Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czemu na tym forum tyle wrednych bab??

Polecane posty

Gość gość

Chamstwo, prostactwo, zazdrość, zawiść, krytyka... szkoda... mogłoby to forum zmienić kierunek na pomoc i rady... aż tak dużo nieszczęśliwych osób chodzi po świecie? Może zamiast siedzieć i wyzywać byście się wzięły za zmianę swojego życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tez wyzwaly ,nikt mnie nigdy tak nie zbluznil jak baby na tym wlasnie fo/rum.to sa jakies nieszczesliwe osoby ktore wyrzywaja sie na tym forum ,tylko zeby samemu sie troche lepiej poczuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyzwałyby Cię i w rzeczywistości, ale tutaj sa anonimowe, więc mogą.... kafetera zeszła na psy i nawet jeszcze niżej i jeszcze nie widac dna, ale ciekawy jest wzrost poziomu frustracji i odchodzenie kolejnych w porzadku osób, które były na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze tak bylo i nic sie nie zmienilo .Taki Hayde park .Bardziej wrazlwych prosi sie o opuszczenie tego forum :) .A najlepsze to wlasnie ciaza ,porod itd . Tu i poplakac sie ze smiechu i posmiac z placzu mozna . To (mam nadzieje ,ze nie ) przekroj wspolczesnych mam . Te spokojne ,zrownowazone ,moze i czytaja ,ale nie wdaja sie w pyskowki . Reszta no coz sami widzicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stare nieszczęśliwe babska :D olać to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo maja dzieci i nijak nie moga cofnac czasu zeby nie byc nieszczesliwymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu polskie kobiety są wredne i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chamstwo= nieszczesliwa istota ludzka zazdrosc= patrz wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość uroczy uśmiech
Szkoda ze tu takie chamstwo. Wiekszość negatywnie komentujących tu grzbietów małoletnich przydała by się prawdziwa zasadnicza służba wojskowa ,taka z lat 80 -tych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdybym pokazywala fotki z gola du///pa,to bym została dostrzezona i nikt by nie komentowal . A ze byłam uczciwa i cicha to mnie wyzwały/li anonimowo. Szczyt chamstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda. Tu są same półk*****, którym się poprzewracało we łbach. Szukają frajerów, ale nie z nami te sztuczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pełno hejterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam, jak ktoś ma autentyczny problem to staram się pomagać, o ile potrafię. Natomiast jak ktoś zakłada temat prowokację (ostatnio tego się namnożyło niemiłosiernie) to czasem coś głupiego napiszę dla zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rowniez cos glupiego lubie wpisywac dla zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajęta swoim życiem osoba , nie będzie miała czasu by zakładać prowokację , by pyskować z innymi, poniżać ich , to robią osoby niezadowolone z siebie , szukające ujścia złych emocji w anonimowy sposób. Na tym Forum można zrobić komuś na złość poprzez grę słów i te wprawione wiedzą to najlepiej. Czasem prowokacje czy głupi komentarz , tak ewidentnie świadczy i debilności danej osoby że aż się śmiać chce i nie wiem skąd potem odzew innych osó w temacie. Ludzie nie potrafią przemilczeć, włączają się do dyskusji . Kafe to uzależnienie , źródło złych energii, chamstwa . Pamiętam że pierwszy raz weszłam tu ponownie na 9 miesięcy po narodzinach syna i odrazu na pierwszym wejściu wyszłam stąd podirytowana! Wchodzę tu sporadycznie odkąd zauważyłam że potrafiłam włączyć ponownie kompa tylko po to by sprawdzić czy ktoś odpisał coś w temacie który założyłam a przeciez jestem dorosłą osobą mającą rodzinę, dzieci. Człowiek tu traci klasę i poziom . to nie jest dobre miejsce dla normalnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla zabawy? Tak wygląda wasza rozrywka? Współczuję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dla zabawy? Tak wygląda wasza rozrywka? Współczuję . WEJDZ NA PRAWIKA 24lat.a nie na nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego na forum tyle nudnych bab,które nie znają się na żartach,tylko w kółko pierdzielą o chorobach,kupach,żarciu,przedszkolu itd...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak Ci nie pasuje to wyjdz z forum ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bol dópy
A czemu na forum dla bab grzebią faceci? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiesz czy post pisze baba czy facet to raz dwa - agresja jest wszedzie tylko w realu ludzie wola ugryzc sie w jezyk a tu wylewaja frustracje bez zahamowan no i wez poprawke na to ze niektorzy sa malo delikatni z natury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bol dópy
Byłam bardzo delikatna, ale odkąd zrobiliście sobie ubaw z mojego problemu zachowuję się tak samo w stosunku do Was. Masz ode mnie tyle szacunku, ile sam mi go dasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest samonapedzajaca sie machina - jeden czy dwoch zrobi sobie ubaw, reszta obrywa za niewinnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha i nagle jak jeden mąż będą same wpisy lasek które są zawsze życzliwe i pomocne:d to skąd niby te wredne komentarze?taaak na pewno nie od was:D ja przyznaje-jestem wredna wobec lasek, które zakladaja temat o spóźniającej sie miesiaczce...noz w*****a mnie to niemiłosiernie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciebie w*****a spozniajaca sie miesiaczka inna w*****a nieuzasadniony atak. ktora ma racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo siedza tu tluste,zaniedbane kury domowe na utrzymaniu mezow nieudacznikow z gromada bachorow. Maja problem z kasa,wiec nie moga zniesc jak pytasz o dobry wozek czy nosidlo,zaraz pojazd, maja c*****e zycie,wiedza,ze nic nie znacza, bo w domu maz sobie nie pozwoli,wiec wyzyja sie tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze dodam,ze wiekszosc to dziadowy,ktore wcisnely dooppe do domu tesciow,mieszkaja gdzies na wsi, ew. w pipidowie, nie maja absolutnie zadnych zainteresowan poza plotkowaniem. Wchodza na forum i ublizaja innym od patologii(czuly punkt bo pewnie same z takiej wyszly) i biedy j.w. Kupuja na przecenach w biedrze,ale tu na forum mopga miec wille z basenem i mieso i warzywa od zaprzyjazionych rolnikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×