Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mika22

czy bol piersi w srodku cyklu jest oznaka ciazy?

Polecane posty

Gość mika22

zwykle piersi bola przed samym okresem.moj cykl trwa srednio bardzo dlugo bo ok 45 dni i jest nieregularny.teraz jest 17 dzien i bola mnie piersi ,mam troche zwdety brzuch i zgage....jak myslicie....bo chyba test zrobie....nie mam innych objawow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie piersi bolały od połowy cyklu,wczoraj zrobiłam test i są dwie krechy :-) Może być to również oznaką u Ciebie albo i nie.Ile kobiet tyle różnych objawów w różnym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elunia__
A czy w początkowej ciąży może się puchnąć i mieć wzdęty brzuch? Ja spuchłam dziś strasznie,a od 2 dni mam wzdęty brzuszek i kłuje mnie w lewej stronie podbrzusza. Okres spóxnia się już ok 15 dni:) mam nadzieję,że to ciaża,a dopiero w pon. na 18 mam lekarza. Kurcze już nie moge się doczekać. Boje się w pon. rano zrobić test bo się boje,że będzie negatywny,ale cóź zobaczymy:) całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakimnoa
jak masz przeczucie to sie nim kieruj, jest najwazniejsze zadem tam test czy co innego trzeba, do przodu, smialo, dzidzia to nie tragedia na wszelki wypadek sie oszczedzaj bo moze to już a oprocz piersi, to ziemna kreska na spojeniu łonowym Ci sie pojawiła?? pewnikiem to najlepsza wskazowka ale te piersi to tez jakby juz na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika22
ponoc przy owulacji tez moga bolec piersi choc nigdy tego u siebie nie zauwazylam.....nie wiem bola mnie tylko troche...a do okresu jescze troche czasu...ostatni okres trwal 3 dni a zwykle trwa 4 do 5 dni...czy to tez cos znaczy??prosze odpiszcie cos jescze na ten temat:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Js się kochałam z moim facetem bez jako takiego zabezpieczenia(stosunek przerywany) przez trzy lata i nic się nie stało.Nie możesz wpadać w panikę,bo od takiego myślenia objawy mogą przyjść od tak,takie urojone.Miałam tak w zeszłym miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym również radziła nie wpadać w panike, bo z doswiadczenia wiem ze w tym wzgledzie mozna sobie wszystko wmowic :> nawet wiekszy brzuch po tygodniu od zaplodnienia. Okres to nie maszyna wiec ma mu sie prawo odmienic. Ja od poczatku wlasciwie, czyli przez peirwszych 8 lat mialam okres obfity 6, 7 dniowy i nagle rok temu \"mu sie odwidzialo\"- bez przyczyny i mam teraz malo obfity 3 max 4 dni. Dlatego spokojnie. Podobnie jest z piersiami- czasem mnie bola na 10, 11 dni przed okresem, a czasem dopiero na 5. Nie ma niestety reguł w tym naszym organixmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jillien
Hej. zaglada tu jeszcze ktos??? bo potrzebuje porady!!! wiec pierwszy dzien cyklu mialam 25 kwietnia, szostego dnia cyklu kochalam sie z chlopakiem bez zabezpieczenia i skonczyl we mnie bo przeciez jestem tuz po okresie i nic sie nie moze stac...ale od jakichs 3, 4 dni mam nabrzmiale,wieksze piersi, bola przy dotyku. ale nie bardzo lekko ale odczowalnie. teraz okresu mam dostac 22 maja. jakie jest prawdopodobienstwo ze jestem w ciazy...i czy jest jakiekolwiek prawdopodobienstwo??? wydaje mi sie ze nie...ale kto wie...moje cucusie i pulsujacy brzuch mnie nie pokoja...plis pomozcie mi!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona09
