkie, prześcieradło i worek na misia ktory zwisa z łóżka) kufer na zabawki (stary odnowiony przez meza) i w oknie białe zwisające po bokach firany długie. No tak w skrócie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co masz nadzwyczajnego? baldachim, pochłaniacz i roznosiciel kurzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzmi fajnie, na pewno lepiej to wygląda niż jak opisała wyżej. Nast razem też kupie białe meble to będzie można szaleć z kolorami, zresztą lubię białe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnego - tylko, ze to kwestia tego, co kto ma za fajne. Poza tym dzieci moin zdaniem powinny miec osobne pokoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po polaczkowemu? A ty kto? Królowa angielska? Taka jesteś wyjątkowa, zupełnie inna niż wszyscy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o matko, moj syn amw wlasny pokoj uzyadzony po swojemu z wyjatkowych rzeczy ma wielkiegi dinozaura na scianie, ktorego wycial i skleil sam Lisc z Ikei w rogu, fajny bujany fotel. Najfajniejszy to ma zazwyczaj balagan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak napisz co ty uważasz za fajne Moje dzieci będą mieć osobne pokoje jak podrosna trochę, na razie mają wspólny, 3,5 i 1,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:26 Pochłaniacz kurzu?? A to wszystko w takimnukladzie jest pochłaniaczem kurzu-firany tez (rozumiem ze nie masz w domu) sofa materiałowa (tez pewnie nigdzie tapicerki nie masz) Ja PIORĘ i SPRZĄTAM w mieszkaniu wiec żadnego kurzu tam nie widuje ale skory Ty uswietniasz porządki 2 razy w roku Przed świetami to sie nie dziwie ze masz taki obraz. Pewnie ma lepiej w pokoju niz Twoje dzieci ba! Lepiej niz ty w gościnnym-Ups! Przeciez Ty nie masz gościnnego! Zleciały sie dekoratorki wystarczy uderzyć w stół i nożyce same sie odezwa :P wywołane do tablicy typowe polaczki Ja przynajmniej nie mam tych typowych cech a i korzenie zachodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze ze dwa fotele ludwikowskie czekają na tapicerowanie w piwnicy i biurko tez na takich nogach dla niej jak podrośnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko Kochana! Co to za wariatka z tym zachodnim korzeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wariatki szukaj w lustrze-większa szansa ze znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kretynka zrobiła dziecku różowy pokój z meblami dla pseudoksiężniczki i piankowymi puzzlami i uważa się za znawcę mody i stylu :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.11 jestes niedowartosciowana.Wspolczuje ci ,ze wstydzisz sie tego ,ze jestes Polka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak dla mnie najwiekszym kiczem sa te piankowe puzzle (sztuczne tworzywo i tandeta) .Ten baldachin to tez kicz i to jakich malo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:26 Pochłaniacz kurzu?? A to wszystko w takimnukladzie jest pochłaniaczem kurzu-firany tez (rozumiem ze nie masz w domu) sofa materiałowa (tez pewnie nigdzie tapicerki nie masz) Ja PIORĘ i SPRZĄTAM w mieszkaniu wiec żadnego kurzu tam nie widuje ale skory Ty uswietniasz porządki 2 razy w roku Przed świetami to sie nie dziwie ze masz taki obraz. Pewnie ma lepiej w pokoju niz Twoje dzieci ba! Lepiej niz ty w gościnnym-Ups! Przeciez Ty nie masz gościnnego! Zleciały sie dekoratorki wystarczy uderzyć w stół i nożyce same sie odezwa jezyk.gif wywołane do tablicy typowe polaczki Ja przynajmniej nie mam tych typowych cech a i korzenie zachodnie xxxxxxxxxxxxxxxx oj zdziwiłabyś się jak wygląda mój salon, pokój dziecka w zasadzie normalnie, niczym nie odbiega od pokoju twojego dziecka, z ta różnicą, że mam syna i jak dla mnie jego pokój nie jest kiczowaty w stosunku do pokoju twojej córki no, ale są gusty i guściki, a o nich się podobno nie rozprawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
