Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co za stres

Polecane posty

Gość gość

Jutro powinnam dostać @. Mam nadzieję że nie dostanę bo staramy się już 11 cykli. W tym było jakoś inaczej. Zawsze mniej więcej od poły cyklu boli mnie brzuch i piersi i tak jest do 2-3 dnia miesiączki. W tym miesiącu nie bolał mnie jeszcze brzuch tak jak zwykle tylko od jakiś 2 dni mam takie kłócie w jajknikach. A dopiero dzisiaj wieczorem zaczęły delikatnie boleć mnie piersi. Choć powiększyly się już w połowie cyklu. Mam nadzieję że to dobre znaki i że wykońcu ujrzę te dwie kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej nie robić sobie nadzieji żeby nie być zbyt rozczarowanym ale powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem wiem, ale tak nie idzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj o tym nie myśleć. Będzie co ma być. Z całego serca trzymam kciuki za to żeby się udało. Powodzenia i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za miłe słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powodzenia i daj znać jutro :) a najlepiej jeszcze po teście :) Trzymam kciuki i przesyłam pozytywne myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstałam rano i nic, gdzie zwykle już z samego rana ze mnie leci. Oby to było to czego pragnę. Testu nie robiłam bo uważam że to za wcześnie jeszcze ale jestem pełna nadziei :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dziś ci wypada termin @ to spokojnie rób test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja starałam się cztery lata, nie raz miałam sytuację pt. "nigdy tak nie miałam", a jednak okres przychodził. Cykle nigdy nie są identyczne. Jak w końcu zaszłam to czułam się dokładnie jak na okres: piersi bolały kilka dni po owulacji, brzuch ćmił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.05---no ja dziś tak się czuję dokładnie :D aż ciekawa jestem czy @ przyjdzie, bo w sumie nie staraliśmy się teraz o dziecko (to byłoby nasze drugie) ale zabezpieczeń też jakichś super nie było...ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w pracy i na niczym sie skupić nie mogę. Chciała bym komus powiedziec wygadać sie ale jeszcze za wcześnie bo raz juz miałam taka sytuacje i okazało się że była to ciąza biochemiczna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tu się wygadaj chociaż ;) To ja z 9.39, jeszcze na dodatek zaczynam mieć lekkie mdłości jak w pierwszej ciąży i już nie wiem czy sama się nie wkręcam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może masz rację tu się chociaż wygadam :) Mnie juz dzisiaj tylko tak delikatnie kuję w brzuchu nie w jajnikach i mam takie bulgotanie. Cały czas latam do łazienki sprawdzić czy czasem nie przyszedł @ bo mam takie uczucie mokrości ale jak do tej pory nie. I oby tak zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Autorki I jak?Co tam?Paskuda przyszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nadal nic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób test i daj znać co wyszło. Trzymam kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj autorko ja też sie staram o dziecko, to mój 11 cykl starań i pewnie nic nie wyjdzie bo maz wyjechał na pare dni i nie wstrzelimy sie w płodne...:( W pierwszej ciazy zaszlam szybko bo chyba w 3 cyklu i to bez starań tylko taka planowana wpadka:) Robiłam badania i mam złe wyniki tarczycy więc może to jest powód...sama już nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj znac autorko bo czekamy z niecierpliwością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też rok się staram, tylko o drugie, a stres tuż przed okresem wcale nie mniejszy niż przed pierwszą ciążą, heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej pory nic. Niestety nie zdążyłam dziś kupić testu :( ahh ta praca. Ale cały czas jestem pełna nadziei że tym razem się udało :D nikomu nic jeszcze nie mówiłam bo wolę nie zapeszyć... Gość 17:56 może faktycznie to przez tarczycy. Moje wyniki też są kiepskie bo 3.5 ale lekarz powiedział że mieszczą się w normie bo niby do 4.0 jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy już sobie wmawiam coś czy jak. Ale dzisiaj dwa razy miałam mdłości przy mięsie. Ogólnie nie jem mięsa ale nie przeszkadzało mi jak ktoś jadł w mojej obecności i wogole ten zapach a dziś co było inaczej. Jest możliwe żeby to był właśnie wczesny objaw czy sobie uroiłam. I teraz na wieczór cały czas mi się "unosi " "odbija " nie wiem co jest grane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes workiem na sperme. no trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj autorko robiłaś już test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobiłam. Jest druga kreska ale blada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluję ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powinna być normalna po terminie @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie jeszcze niskie stężenie bHcg, zrób test za parę dni. Ja też test zrobiłam, jedna kreska ale @ wciąż brak, więc czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi wyszła widoczna ale blada i nie wiem. drugi raz w życiu tak mam. Za pierwszym razem okazło się że to ciąża biochemiczna była boje się że to się powtórzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×