ja mam pytanie, po dosyc niebezpiecznej sytuacji..ktora miala miejsce w maju, mialam troche schize ze cos poszlo nie tak. Dostalam okres normalnie( w pierwszym dniu jak dostalam zaczelam brac tabletki) , dla spokoju sumienia( przede wszzystkim..) zrobilam test po jakis 2 tygodniach od tej sytuacji, wyszedl niegatywny.. natomiast w wakacje jakos w lipcu zobaczylam wydety brzuch strasznie.. no i kupilam kolejny test bo wyobraznia zaczela dzialac.. tez byl negatywny . dodam ze wtedy od maja nie bylo zadnych niebezpiecznych sytuacji bo sie wystraszylam ze bede niedlugo mama..., no i moje pytanie jest takie( absurdalne wiem, ale jak widze ten brzuch, to nie wiem czy po prostu przytylam czy to jest objaw....) czy jest mozliwe ze majac okres, robiac 2 testy z wynikami negatywnymi mozna byc w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE NIE
w srodu cyklu moze dojsc do zapłodnienia wiec jak moze byc to oznaka ciazy . Zapewniam ci ze wszstkie objawy dot ciazy pojawiaja sie o wiele pozniej np mdlosci dopiero dopiero w 2 mc . czasami boli tez jajnk ale dopiero kilka dni po cylku czyli kilka dni po spodziewanej miesiaczce . NIe nakrecej sie bo jak na razie masz ciaze urojona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona09
dziekuje za odp:) ja w glebi duszy wiem ze tak naprawde nie moglo dojsc do niczego, ale od zawsze mialam wyobraznie baaardzo bujna, a teraz wiem ze tak naprawde nie bylam gotowa na to i ponosze tego skutki..bo tak bardzo nie chcialam wpasc ze teraz mam juz prawie obsesje..ale mam nadzieje ze to predzej czy pozniej minie, licze na to ze predzej:) i wiem ze w podobnej sytuacji jak ja jest jeszcze kilka dziewczyn, wiec chcialam zeby one rowniez upewnily sie ze nie ma sie czego bac:) o teraz tak naprawde minely od tamtej sytuacji prawie 4 miesiace..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam takie pytanie. Czy możliwe jest bym zaszła w ciążę Kochając się dzień lub dwa przed okresem do końca i bez zabezpieczenia? Dodam że mam cykle 30 - sto dniowe a okres wywoływany luteiną ( gdzie po odstawieniu występuje krwawienie teraz było 6 - cio dniowe) dodatkowo moja prolaktyna jest bardzo duża co podobno powoduje iż miewam bezowulacyjne cykle. ... I generalnie może nie powinnam się martwić, ale problem w tym że w 4, 5 i 6 dniu cyklu ( praktycznie koniec krwawienia) czułam się źle, jakoś tak inaczej, samopoczucie kiepskie plus jakieś nudności, to wszystko ustało ale od tamtej pory do dziś dnia ( czyli dzień cyklu 14) czuję rano jakieś dziwne \\\" bulgotanie\\\" ( wiem że to śmiesznie brzmi) w podbrzuszu kiedy rano wstaję - niby to za wcześniej na jakieś oznaki ale oczywiście mnie już namieszały w głowie i teoretycznie zdaję sobie sprawę że ryzyko jest zawsze ale czy w takim razie w. w dolegliwości mogą być oznaką ciąży i czy możliwe jest by w czasie gdy złuszczają się ścianki macicy jednocześnie była owulacja ( okres się skończył a po nim upławy nie wskazujące na obecność jajeczkowania) - za nic nie mogę tego rozkminić .....????? Bardzo proszę o odpowiedź i dziękuję jednocześnie. POZDRAWIAM !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadałam źle pytanie, bo możliwe to ja wiem że jest bo rożnie bywa, ale czy to mogą być objawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniaqq
Witajcie. Pisze na forum, gdyz potrzebuje pomocy:/:/:/dwa dni przed okresem zauwazylam u siebie dosyc wzdety brzuch, dzisdostalam spodziewanego sie okresu, a brzuch nadal nie zginal, wrecz przeciwnie powiekszyl sie jeszcze bardziej. Co zdjem czuje ze jest mi ciezko, ze mam strasznie zwdety brzuch. Nie moge sie zalatwic od 3 dni, mam delikatne mdlosci ale tylko pod wieczor, apetyt to zalezy raz duzy raz maly, czesto oddaje mocz, mam dusznosci i suchosc w jamie ustnej:/ nie wiem co mi jest. Mam nadzieje ze to nic zwiazanego z ciaza,,,miomo tego ze dostalam okresu, co u wielu kobiet mozna spotkac.....ze dostana okres w jedym miesiacu w nastepnym juz nie i okazuje sie ze sa w ciazy. A znam dobrze taki przypadek;(prosze kogos o odpowiedz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. ja mam podobny problemz tym brzuszkiem...:( od jakis paru dni zauwazyłam ze moj brzuch sie dziwnie powiekszył... :o !! ostatni raz kochałam sie ok 2 miesiecy temu podczas 7 dniowej przerwy zazywania tabletek anty. od tamtej pory dostałam juz 2 razy miesiaczke..słyszałam o takich przypadkach ze krwawienia moga nawet wystepowac do 3 miesiaca:/ ja jak narazie zadych objawow ciazy typu nudnosci , wymioty u siebie nie zaobserwowałam... ale najbardziej zaniepokoił mnie ten brzuch.:( z moich obliczen wynika ze mogłby to byc 11 tydz ciazy... czy w tym czasie mozna zaobserwwac juz jakies zmiany w sylwetce??(brzuch)* bardzo prosze aby ktos mi odpisał i odpowiedział na moje watpliwosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to objawy ciazy
** kwatuszek666 ** tez mam podobne objawy a kochalam sie 2 tygodnie temu z chlopakiem i nagle po 3 dniach od stosunki dostalam jakies nudnosci mdlosci goraczke nie mialam na nic ochoty ani sil ... mialam tez bardzo duzo sluzu przez pare dni i piersi mnie bola przy dotyku a okres mi wypada za tydzien a juz sie martwie bo nie chce byc jeszcze mama ... ... nie wiem co moga oznaczac te dolegliwosci bylam u lekarza wczoraj powiedzial ze na tescie pozytywnie moze wyjsc dopiero w ten poniedzialek a na monitorze dopiero za 2 tygodnie ... a te dolegliwosci nudnosci to ze moga byc z nerwow .... ale tez sobie wbilam do glowki jak nie ktore dziewczyny tutaj ze moge byc w ciazy zabardzo panikujr chyba i moze dla tego nie moge spac po nocach a jak ide z chlopakiem po miescie i widze jakies dzieci to mu mowie ze " fajnie miec takiego dzidziusia " ... jesli na monitorze dopiero bedzie widac za 2 tygodnie to juz nie zdarze usunac a musze zrobic test w poniedzialek i bedzie wiadomo a potem pojde jeszcze raz do lekarza i porozmawiam z nim ... lecz pierw musze do swojego lekarza rodzinnego pojsc moze nawet dzisiaj i mu powiem co sie dzieje i moze mi da jakies tabletki i przejdzie :) wiec badz pozytywnej mysli ze nic nie bedzie bo mi tak chlopak mowi ze to nie mozliwe zeby cos bylo a te nudnosci to moga byc tez dla tego ze bylo tak ostro ... .. " pomozcie mi prosze :*:*:*:* pozdrawiam :):**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia46
czesc mam problem od połowy cyklu mam strasznie bolące piersi do tego mi jeszcze urosły mam wzdęty brzuch , urusł i boli mnie wpodbrzuszu do tego bolą mnie jajniki i mam plamienia a jestem tydzien przed miesiaczką czy ktos moze mi powiedziec co to moze byc i czy macie cos podobnego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość creo15
cześć wszystkim mam takie pytanie, bo w zeszlym tygodniu z czwartku na piatek "bawilam" się ze swoim mezczyzna,ale nie uprawialismy seksu. byly tylko pieszczoty. on doszedl, gdy ja trzymalam "go" w dloni. okres dostalam we wtorek, ale zastanawia mmnie jedno...dlaczego moje piersi sa ciagle tak samo nabrzmiale jak przed okresem. juz zaczynam swirowac, ze moze bylo ciemno i moze on mial cos na rekach, moze sperma poleciala tez w inne miejsce i w ogole mam milion mysli na minute. z drugiej strony tlumacze sobie, ze kiedy sie bawilismy to przeciez nie mialam dni plodnych,i ze przeciez dostalam okres, ale mimo wszystko zasanawiaja mnie te piersi.... napiszcie mi cos bo zwariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