synek 7 lat ma sliczny pokoj, zwykle mebelki brazowe dzieciece, ale ma fajna lampe w ksztalcie polksiezyca i gwiazdki, mala lampke nocna z myszka miki i przyjaciolmi, kolory scian tez wesole i swieze, pomaranczowe sciany ( nie pamietam farby nazwy ale chyba jakas morela ale super soczysty zywy kolor), sufit sloneczny żółty, fajne pojemniki na zabawki, jest to pokoj z balkonem wiec ma duze okna i tu tez szaleje z osdobnymi firankami, w kolorze pasujacym do scian no i ma telewizor na scianie ( choc malo go uzywa) ogolnie to najladniejszy pokoj w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dla mnie najbardziej smieszne sa pokoje malych dziewczynek, roze i kiczowate biale mebelki i matki mowiace o swoich coreczkach "ksiezniczki" ja nie moge- to dno, pewnie te coreczki to Nikole i Dżessiki, ja bedac mala dziewczynka dla nikogo ksiezniczka nie bylam, nie mialamm rozowych koszmarnych ciuszkow a wyroslam na normalna kobiete dlatego moja corka ma pokoj w zielonym kolorze z normalnym dywanikiem, meblami , ma fajne pufo-fotele, mala toaletke , szafe i zabawki niekoniecznie laleczki, nie cierpi rozu ( i dzieki bogu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej z zachodnimi korzeniami Dlaczego piszesz na polskim forum??? Wszak jest tyle zachodnich, z pewnością o wiele lepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokoj narazie stoi pusty, ale mam zamiar pomalowac sciany na szaro + biale i pudrowo-rozowe pasy gdzies tak po srodku - caly czas sie zastanawiam nad kolorystyka, niechce cukierkowego pokoju, raczej bardziej stonowane kolory. Na podlodze chce miec duzy dywan - moze w odcieniu bladego rozu, po srodku pokoju bedzie stalo lozeczko, 2 biale regaly z ikea na ktorych bede miec takie wiklinowe kosze w kolorze szarosci, rozu i fioletu na rozne p*****ly ( o ile takie znajde :D ) 2 polki powieszone na scianie, jakies dodatki w szarosciach - nie wiem, w sumie nie planuje niczego specjalnego. Bardziej chodzi mi o praktyke niz jakies cuda. Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokój mojej córki. Ma 20 msc Okno białe roleta w sowki( takie sówki jak z kocyków minky) do tego biala krotka upieta firanka gladka. Meble białe z systemu stuva z Ikea plus białe łóżeczko MILKY z allegro. Podloga jasniutki szary panel ala deska i o fakturze deski platan malibu 8mm placilam 58/m2. Pod oknem biały Stolik i krzesło z ikei. Na jednej ścianie. Ma jasniutki pudrowy róż na drugiej i trzeciej bialy z tym ze na jedne jest naklejka z allegro czarno pastelowe( róż błękit zieleń turkus) drzewo z fioletowymi sówkami. Śliczne. Na łóżku kocyk w bardzo mocno malinowym kolorze. A nad. Lozkiem które jest troszkę we wnęce są panele ścienne 3 dokladnie w kolorach jasno różowo białych pastelowych z tkaniny. Na allegro 80 zl sztuka za panel prostokątny nie pamiętam jaki wymiar ale w poziomie nad lóżko 165 wchodzą 3 i jeszcze jest po bokach miejsce. Dywanik jasny szary. Lampa bajkowy las lamps& co. Jej pokój jest sliczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakies fajne dodatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje dziecko ma rachunek za meble oprawiony w ramkę, stoi na biurku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiczowate białe mebelki? A Ty myślisz ze ja te meble kupiłam w jakimś brw czy Agacie? To jest eklektyczna szafa stara bardzo stara od mojej babci to raz a dwa ze regał jest zrobiony przez meza tez z szafy. Dalej mi wmawiaj jak to moja corka ma kiczowato w pokoju. Te 4 puzzle sa ogromne i były drogie wiec nie mów mi tu o tandecie. I rozczaruje was...nie ma imienia Nikola czy Dzesika. Zaczynajcie ból dooopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, dobra, bo Ci żyłka pęknie. Stara szafa po babci na pewno jest cudowna ;). Ja niestety nie lubię antyków. Tym bardziej w pokoju dziecięcym. A jeśli ta szafa to antyk, to te puzzle na podłodze i baldachim faktycznie świetnie pasują :P. To była ironia, jakbyś nie zauważyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widziały pokoju ale juz maja osady ze kiczowaty jak to na kafe żal tyłki ściska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie ze pasuje-to ze ktoś ma kilka antyków w domu oznacza ze nic nowego w nim miec nie powinien ? ze niby sie gryzie ze sobą ? żona brata jest projektantem i w mieszkaniu maja wszystko nowocześnie a meble stare i to z roznych epok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha, niezla ta od rozowego pokoiku ;) Moj maly (3 latka) ma pokoj w stonowanych kolorach. Ciemno brozowe meble, bezowe sciany. Na jednej scianie ma ogromna mape swiata National Geographic (taka cieniowana brazowa, nie za kolorowa), na drugiej, nad komoda, sporych rozmiarow polke-mape USA (tutaj mieszkamy). Reszta chyba standard, maly dziecinny fotel, stoliczek, krzeselka, koszykowe polki na ksiazeczki nascianie nad stolikiem, pojemniki na zabawki i tablica do rysowania. Duzo rzeczy ma z wlasnym imieniem. Wszytko w ciemnym drewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×