Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy 6 tysięcy na tygodniowe wakacje

Polecane posty

Gość gość

na 2 osoby to duzo czy mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale koszt wakacji (Hotel, przelot, wyżywienie), czy "kieszonkowe" 6 tysięcy ? Zależy gdzie się wybieracie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy gdzie i w jakim okresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
całość kosztów i wydatków na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To całośc sumy, jaką mamy wydac. 3 dni w Londynie, 4 na Malcie. 6 przelotów, hotele, wyzywnienie, zwiedzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym wybrała inny kierunek, np. Bahamy za taką cenę, albo Hiszpanię. Ale Twój wybór. Ogólnie nie, nie jest to dużo jak dla mnie mimo to, że akurat ja nie mogę sobie na to pozwolić. Ale mam w planach coś odłożyć i jechać, więc regularnie sprawdzam oferty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam tyle czasu by leciec na Bahamy Hiszpania jest duża - co proponujesz, by było zwiedzanie i odpoczynek? Barcelonę widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez sensu z takim lataniem tu i tam. Ten dzień przelotu to będzie tylko bieganina po lotniskach. Ani nie zdążycie zwiedzić Londynu, ani odpocząć na Malcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez sie zgodze z poprzednizkami-bez sensu takie latanie tu i tam, loty sa bardzo meczace, nie odpoczniecie, jest mnostwo miejsc wartych zobaczenia, wszystko zalezy na czym Wam bardziej zalezy-na odpoczynku na plazy, zwiedzaniu, zakupach?moze warto sie przejsc do agencji i zobaczyc co proponuja? Londyn moze i ma kilka ciekawych miejsc ale jest stosunkowo bardzo drogi i pogoda zwykle do bani, ja osobiscie nie wybralabym Londynu na moje wakacje, ale to juz tylko moje osobiste odczucia, no i ja londyn widzialam kilka razy w mlodosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My bylismy na Krecie, hotel 4 * all inclusive, mielismy kieszonkowe na wypozyczenie auta i zwiedzenie wyspy. Hotel 5700 + 100 euro kieszonkowego - 2 osoby. Tez bym Londynu nie wybrala, Malta jest podobno przepiekna, polecal mi ja nawet kumpel, ktory pol swiata zwiedzil. I jak dla mnie za duzo tych lotow, pol urlopu na lotnisku spedzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama jedynaka
Autorka pytała czy kwota jest ok a nie czy cel podróży Wam sie podoba. Moze lubi zwiedzać europejskie stolice? Wg mnie kwota jest taka akurat. My w zeszym roku na zagraniczne wakacje wydaliśmy 7 tys, tyle ze byliśmy z dzieckiem. W tym roku tez bym chciała sie w tej kwocie zmieścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu 6 przelotow?? Chyba 3 polska-londyn-malta-polska? 2noclego w londynie, 3 na malcie jak nie szukacie luksusow i macie juz zarezerwowane bilety to spokojnie pozwiedzacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autooorka1
Dobrze napisałam: 6 przelotów. Warszawa-Londyn, Londyn-Malta, Malta-Warszawa. Lubię zwiedzać i dlatego wybrałam taką opcję. 3 pełne dni w Londynie, 5 na Malcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
Malta jest podobno przepiekna, polecal mi ja nawet kumpel, ktory pol swiata zwiedzil. >>jak kogoś stać na hotel radison blu to tak jeśli nie to malta jest straszna ma jedną fajną zatokę która aby zobaczyć z innych hoteli poza radisonem i dwoma obok ytrzeba sie kisić w autobusie przez 40 minut dojeżdzając na jedyną normalną plazę nie jestemr rasistą wrecz przeciwnie ale podróz z uchodzcami nie nalezy do przyjemnych a jest ich tam prawie wszedzie pelno jak na niektorych greckich wyspach kobieta sobie raczej noca po plazy nie pospaceruje. nigdy nie zrozumiem co się ludziom podoba na malcie oczywiscie pomijajac tych co wypoczywaja w radison blu to jedyny ladny zakatek wyspy. to nie 6 lotow a 3, lot to podroz z punktu a do b, a nie liczba lotnisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla dwóch osób to już 6 lotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
