Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieśmiejscie się

Czy 5-7 dni po zaplodnieniu można mieć już objawy

Polecane posty

Gość nieśmiejscie się

takie jak mdłości, nudności itd? Pytam czysto teoretycznie czy jest to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieśmiejscie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taaaaaaaak
Tak, ja mialam, bolaly mnie bardzo czubeczki sutkow, ledwo prysznic moglam wziasc, to byl moj pierwszy objaw po 4 dniach od zaplodnienia, juz wtedy wiedzialam ze chyba sie udalo bo nigdy wczesniej sutki mnie nie bolaly tylko cale piersi przed okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w 8 t.c. tak wcześnie to ja nawet nie przypuszczałam że jestem w ciąży (miałam nieco "zwichrowany" cykl :)) raczej na pewno nie ma nudności, mdłości - pojawiają się gdzieś ok. 6 tygodnia mnie tylko jajniki kłuły nieco na samym początku... ale myślałam że to na zbliżający się @. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli to absolutnie niemożliwe
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taaaaaaaak
Mdlosci sa niemozliwe, musie sie zwiekszyc ilosc hormonow by powstaly wiec dopiero od 5-6 tyg sa mdlosci, ale jak ktos dobrze zna swoj organizm to moze to poznac bo innych objawach, np. u mnie jescze byl bol krzyza, myslalam ze cos dzwignelam ale nie, co prawda ten syndrom powiazalam z objawem ciazy dopiero jak sie o niej dowiedzialam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam objawy
oczywiście wszystko to też zaczęłam łączyć w logiczną całość dopiero po zrobieniu testu dlatego, że ten cykl uznałam za bezowulacyjny (nie miałam żadnych objawów owulacji), a jednak...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie od 2 tyg
bola piersi + zmeczenie, no i wczoraj test (29 dc) pozytywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile minęło od owulacji
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam objawy
raczej za wcześnie na objawy---------> ODBIJANIE - może Ty nie miałaś takiego obajwu natomiast ja, zmagałam się z nim przez całą ciążę:O może niech każdy mówi za siebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile minęło od owulacji
to zrób betę za 3 dni i będziesz wiedzieć na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej za wcześnie na objawy
ja nie byłam jeszcze w ciąży, jestem lekarzem :) skoro uważasz odbijanie za jeden z pewniejszych objawów ciąży to pewnie tak jest :) warto używać równoważników zdań typu: wg. mnie, moim zdaniem itp. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam objawy
warto też czytać uważnie i ze zrozumieniem to co piszą inni: ja miałam objawy zatem to są objawy, które znam z autopsji niestety nie jestem lekarzem i tylko 3 razy byłam w ciąży zatem nie wiem czy powinnam polemizować z Tobą w tej materii;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja w ciąży
nie wymiotowałam , zgagi nie miałam, apetytów nie miałam - ale odbijanie mnie wykańczało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja w ciąży
a co urodziłaś? bo ja córcię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiejscie się
Byłam u lekarza. Pani dr przyłożyła mi stetoskop do brzucha i stwierdziła podrażnienie dwunastnicy. Prosiłam o skierowanie na badania, ale mi odmówiła. Ja pitolę skąd ona wie, ze to podrażnienie dwunastnicy a nie np podrażnienie wątroby albo wrzody żołądka, albo sama nie wiem co. Dobra. Dostałam leki i zobaczymy czy mi pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam objawy
synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rqet5476ui89o
aaa i jeszcze z tych najwczesniejszych objawów to podwyższona temp ciała. Miałam 37,1 st.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo z mężem chcielibyśmy mieć już dzidziusia. Staramy się dopiero drugi miesiąc, ale chciałabym, żeby się tym razem udało. Zaraz po owulacji bardzo bolało mnie podbrzusze, przez kilka dni, nigdy tak wcześniej nie miałam, potem ustało. Po ok 8 dniach po owulacji zrobiłam test ale wyszedł negatywny. Do @ jeszcze 3 dni, a ja już nie mogę wytrzymać i jutro chyba zrobię test, myślicie że coś już może pokazać? Dodam jeszcze, że jestem strasznie zmęczona, non stop był spała, temperatura tez lekko podwyższona. Nie chce się rozczarować, ale bardzo bym chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina6
Moim zdadniem można , miałam kłucia w jajnikach , osłabienie , wyczulenie na zapachy np papierosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad wiecie kiedy dochodzi do zaplodnienia??? przeciez odbycie stosunku seksulanego nie oznacza zaplodnienia bo do zaplodnienia dochodzi kilka lub kilkanascie godzin pozniej.. niektore zrodla mowia nawet o dniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się, że u kobiet które starają się kilka lat i bardzo dokładnie obserwują swój organizm już po kilku dniach od owu mogą wychwycić pewne rzeczy, które sugerują , że się udało, u mnie w 2 ciążach po około tygodniu wiedziałam, że się udało, i jak najbardziej jest to możliwe, ja miałam takie specyficzne uczucie "pełności" w brzuchu,powiększone piersi i przeczucie, że się udało, do tego kropkę krwi na bieliźnie i 9 dni po owu beta pozytywna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna. Ja mialam plamienie implantacyjne dokladnie 7 dnia od owulacji i wiedzialam ze bedzie ciaza. W dniu spodziewanej miesiaczki zaczelam miec mldosci. Strasznie chcialo mi sie zacierkow na mleku jadlam je codziennie. Pachnial mi ser parmezan smierdzoch ze hej a ja mialam na niego slinotok. Wymiotowalam przez cala ciaze o kazdej porze. W dniu porodu wazylam 64 kg tyle co w dniu zaplodnienia . Po urodzeniu zeszlo jeszcze 10kg. Bylam patykiem szok ze tak ciaza odchudza. Na dodatek synek mial silna kolke jadlam tylko suche bulki i ryz gotowany bez soli. Schudlam do 50kg. Az lekarka sie politowala i pomogla odstawic cycka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam pytanie czy siedem dni po o***tym sotsunku test ciążowy wykaże ciąże ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8-9 dni po zapłodnieniu ból jajnika jakbym lód w nim miała. Uczucie jakbym chora była. Utrzymywało się to uczucie rozbicia prawie miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza04
7 dni to za wczesnie aby test wykrył ciąże. Nie daj sie nabrać na testy które wykrywaja ciaze po 6 dniach od stosunku. Poczekaj jeszcze z tydzien i powinno juz wykryć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na trzeci dzień miałam halucynacje i słyszałam głosy. Miałam sen na jawie,zawroty głowy i mało nie wyskoczyłam przez okno.Lekarz stwierdził że jestem w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już 1 dnia miałam mocnego kaca o poranku.Wiedziałam że to ciąża ,bo byłam spocona jak świnia a czułam że z jajeczka właśnie wykluło się dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×