Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agusia145

co zrobić żeby szybciej urodzić?

Polecane posty

cześć forumowiczki, termin porodu mam wyznaczony na 2 września (na pewno jest dokładny bo wiem kiedy zaszłam w ciążę jakby któraś się bulwersowała). Niby do terminu zostało mi parę dni i nie powinno to robić różnicy, a jednak. Za te parę dni mój narzeczony musi wyjechać, a ja nie wyobrażam sobie porodu bez niego, on z resztą też się boi, że zacznie się to wtedy kiedy go nie będzie. Próbowałam dziesiątki sposobów, niestety bezskutecznie.. Ciepła kąpiel, masowanie brzucha i sutków, długi spacer, olejek rycynowy, mycie podług na kolanach.. i nic.. Ma któraś jeszcze jakiś sposób który mógłby podziałać? Mam od 36 tygodnia rozwarcie na centymetr, główka dobrze przyparta, szyjka zanikła. Proszę i dziękuję za odpowiedzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może sex? A tak naprawdę to chyba niewiele tu pomożesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sex, chodzenie po schodach - mi akurat pomogl masaz sutkow:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piłka, schody, mycie okien i dużo dużo seksu. Seks nawet jeśli nie przyspieszy to przynajmniej uelastyczni szyjkę i poród będzie łatwiejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siadaj na piłce do pilatesu takiej duże w rozkroku i kołysz sie na boki mi pomogło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzątanie,seks,masowanie sutkow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem tak to już jest, że nawet oxytocyna nie przyspiesza porodu. Dziecko ma swój termin porodu i na siłę nie wywołasz. Wiadomo, że już chciałoby się ale poród 2 tyg. po dacie porodu to wciąż w terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze zaszlas w ciaze to jedna a to kiedy dziecko bedzie mialo ochote sie urodzic to drugie. Ten 2 wrzesnia moze stac siie 10 wrzesnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie rozumiesz że czasem nie ma na to żadnej rady? Tylko cierpliwe czekanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem i doskonale o tym wiem, że nic może nie podziałać, tylko że ja to wiem, a proszę o to czego nie wiem, czyli o rady! To chyba logiczne, że jak tyle sposobów nie zadziałało to nic może nie zadziałać, ale warto próbować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie nie pomoglo nic a nic, ale moje kolezanki chwala sobie seks jako metode na poród ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
loda, jak cię nasmaruje od środka to dzieciak sam wyleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ci powiem co ja zrobilam ale bylam kilka dni po zeszlam i weszla na 7 pietro spacer do apteki po olejek rycynowy wypilam dwie lyzki z mocna kawa poziej sex i 2 w nocy sie zaczelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×