Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co za glupie babska tu siedza! SZOK

Polecane posty

Gość gość

Jak tak to ciagle tu czytam " po co Ci sie do slubu spieszy?" "Slub nic nie zmienia!" " chcesz slubu zeby wisiec na facecie i byc kura domowa!" I ochy i achy jaki to konkubinat jest cacy, ile to lat ze soba nie sa i jak para golabkow. Ale jak jakas dziewczyna napisze ze FACET nie maz ja zostawil z dzieckiem to kretynki zaraz sie rzucaja ze glupia, ze rozlozyla nogi przed slubem itp. Takie glupie c**y z was co sa jak choragiewki byle tylko dowalic i zgnoic anonimowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze chociaż ze jedna mądra jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj wśród swoich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj wśród swoich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Watpie. Staram sie byc obiektywna i doradzac na temat. Nie bawi mnie dowalanie w internecie jak co niektore tutaj. Czytajac rozne tematy az musialam ten zalozyc zeby was podsumowac i zbluzgac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejdzie czas i Ty będzie bluzgac na innym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GENONEFA
Jo tu lubie siedziec jestem stara baba ale mom pojencie o cionzy bo piontke dzieci momy ze zdzichem i lubie doradzac mlodym matkom ło kurde zdzich drze sie ze znowu go łobgaduje a kurczok sie poli w bratniku a łon jusz krowy oporzondzil.Zoraz wrocam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo kazda moze miec inne zdanie,. Przeciez nie ta sama pisze raz jedno, raz drugie, dlaczego chorągiewki? Nie , zebym popierała gnojenie, ale swoje zdanie mozna (gzrecznie) tu wyrazic, po to jest forum dyskusyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×