nie to nadal 3 loty bo zakladam ze lecici tym samym samolotem pewnie ci chodzilo o bilety. za 6 tysiecy mozna leciec wszedzie i nigdzie jednemu bedzie malo na urlop w dzwizynie - znam takich - a drugi wypocznie na filipinach i jeszcze mu zostanie - takich tez znam. wszystko jest wzgledne na radissona braknie ale jak chcesz zobaczyc cos na wyspie to wystarczy,na malte lataja tanie linie wiec mozna tanio kupic bilet ale hotele sa bardzo drogie speluna na tydzien dla dwoch osob kosztuje z 2 tysiace w sezonie z ktorej na plaze jedziesz 40 minut komunikacja miejska. w londynie nigdy nie bylem poza heatrow wiec nie wiem ale sam dojazd metrem z lotniska jest drogi a jak lecisz tanio to niestety trzeba sie dostac do centrum z luton czy stansed. zbieram kubki i ten z londynu byl najdrozszy jaki mam wiec ceny beda wysokie chociaz te na lotnisku jak na lotniska byly srednie. zaraz ktos napisze ze ceny jak w pl itd. ale zwiedzanie zawsze jest drogie tydzien lezenia na plazy kosztuje 1/4 tego co tydzien zwiedzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz jeszcze raz używając znaków przestankowych i dużych liter (tam, gdzie konieczne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodzę się z poprzedniczką. Używaj dużych liter i znaków interpunkcyjnych. Szczerze, to jak widzę taki wpis, to nawet go nie czytam, bo nie będę rozmawiała z osobą, która nie szanuje swoich rozmówców. Tak, pisanie ciurkiem to właśnie brak szacunku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
nie chcesz to nie czytaj to ty pytasz o rade nie ja wiec dlaczeog mam sie jakos szczegolnie starac i marnowac na to czas ? juz i tak zmarnowalem odpowiadajac. marnuje czas dla pieniedzy albo przyjemnosci a jak ktos pyta to odpowiadam w formie jaka MNIE odpodiada ,to nie brak kultury lecz pouczanie kogos kto mnie pomaga dla mnie jest brakiem kultury. aby was nie meczyc juz nie bede sie wypowiadal a w przyszlosci zaznaczajcie aby odpowiadac tylko poprawna polszczyzna bo moze jakis debil odpisac i sie bedziecie biedne musialy meczyc :D a i debil straci czas odpisujac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko, ale bełkot. Pijesz coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg ciebie poprawna pisownia jest marnowaniem czasu???? szok! ale czego można oczekiwać od kogoś kto skończył pewnie tylko gimnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha poprawna polszczyzna wg ciebie zajmuje czas? a pisanie na dennej kafeterii to już nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
a nie zauwazylem ze to ciaza wiec sie nie dziwie. większośc bywalczyn tu, siedzi przed kompem albo dlubie w nosie, bo po pierwszym pozytywnym tescie poszly na l4 wiec ma czas aby pisac nawet ze slownikiem w reku :D mnie sie przewaznie ze wszystkim spieszy z pisaniem tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie to nadal 3 loty bo zakladam ze lecici tym samym samolotem pewnie ci chodzilo o bilety. za 6 tysiecy mozna leciec wszedzie i nigdzie jednemu bedzie malo na urlop w dzwizynie - znam takich - a drugi wypocznie na filipinach i jeszcze mu zostanie - takich tez znam. wszystko jest wzgledne na radissona braknie ale jak chcesz zobaczyc cos na wyspie to wystarczy,na malte lataja tanie linie wiec mozna tanio kupic bilet ale hotele sa bardzo drogie speluna na tydzien dla dwoch osob kosztuje z 2 tysiace w sezonie z ktorej na plaze jedziesz 40 minut komunikacja miejska. w londynie nigdy nie bylem poza heatrow wiec nie wiem ale sam dojazd metrem z lotniska jest drogi a jak lecisz tanio to niestety trzeba sie dostac do centrum z luton czy stansed. zbieram kubki i ten z londynu byl najdrozszy jaki mam wiec ceny beda wysokie chociaz te na lotnisku jak na lotniska byly srednie. zaraz ktos napisze ze ceny jak w pl itd. ale zwiedzanie zawsze jest drogie tydzien lezenia na plazy kosztuje 1/4 tego co tydzien zwiedzania. x ktoś coś z tego zrozumiał???? pomijając błędy.... nawet stylistycznie na zasadzie: ja być murzyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
ale czego można oczekiwać od kogoś kto skończył pewnie tylko gimnazjum.>>chyba cie nie rozczaruje piszac ze nie skonczylem gimnazjum :D na pewno to sobie zinterpretujesz po swojemu i bedziesz zadowolona :D spadam bawcie sie dobrze zaraz bedziecie sie zachowywac jak wataha wilkow i cala ta kultura z was prysnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mierz wszystkich swoją miarą nie każdy potrzebuje słownika żeby napisać choćby: ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszcie po polsku! Jest różnica czy robisz komuś "łaskę" czy "laskę" prof. Bralczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie całą ciążę mam pracować ? J*******y jesteś i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czego się spodziewałaś po zdesperowanym facecie, którego żadna nie chce? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto był na Malcie? Która miejscowośc wybrac dla ludzi nieimprezowych, a lubiących zwiedzanie i lokalne smaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×