Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KLAMERKA...

Czy 7 dni przed okresem mozna zajsc w ciaze?

Polecane posty

Gość KLAMERKA...

Wydaje mi sie ze raczej jest to nie mozliwe ale znajoma mi mowila ze mozna zajsc tydzien przed okresem co o tym myslicie? wydaje mi sie ze sie myli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlaaaaaaaaaaaaa
przy cyklach 28-29 owulacja najczesciej wypada miedzy 12-14 dniem cyklu a to ty nie wiesz kiedy sa dni plodne???:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLAMERKA...
nie powiem od 6 miesiecy staram sie o dziecko i byla bym bardzo zadowolona ale wydawalo mi sie to malo mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nieeeeeeeeeeeeeee
KLAMERKA... jak mozna sie starac o dziecko i nie wiedziec kiedy ma sie dni plodne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nieeeeeeeeeeeeeee
kobieto dni plodnych nie wylicza sie na podstawie kalendarzyka z internetu tylko na podstawie obserwacji i mierzenia temparatury lub testów owulacyjnych, ktore wyznaczaja owulacje, a samej owulacja nie sprawdzisz poprzez testy tylko poprzez monitoring cyklu a ty zawsze sluchasz tego co mówi kolezanka? ile ty masz nie masz swojego rozum?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLAMERKA...
no nieeeeeeeeeeeeeee oczywiscie ze wiem jak juz zreszta pisalam wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLAMERKA...
no nieeeeeeeeeeeeeee ten kalendarzyk to byl przyklad wiem jak sprawdza sie dni plodne takze obserwuje sluz mierze temperature i mam testy owulacyjne a wcale nie napisalam ze kogos slucham bo to co mi powiedziala mnie smieszy akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLAMERKA...
bo chcialam znac wasze opinie na ten temat i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notooooooooooo
ale to jeszcze nie powod zeby zakladac z tym temat co kolezanka mówila skoro ty masz racje to sie tego trzymaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka1236
Witam czy tydzien Po okresie można zajsc w ciąże moje cykle trwaja 32-34 dni a miesiaczka wystepuje 4-6 dni dodam ze mam straszne mdlosci i bol brzucha okres spuznia mi sie 8 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam pytanie miesiaczka skonczyla mi sie 6 stycznia miesiaczke mam co 22 23 dni miesiaczke powinnam mies 28.01.2015,29.01.2015do zblizenie doszło 24stycznia.czy jest prwadopodobienstwo zajscia w ciaze prosze o odpowiec pozdrawiam gosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja i moja prawie 4 letnia corka jestesmy przykladem ze da sie zajsc w ciaze przed okresem. Przytulanko bylo dokladnie w noc przed okresem rano obfita 5 dniowa @ dwa tygodnie pozniej II krechy. Gin w szoku ale usg potwierdzilo wiek ciazy takze cuda sie zdażają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawdę to krwawienie nie było więc okresem z punktu widzenia fizjologii, tylko krwawieniem okołoowulacyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze ze zażywam tabletki anty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinno byc zamiast 14 dc to 22 dc. moja pomyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anika
Pewnie ze można.. Dni plodne mogą się przesunąć.. Przez jakąś przyczynę.. Nie koniecznie musi być jak w kalendarzyku. Ja niby tez prowadzę kalendarzyk. I już powinnam być po dniach płodnych.. A tu jednak zoom tydzień przed okresem mam dni plodne ze aż ze mnie się leje.. są różne przyczyny. U mnie pewnie dlatego ze byłam Przeziębiona i nie tylko poprostu się owulacja i dni plodne przesunęly. Wiec prawdopodobnie mój okres przyjdzie później niż powinien..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy przed miesiączka może pojawić biały gęsty klejący śluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anika
