Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

polka1985

corka wciaz budzi sie z przerazliwym płaczem

Polecane posty

witam corka ma 3 miesiace i od jakis 2 tygodni bardzo czesto jak spi budzi sie ze strasznym płaczem co moze byc tego przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonomedica
Może dolegliwości związane z brzuszkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no raczej nie brzuszek ma miekki, nie ma problemów z wyproznianiem..ogolnie nie ma takich problemów. pytałam pediatry dlaczego tak sie dzieje ale nie umiała mi odpowiedziec;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonomedica
To nie wiem... Może jest głodna, może nie czuje się bezpiecznie, może w taki sposób coś przeżywa...Też mam 3 miesięczne dziecko. Czasami wybudza się w nocy i bardzo żałośnie płacze. Wtedy przytulam, ucałuję i jakoś mija. Czasami, jak w dzień moje dziecko ma za dużo wrażeń, to potem nie może zasnąć a jak zaśnie, to budzi się i też wrzeszczy. Nie wiem dlaczego. W końcu każdy wiek rządzi się swoimi prawami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghd
może w ciągu dnia narażona jest na zbyt dużo bodźców- głośny telewizor, goście itp. i w nocy to odreagowuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zawsze corcie utule i dalej sobie spi;-) raczej nie ma zbyt duzo wrazen bo raczej kazdy dzien wyglada podobnie;-) nie zmieniamy otoczenia(spimy w tym samym pokoju cały czas, łozeczko tez od narodzin w tym samym miejscu) no sama nie wiem..maz twierdzi ze cos jej sie sni;-) ale co takiemu malenstwu sie moze snic..;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
telewizor mamy normalnie, jest przyzwyczajona raczej do głosnego bo staramy sie normalnie funkcjonowac jak corka spi. goscie..przyjaciółka wpadnie na kawe i tyle. Doszukuje sie przyczyny tego płaczu ale jej w niczym nie dostrzegam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas w domu jest spokój. także coreczka nie ma stresów, staram sie jej poswiecac duzo czasu wiec nie jest tez jakas zaniedbywana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×