Ja staram sie z mezem o drugiego dzidziusia juz 9 miesiecy miałam wycietego polipa bo on przeszkadzał w zajsciu w ciaze mam nadzieje ze w koncu sie uda tylko ciekawe kiedy?miał ktos podobna sytułacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika --watpie zebys przy tak dlugim cyklu zaszla w ciaze , mysle ze cos jest nie tak moze jakies zaburzenia hormonalne... powinnas sie zglosic do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
Ja byłam u lekarza kilka krotnie to on mi dał skierowanie na usuniecie polipa bo mówił z to moze byc przyczyną w zajsciu w ciąze.Jestem juz po zabiegu tylko ciekawa jestem kiedy w koncu mi sie uda?miał ktos podobna sytułacje?pomózcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez tak bola piersi... mam okres i normalny.. i bola mnie piersi a nigdy nie bolały podczas okresuu mozliwe ze to normlane juz nie wiem co mam myslec, tyle sie o tym wszystkim naczytalam... ze mozna miec miesiaczke podczas ciazy i wogole;// nieporozumienie dla mnie szok bo gen. zawsze oznaka dla mnie ze nie jestem w ciazy byl okres;DD.. i teraz czym sie tutaj sugerowac?? dzis mam 3 dzien okresu normalnie trwa mi 5-6 dni... okres mam normalny.. nie mam pojecia czy czekac... do konca okresu az przestana czy co myslec..;/ fakt, ze wspolzylamm tzw. przerywanymm i to mnie strasznie oraa ^_^ ale skoro mam okres.. a wgl moja temp 36,7 jest ^^ i co lepsze... normalnie mam 36,7 juz takkk jakoss od czasuu kiedy mierze, moze to zle nie wiem nic juz ^^ porazka.. wgl. jezeli juz bylabym w ciazy (odpukac) to bylby moze 2 tydzieenn a podobnoo pierisii bola od 6-8 tygodnia.. pomocyy generalnie..^^ aaa okres mialam dostac 7 a dostalam 3 ;/ ... czyli cztery dni szybciej nie wiem czy to dobrze ^^ prosze o odp!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napewno ciazaaa
na 100 % ciąża, a jak nie, to opiernicz faceta, że nie umie nawet zapłodnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zjawiskaaa
..."A czy w początkowej ciąży może się puchnąć i mieć wzdęty brzuch? Ja spuchłam dziś strasznie,a od 2 dni mam wzdęty brzuszek i kłuje mnie w lewej stronie podbrzusza...." dobre to, ja takie mam wzdęcia jak najem się grochówki, ale nigdy bym nie pomyślała, ze od grochówki może być ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma co9010
jesteś w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemuu na 100%tylko ciaza a nie na 1000%:/ odrazu ??? fuck... rzeczywiscie ... :DD zapomnialam ze na forum to roznie bywa z ludzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś24
hej dziewczyny nie wiem co się dzieje normalnie przed okresem miałam ból piersi 3-5 dni, a teraz trwa to już 2 tygodnie , najpierw bolały mnie sutki a teraz całe i stały się nabrzmiałe , coraz częściej pobolewa mnie żołądek i troszkę tyję , okres mi się spóźnia ale u mnie to normalne , staram się o dzidzie 4 l i mam wrażenie ze tym razem czuję się zupełnie inaczej niż kiedykolwiek boję się zrobić test i zaweść się kolejny raz :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam okes 19 marca i w czasie miesiaczki i po kochalismy sie do konca.poza tym stosujemy stosunek przerywany.zrobilam juz 2 testy ale wyszly negatywnie ... martwie sie poniewaz bola mnie piersi kiedy wogole nigdy mnie nie bolaly jakos wzmozyl mi sie apetyt brzuch mam wzdety jestem zmeczona i wogole mam zle samopoczucie...co mam o tym myslec??prosze o profesjonalna i prawdopodobna odp na moje pytania czy to ciaza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×