Może się pojawić. jeżeli nie jest rozciągliwy to zapewne ten zapowiadający okres sluz ja tak mam właśnie jak mam dostać miesiączkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Można zajść w ciążę tydzień przed okresem . Pierwszy raz zaszłam w ciążę właśnie tydzień przed okresem. Teraz starałam się z mężem o dziecko już 3 miesiące i nic. W 4 miesiącu starań postanowiliśmy współżyć tylko tydzień przed okresem bez zabezpieczenia bo stwierdziliśmy ,że jak za pierwszym razem tak wyszło to może teraz też i jestem w ciąży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elise00
Dziewczyny,u mnie sprawa wygląda tak. W sierpniu poroniłam w 6 tc,od tamtej pory mam @ co 25 dni,równiutko. W grudniu sprawa wyglądała tak-10.12,czyli dokładnie 7 dni przed @,współżyłam bez zabezpieczenia,z wytryskiem w środku. 17.12 przyszła @,trwała 3 dni.21.12 zaczęły się bóle podbrzusza i co dziwne,różowy śluz! Miałam go jakieś 3 dni,potem zniknął. Bolą mnie brodawki i boki piersi,oprócz tego mam bóle podbrzusza i pleców,co ciekawe,wykonałam wczoraj test(kolejnej miesiączki spodziewam się jutro/pojutrze) a tam...bladziutka II kreska! Zastanawiam się,czy to moje przywidzenia i czy jest to w ogóle możliwe.Jedyny stosunek,jaki odbyłam bez zabezpieczenia to ten z 10.12,ale jak mówiłam,miałam po nim krwawienie w terminie @. Miała tak któraś z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Anika
Tydzień przed okresem można zajść dlatego że przed ostatni dzień dni płodnych to jest owulacja. Dlatego tak wiele kobiet wtedy zachodzi w ciazę. Wystarczy obserwować organizm i wszystko wiadomo. Ja np mam na tyle dobrze ze jak mam pobolewanie brzucha to czyli jest dwa dni lub jeden dzień przed owulacja a jak boli fest czyli można działać heh. Chociaż mam już 7 letniego synka. I narazie jeszcze nie myślę o drugim. Ale jeżeli pomyślę napewno wsłucham się w swój organizm i zaopatruje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można zajść tydzień przed okresem, pod warunkiem, że owulacja się przesunie. Ta normalnie występuje ok 14 dni przed miesiączką. Warto dlatego na bieżąco monitorować fazy swojego cyklu. Nie jest to trudne, zresztą zawsze do pomocy można sobie kupić tester na ślinę. Z własnego doświadczenia polecam Afrodytę na ślinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A można mieć dwie owulacje? Ja owu mam 10/dnia cyklu potwierdzoną testem owu, bólem owulacyjnym i temp, a dzień przed okresem też mam pozytywny test owu, ale już bez bólu owu. Jeśli jestem pewna, że 10/dnia była owu, to ten drugi pozyt test owu mam traktować, jak drugą owulację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaszlam w ciaze 2 dni przed okresem hehe tak mi sie wszystko rozregulowalo, ze masakra :D cieszylam sie jak glupia z 2 kresek, bo lekarz wczesniej mi powiedzial, ze na druga ciaze to jeszcze dluuuugo poczekam, bo mam taki bajzel w organizmie, ze trzeba posprzatac najpierw;) mialam cysty, torbiele na jajnikach- bylam zalamana....a tu niespodzianka :) tak wiec nigdy nie mow NIEMOZLIWE :)) bo teraz moje NIEMOZLIWE ma 7mcy i spi w lozeczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli wtedy po prostu przesunęła Ci się owulacja :) właśnie dlatego warto ja sobie wyznaczać na bieżąco podczas starań, bo nigdy nie wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, obserwacja cyklu jest bardzo przydatna :) Ja w tym celu używam cyclotestu - komputera cyklu. Służy do metody objawowo-termicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goświć
Mozna zajsc 7 dni przed okresem ja tak wpadlam moj syn ma jvz 9 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabella21
Kochałam się z mężem tydzień przed spodziewana @ bez zabezpieczenia i @ spóźnila mi sie 4 dni ale była. Później w czasie @ również kochalismy się bez zabezpieczenia ale bez wytrysku w środku tylko na zewnątrz na pochwe. Od 2 dni po @ boli mnie podbrzusze czy to może być ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×