Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czterolatek a pierś

Polecane posty

Gość gość

Jak często jedzą pierś wasze czrerolatki? Mój jeszcze się domaga rano, wieczorem i w nocy dwa razy. Planuje kolejna ciążę i zastanawiam czy się sam odstawi czy będę karmić w tandemie. Proszę o poważne odpowiedzi doświadczone mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam się napewno nie odstawię !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czterolatek na piersi??? hmmm odstawic jak najszybciej, jak zajdziesz w ciaze prawdopodobnie niebedzie chcial juz jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczymy czy nie będzie chciał jeść. Na siłę odstawiac Noe będę. Pisałam proszę o odpowiedź doświadczone mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam,będziesz odstawiać. Do 12 roku życia proponuję,a tak do 18 w nocy ,chociaż raz... Mam nadzieję,że to prowo...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma cię kto za cycek macać że przystawiasz dziecko dla mnie to zboczone !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wcale nie odstawiaj niech się młody uczy do podstawówki a potem przejdzie na cycki swojej dziewczyny, fuj obleśne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem doswiadczona mama, karmilam swoje pociechy do roku , karmienie piersia czterolatka niejest normalne, odstaw jak najpredzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczyna się. Czy ktoś was prosił o komentarz?? Nie katmilyscie piersią to się nie odzywajcie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes chora i zboczona, podnieca cie kiedy ci dziecko mietoli cycka fuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj 4 latek je piers 3 razy w tygodniu. Na obiad, z kurczaka lub indyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no serio? Dzięki :/ nikt nie ma doświadczenia w długim kp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karm do 18 lat albo i dłużej, dasz mu cyca i na randkę do dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masakra oblesne kolejna zboczona baba która do mietolenia piersi wzięła sobie swoje dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytałaś " Jak czesto jedza piers wasze 4 latki?" Wiec odpowiedziałam, bo mam doswiadczenie w podawaniu piersi 4 latkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może powinnaś udać się do psychologa bo nikt na tym forum nie stwierdz że to normalne, dziewczyno opamiętaj się i lecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam doświadczenie w kp ale do 13mc a nie do 4lat! Żadne tam dkp to wymysł chorych fanatycznej ktore trzeba LECZYĆ Moje dziecko w chwili obecnej ma 3,5 roku i nie wyobrażam sobie podawania piersi dla tak dużego dziecka. Ani to wygodne-dziecko ma wszystkie zeby, Ani potrzebne-dziecko je wszystko i nie potrzeba mu piersi!!!! Przytulenie, pocieszenie itd znajduje zarówno u mnie jak i u meza! Nie ma samej matki ale rowniez OJCA!!! Idz sie leczyć autorko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazde dziecko jest inne. Zwykle czterolatki juz nie sa kp ale jak ty chcesz kp i dziecko chce pic to jeszcze dlugo sie bedziecie karmic. Ps. Kp nie przeszkadza w zajsciu w ciaze. Mam dzieci z mala roznica wieku i kp synka w ciazy, mleko mi nie zniknelo. Wszystko bylo ok z ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za prostackie forum. Zadaj pytanie to cię zjedzą bo one wiedzą lepiej. Autorko Ja kp trzylatke i jestem w ciąży i karmię nadal a dziecku mleko smakuje. Czekam aż sama się odstawić do końca ciąży a jak nie to będę się martwić później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak ktoś wyżej: 2-4 razy w tygodniu, pierś z indyka przeważnie. Nie wiem po co miałabym odstawiać? Mięso jest potrzebne takiemu dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet zwierzęta wiedzą, że jak przychodzi kolejny miot to poprzedni od cycka powinien być