Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yifififi

czy badanie beta hcg wykryje w 100% ciaze pozamaciczną?

Polecane posty

Gość yifififi

???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yifififi
własnie o to mi chodzilo. czy wykryje ciaze pozamaciczną bo obawiam sie ze taka mam, ale robilam zwykly test i wyszedl negatywny. a moze okres mi sie spoznia bo bralam tabletki anty i mi rozregulowaly cykl? 3 miesiace temu je drzucila. i od tego czasu miaam regularny tylko teraz w lutym cos dziwnego sie stalo. taki bol mnie przeszyl straszliwy dwa dni po po spodziewanej miesiaczce. myslalam ze umre. a teraz boli mnie tak jak przed okresem ale okresu nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yifififi
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad wogle przekonanie ze mozesz byc w ciazy pozamacicznej?? bo brak okresu i test negatywny?? i dziewczyny Ci dobrze mowia tylko przeczytaj ze zrozumieniem. beta hcg wykrywa kazda ciaze, a to czy ciaza jest prawidlowo rozwijajaca sie zalezy od jego przyrostu..jedyna pewna metoda jest zrobienie usg.. ale to i tak na pewno nie w 10 dni po nie wystapieniu okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro tyle już naczytałaś się
o ciąży pozamacicznej, to i powinnaś wiedzieć jakie konsekwencje ze sobą ona niesie i zamiast nadal głupio tutaj pytać powinnaś iść do ginekologa, bo nikt tutaj nie powie Ci czy jesteś w ciąży pozamacicznej ani w jakiejkolwiek innej - nikt nie ma rentgena w oczach tylko usg może wyjaśnić sprawę i na usg na pewno będzie widać w jakiej ciąży jesteś i czy w ogóle jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yifififi
nie wiem co robic czy isc jutro prywatnie do ginekologa , czy zrobic test hcg czy czekac na okres. pomozcie mi błagam bo ja nie wiem co zrobic w tej sytuacji. okres powinnam miec 8dni temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freakin freak
czemu twierdzisz ze jestes w pozamacicznej? bo test wyszedł negatywny??? takich bzdur dawno nie slyszalam, idz zrob bete a potem do lekarza, na tym etapie lekarz nie wykryje ciazy bo na usg jest widoczna od ok 6 tygodnia, moze najwyzej stwierdzic ze sluzówka macicy jest spulchniona ale pecherzyka reka nie wyczuje. beta to podstawa. i wybij sobie z glowy ciaze pozamaciczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freakin freak
mnie też mocno bolał a jestew w zdrowej ciąży. to normalne, jesli jestes w ciąży macica się rozciąga i to powoduje ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yifififi
to kiedy mam isc do tego ginekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yifififi
ale ciazowy test wyszedl negatywny, nie wiem czemu nie dostaje okresu i czemu mam takie uczucie jak by mnie chcialo rozsadzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freakin freak
idz na bete bo lekarz i tak by cie na bete odesłał. jak bedziesz miała wynik to idz do lekarza :) i nie martw się bo to w ciąży niewskazane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yifififi
freakin freak wiesz dlaczego tak mysle o tej ciazy pozamacicznej bo ten bol dziwny mnie zastanawia, tak mnie chwycil ze sie ruszyc nie moglam, czulam wyrazny bol jajnika, nigdy takiego czegos nie mialam i zaczelam cytac w necie i sie przestraszylam ze jestem w ciazy pozamacicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freakin freak
test mógł wyjść negatywny bo może być wczesna ciąża. albo miałaś owulację trochę później i ciąża jest młodsza niż to wynika z ostatniej miesiączki. możemy tak gdybać do rana, lepiej się upewnić robiąc badanie :) a starasz się o dziecko, czy przypadkowa ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freakin freak
mnie na początku ciąży brzuch bolał do tego stopnia że mnie zginało w pół. też się martwiłam ale było wszystko ok. czytałam że w większości ciąż występuje taki ból brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yifififi
freakin freak ty mi odpowiedzialas. ciaze na usg widac dopiero od 6 tyg wiec nie ma sensu zebym szla do gina, zrobie bete. a jak wyjdzie negatywne t pojde do gina zeby mi wypisal leki na wywolanie miesiaczki. ciekawe czemu nie przychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wmawiaj sobie..moze wogle nawet w ciazy nie jestes a brak @ moze byc spowodowany wieloma czynnikami..do ginekologa na usg nie masz co isc przed 7 tyg ciazy..i tak jak ktos wyzej napisal jedynie co teraz lekarz moze zrobic to zbadac bez usg i zobaczyc czy macica jest rozpulchniona czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam ciążę pozamaciczną, zwykły test już wykrył, że jestem w ciąży, ale ile byłam już nie wiem. Beta w szpitalu pierwszego dnia i zrobiona drugiego pokazała zły przyrost hcg. Na usg nie było nic widać. Brzuch bolał strasznie, a lało się ze mnie jak z zażywanie świni, około 17 dni, na koniec krew prawie czarna. Tzn dostałam okres, potem znikł, po 2 dniach znowu się zaczął, a raczej krwotoki. Z łóżka sama nie mogłam wstać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yifififi
jestem straszną panikara - zawsze towarzyszą mi czarne mysli. nie mialam okreu zrobilam test. wyszedl negatywny, to wymyslilam sobie ze moze mam ciaze pozamaciczna i test jej nie wykryl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freakin freak
może masz zaburzenia hormonalne, może stres, a może jeszcze dostaniesz i stąd te bółe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freakin freak
w każdym razie na forum nic nie wymyślisz. jeżeli istnieje możliwość że jesteś w ciąży idź na bete a potem do gina. tyle mogę poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yifififi
jesli bylabym w ciazy to bylaby nieplanowana ciaza ale co tam - byle by bylo zdrowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freakin freak
a kiedy miałaś ostatnią miesiączkę?? ilu dniowy masz cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yifififi
brala ktoras z was tabletki anty? bo ja bralam ,odrzucilam je je 3 miesace temu. dwie miesiaczki prszly normalnie wiec sie cieszylam ze szybko cykl doszedl do siebie, a teraz nie mam okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yifififi
a wiecie co jest najgorsze? musze brac antybiotyk bo mam bialko w moczu. wzielam kilka tabletek zanim pojawily sie te klopoty z brakiem okresu. przestraszona mozliwą ciązą przestalam brac te tabletki. zrobilam test dla pewnosci. wyszedl negatywny wiec wznowilam branie antybiotyku i teraz znowu przestalam bo nie dostaje tego okresu i boje sie ze jednak oge byc w ciazy. sory za bledy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yifififi
ostatnio mialam miesiączke 5 stycznia i wtedy tez przyszla za pozno o dwa dni ale teraz to juz jest przesada 8dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freakin freak
a ile dni miał ostatni pełny cykl? kochałąś się bez zabezpieczenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yifififi
32 dni, mialam tabletke plemnikobojcza petentex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freakin freak
jeśli to ciąża to około 5 tygodnia. hcg już powinno być spore, polecam iść jutro do przychodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yifififi
ale tylko zeby hcg zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yifififi
wiesz co ryczec mi sie chce! bo na co komu taki test skoro wykazuje bledny wynik! bralam leki a moge byc w ciazy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×