Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ginger666

cytotec sprzedam

Polecane posty

Gość ginger666

sprzedam 20tabletek cytotecu. cena 400 zł. opakowanie oryginalne. sama jestem 3tyg po zabiegu, więc zapewniam o skuteczności oferowanego leku. ruda19910@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krocham jdnbklse
juz widze jak prokurator a za nim policja jada na sygnale do autorki postu hahahah co za idiotka z ciebie ty czarny niku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krocham jdnbklse
sluchaj ale autorce za usuniecie ciazy NIC ale to absolutnie nic nie grozi .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krocham jdnbklse
no pisalas cos o screenowaniu postu itd, wiec tak jakbys chciala cos udownic ze ktos majac ten screen cos moze jej zrobic. Po co mowa o tym screenie wiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rack up rock out
sprzedaz lekow pozaaptecznie jest zakazana, juz chocby to kwalifikuje sie do zgloszenia administracji forum:O swoja droga, niezle szmacisko z ciebie autorko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krocham jdnbklse
i co adm. forum zrobi hehe weź nie rozbawiaj ludzi. codziennie by musialy administratorki na policje dzwonic i zglaszac posty. eheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rack up rock out
a chocby moga usunac taki topik tej mentalnej zdziry mnie wystarczy reszta to sumienie tej dziwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA OSZUSTKA!!! 609 006 057, 665371688, 16 15401144 3067 6472 2966 0001 oszukała mnie w trudnej sytuacji(możecie oceniać jak chcecie) ale przestrzegam inne kobiety żeby nie traciły pieniędzy, czasu i nerwów przez tą świnię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do zaoferowania zestaw kontakt tylko przez email , ogorekkk14@wp.pl . Odpowiem na kazde pytania wysle zdj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla potrzebujących...cytotec...moge sprzedac na sztuki.... Lublin arnoldservice@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cena 300 za 17 sztuk...tyle nam zostało...działa 100% arnoldservice@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam cytotec oryginał polska apteka 14sztk posiadam paragon. 794662540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ORGINALNY ZESTAW ZE SZPITALA!! Na dowod posiadam obrendowane opakowania lekow. Mieszkam za granica, w moim kraju ab.farmakologiczna jest legalna. Komplet dostepny w POLSCE. Dodatkowo do zestawu AKTYWATOR. Nie kupuj tabletek za 100..200zl one sa NIEORGINALNE! koszt zakupu za granica(razem z wysylka), to minimum 300-400zl!! Odsprzedam za 280zl mail: marlenaklepuszewska@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
posiadam z polskiej apteki pozostałość po zabiegu mam do odsprzedania 2 blistry paragon oraz opakowanie pozdrawiam 533964830

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej. mam do sprzedania arthrotec forte, dokladnie 20tab za 150zl. odbior osobisty lub wyslka tel 511-224-374

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PILNIE kupię cytotec lub arthrotec min.12szt ,nie chcę zostać wrobiona w placebo dlatego odbiór osobiscie lub wysyłka pocztą polską z możliwoscią sprawdzenia przy odbiorze.Jesli jestes uczciwą osobą,chcesz pomóc a przy tym zarobić odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CytArth
Sprzedam Cytotec 12 szt. Odbiór osobisty oraz wysyłka ze sprawdzeniem zawartosci. Tel 507.150.272

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cytotec 200mcg !! Oryginalnie zapakowany prosto z Apteki. 12 szt 500zł. Odbiór osobisty oraz wysyłka. Tel 789.132.631

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam oryginalny Cytotec 200 mcg Pfizer, zostało mi kilkanascie tabl, sprowadzony z Grecji. wazny do konca 2018r. Sprzedam za cenę zakupu czyli ok 20zl/tabl. Kontakt: anna-sawczuk@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArthCyto
Arthrotec 12 szt 200zł Arthrotec 12 szt plus Ru 486 300zł Cytotec 12 szt plus Ru 486 500zł Wysyłka pobraniowa ze sprawdzeniem zawartosci przed zapłata. Tel. 576.091.189

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kilkanaście tabl Cytotecu oryginalny firmy Pfizer, zostało mi bo sama potrzebowałam. Mam też możliwość szybkiego sprowadzenia z zagranicy. 21zl za tabletke. W PL jak sama szukałam zostałam oszukana. Jeśli ktoś potrzebuje proszę o kontakt. anna-sawczuk@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli… - nie planowałaś ciąży, a stało się… - jesteś w ciąży i źle ją znosisz, - chciałbyś/abyś udzielić wsparcia komuś, kto jest w nieplanowanej ciąży, i przeżywasz w związku z tym trudności, którymi nie masz się z kim podzielić... Zadzwoń lub napisz do nas. Telefon - Chat – Email ZAUFANIA tel.: 586 915*915 email: k o n t a k t @ n e t p o r a d n i a .p l chat: w w w.n e t p o r a d ni a .p l Jesteśmy codziennie od 18.00 do 23.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arthrotec
Sprzedam tabletki wczesnoporonne do 12 tyg. oryginalnie zapakowane w blistry z polskiej apteki. Wysyłka poczta polska ze sprawdzeniem zawartosci przed zapłatą. Tel 576.091.189 12 szt Arthrotec 200zł 12 szt Arthrotec plus Ru 486 300zł 12 szt Cytotec plus Ru 486 500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do sprzedania 20 tabl Cytotecu oryginalnego Pfizer i możliwośc sprowadzenia kolejnego z greckiej apteki wciągu kilku dni. Mieszka tam moja siostra. Cena 1 tabl 21zł. anna-sawczuk@tlen.pl Mam znajome oszukane przez tych cholernych handlarzy :( Znalazłam dojście i mogę pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam 18 tabletek cytotecku 200mlg cena 450 zł nie dzwoń napisz sms ja zadzwonię 512-352-973

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś zainteresowany od wczoraj mam receptę na cytotec - jeden z lepszych środków na owrzodzenia żołądka. Na szczęście nie bylo potrzeby użycia. Jeśli ktoś cierpi na owrzodzenia z chęcią przekaże. Nie jestem handlarzem ani oszustem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×