dawno odseparowany (choćby ze względu na to, żeby nowe potomstwo dostawało pełnowartościowy pokarm w odpowiedniej ilości), ale jak widać niektórzy ludzie są durniejsi od zwierząt :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwierzeta po roku sa juz dorosle, pro 2 same zostaja rodzicami. Pokaz mi samodzielnego roczniaka albo dwulatka, ktory sie wyprowadza z domu. Gdybysmy mieli zachowywac sie jak zwierzeta, to w gre wchodziloby tylko posiadanie jedynaka ewentualnie blizniakow i wychowywanie ich do samodzielnosci czy pelnoletnosci a potem kolejne dziecko. Jaka jest roznica w np kp blizniat a kp dzieci rok po roku. Uwazasz, ze np to starsze dziecko ponizej roku juz nie potrzebuje mleka? Taaa, ciekawe ile swoje karmilas mm, z pewnoscia dluzej niz 10 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterolatek, ktory nie potrafi przespac calej nocy i budzi sie dwa razy na cyca, to nie jest prawidlowa sytuacja.niezaleznie od cudownych wlasciwosci mleka matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4-latek zaczyna normalnie już jeść ż użyciem łyżki, widelca i noża. Robisz z niego kalekę. Jesteś obleśna. Ble.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka jeszcze nawe nie jest w ciazy, a mysli o karmiemiu w tandemie.przeciez jak male sie urodzi, to ten dzieciak bedzie mial juz piec albo szes lat na milosc boska!rozumiem karmic dwu, a nawet trzylatka, ale dzieciaka w wieku prawie szkolnym?bez jaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej zamiast tandemu kp zacznij traktować 4-latka poważnie i nie rób z niego na siłę niemowlaczka. Jemu to już dawno niepotrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porzygalam sie Na tym forum czyralam juz o zbokAch ko dwulatki czy 1,5roczne dz.Ale o 4latku nie slyszalam...Rz y g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko nie przejmuj się durnymi komentarzami. na anonimwym forum najłatwiej jest zjechac kogos i nawyzywac jesli tylko się z czyms nie zgadzamy. dla mnie oblesne i zboczone jest anonimowe wylewanie swoich rzyghów na kogos choc nikt o to nie prisł. autorka zapytała tylko doswiadczone w tym temacie mamy a nie psychicznie skrzywione osoby ktore uważają ze karmienie np 1,5 roczniaka jest fuj. autorko ja karmię swoją 3,5 latkę i jak narazie ona sama nie chce zrezygnowac,wiec nie wiem jak to bedzie z 4latkiem. ale powoli powoli się to zmniejsza z tym ze bardzo powoli. mysle ze z biegiem czasu wszystko się ułozy. i to nie jest tak ze ona je tylko cyc,owszem je normalne dania z uzyciem noza i widelca,ale cycek tez jest, głownie w okolicach nocnych, wieczorem,rano. ewentualnie jak się czegos przestraszy,upadnie itp...ale to tylko taka chwilka dla uspokojenia. niech sobie kto mysli co chce i wyzywa od chorych-jak narazie prawnie nie jest to zabronione a wrecz lekarze sa zachwyceni długim karmieniem,bo dlaczego mam dawac chemię z proszku jak moge cos najzdrowszego i najlepszego dla dziecka? Niech kazdy karmi jak chce, wychowuje jak chce , powinno się uszanowac czyjes wybory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chemię z proszku? A po co ze tak zapytam??? To juz jest tak duze dziecko ze z powodzeniem mozna przejść na mleko roślinne (np. migdalowe) kozie bądź krowie. Nie potrzeba żadnej flaszki z mm. Ba! Nie potrzeba nawet mleka typowo w diecie bo spokojnie moze jesc przetworzone (kefiry, mleko zsiadłe, jogurty, sery itd) i nie potrzeba mleka w butelce. Wszystko ma z pożywienia. Jakies kuriozalne wydaje mi sie dziecko z mm albo mlekiem zwykłym w butelce bo to nie ten etap. Na uspokojenie po przewróceniu matki stosują przytulenie, głaskanie, rozmowę, pocałunek czy dmuchanie miejsca w jakim boli a nie zatkanie buzi piersią. Wcale nie sa wyrodne-okazują emocje jak kazdy człowiek. Dziekco takze uczy sie normalnej reakcji na bodźce. Wkręcaj sobie dalej ze robisz to dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×