Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Cytotec aborcja

Polecane posty

Gość gość

Czy któraś z was preprowadzala aborcję farmaklogiczna z użyciem wyłącznie Cytotecu? Nie chcę Arthro, wolę Cytotec,to już 9 tc,także niewiele czasu mam,a dostęp do tych tabletek mam bezproblemowo. Jak wygląda dawkowanie i jaka jest skuteczność na tym etapie? Wszelkim obronczynom życia dziękuję,wiem co robię,mam już dzieci ,także nie wysilajcie się na wyzwiska i hejty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do sprzedania 20 tabl Cytotecu oryginalnego Pfizer i możliwośc sprowadzenia kolejnego z greckiej apteki wciągu kilku dni. Mieszka tam moja siostra. Cena 1 tabl 21zł. anna-sawczuk@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy te tabletki działają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile ich trzeba zażyć. Byłabym zainteresowana kupnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile chcesz za całe opakowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty mnie oszukałaś z maila: anna-sawczuk@tlen.pl nie wierzcie jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty autorko mogła byś sprzedać jeśli masz dostęp bezproblemowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katastrofa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotul88
witam, mam do odsprzedania zestaw tabletek do przeprowadzania aborcji farmakologicznej ze strony women help women (1 tabletkę mifepristone i 8 tabletek misoprostolu). Mogę udostępnić formularze zamówień, korespondencję mailową z organizacją. Sprzedaję, ponieważ z uwagi na długi czas oczekiwania musiałam zdecydować się na inną opcję. Kwota 370 zł. Proszę o kontakt mailowy kotul88@wp.pl, postaram się odpowiadać jak najszybciej. Lokalizacja: Łódź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swiat zwariowal. Czy Wy zdajecie sobie sprawe z tego co robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cycotet brałam cały dzień w szpitalu przed usunięciem ciązy martwej w 10 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast zastanawiać sie ile tych tabletek masz zażyć zastanów sie czy nie ma szans by jednak urodzic to dziecko i oddać w szpitalu możesz dać mu życie bo ono juz jest i bardzo chce żyć a dziś czasy takie że można oddać w szpitalu i zrec sie praw rodzicielskich i na pewno niemowlę trafi do rodziny od razu takie małe dzieci zaraz znajduja rodzinę bo tyle jest bezpłodnych par które chcą właśnie małe dziecko gorzej z dziećmi starszymi kilkulatkami one juz mają mniejsze szanse a to dziecko miałoby kochającą rodzinę dlatego warto sie zastanowic bo jednak urodzenie dziecka to nie jest wstyd po prostu jesteś w ciąży tak się zdaża i juz każdej kobiecie może sie przytrafić ale nie łyka sie pochopnie zaraz tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam podany cytotec 2 tabletki na 2 godziny przed zabiegiem (9t4d) więc po dwóch godzinach jak znalazłam się w szpitalu zaczęłam krwawić ze skrzepami , wzięłam po język aż się rozpuszczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do merkaba dziś - sobie na swój pusty baniak poszukaj paragrafu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość043
Czy w takich kobietach jest choc cien sumienia? Zabijac?! Choc nie moge i nie powinnam osadzac, bo nie ja od tego jestem, ale Wspolczuje zycia po zyciu... Nienawroconej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś w potrzebie ??? BEZPIECZNE I SKUTECZNE TABLETKI PORONNE Wieloletnie doświadczenie !! Wsparcie w trakcie kuracji !! KONTAKT: ☎ 577_405_474 TABLETKI PORONNE: Misoprostol (CYTOTEC lub ARTHROTEC) i Mifepristone (RU486) WYSYŁKA Wysyłamy natychmiastowo po zamówieniu. Wszystkie przesyłki są ze sprawdzeniem zawartości przed zapłatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja_wrocław
Polecam Panią Ewelinę 577 405 474 rano zamówiłam i na drugi dzień był u mnie kurier z przesyłką. Mogłam otworzyć i sprawdzić zawartość przed zapłaceniem. Wszystko było ok, jestem już po kuracji, Pani Ewelina pomogła mi też w trakcie kuracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny posiadam zestaw wczesnoporony ktory mi sie został z mojego udanego zabiegu poniewaz zakupiłam dwa na wszelki wypadek ale zestaw okazal sie bardzo skuteczny i jeden mi pozostał i moge go odsprzedac potrzebujacej osobe po cenie za jaki go zakupiłam czyli 250zł. Zestaw sklada sie z 12 tabletek. Podziele sie doswiadczeniem z zabiegu. Kontakt 502 427 780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciąża?

Jesteś w ciąży? Czujesz się skołowana? Chcesz pogadać?

Skontaktuj się z nami! Czekamy właśnie na Ciebie!

kobietawpigulce pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga OSZUST

UAWAGA OSZUSCI !!!

Dziewczyny uwazajcie na dwie osoby ktore tu oszukuja .
Oszustem jest pan z rosyjskim akcentem oraz pani o imieniu Ewelina.
Dziewczyny tabletka RU846 jest w polsce nie do kupienia a osoba ktora ja oferuje to OSZUST !!!
Proście zawsze sprzedajacego o zdjecie tabletek a zwłaszcza zdjecie tabletki RU486

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_welinap

Bezpieczne i skuteczne tabletki poronne

Zestaw nr 1 12 tab Arthrotec 250zł (skuteczność 70%)

Zestaw nr 2 12 szt Arthrotec + 1 szt RU486 koszt 350zł (skutecznosć 94-95%)

Zestaw nr 3 12 szt Cytotec + 1 szt RU486 koszt 550 zł (skutecznosć 97%) (ru486 z Mołdawii)

Zestaw nr 4 12 szt leku MISOPROST + 1 szt RU486 z UK koszt 750zł (skutecznosć 98%)

WYSYŁKA wysyłamy SMS na Nr Tel ☎ 577_405_474

Wysyłamy natychmiastowo po zamówieniu. Wszystkie przesyłki są ze sprawdzeniem zawartości przed zapłatą (najpierw otwierasz-sprawdzasz co zawiera przesyłka i dopiero płacisz) Wszystkie leki są w oryginalnych blistrach z datami ważności.

Wysyłamy także za granicę do wszystkich krajów do każdego zestawu jest dołączona jest instrukcja w języku polskim

GWARANTUJE NAJWYŻSZA JAKOŚĆ UCZCIWOŚĆ DYSKRECJE zapraszam do zakupu

Tel ☎ 577_405_474 Ewelina

Udzielam także wsparcia w trakcie kuracji - Masz pytania dzwoń lub napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DELIGA

CZY PO ZASTOSOWWANIU CYTOTEC MIEDZY POLICZKAMI A DZIASLMI PO 2 TABLETKI TRZEBA POLKNAC ROZPUSZCZOA SUBSTNCJE?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×