Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalaMiiiiiiiiiiiiiiii

Czy ból w jajniku po owulacji to moze byc objaw ciąży?

Polecane posty

Gość MalaMiiiiiiiiiiiiiiii

Staram sie z mężem o dzidzie, kochalismy sie w dni polodne i teraz czekamy na rezultat, okres powinnam dostac za 4 dni, takze nie robie jeszcze testu. Wczoraj przez caly dzien odczywalam kucie w prawym jajniku ( dodam,ze nigdy takich dolegliwosci nie mialam) dzis juz mnie nie boli. . Czy to moze byc objaw ciąży, a moze po prostu miesiaczki? To nasze pierwsze podejscie, takze nie chce wyjsc na desperatke;)Po prostu jestem ciekawa. Napiszcie czy cos a ten temat wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaMiiiiiiiiiiiiiiii
Ej dziewczyny dajcie jakies rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabellka1984
Tez mialam taki objaw, zrobilam test i okazalo sie ze jestem w ciazy. Teraz jestem juz w 7 mc. Podobno moze bolec ktorys jajnik jak jajeczko sie zagnezdza. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! MY tez staramy sie o dzidzie:) Ja mialam taki bardzo silny ból jajnikow przez jakies 3/4 dni, potem jeden dzien bolala mnie macica. Ale zadnych plamien. RObilam bede 20stego ale pewnie za wczesnie bo od 12 gdzies sie staralismy:)) Tak wiec ide jutro na 13:20 na bete trzymajcie kciuki a test zrobie ttak 2ugiego tez mam dostac miesiaczke za 4 dni a tempka w pochwie od 37,5 - 38. Nie martw sie trzymam kciuki, ty tez trzymaj byc moze razem bedziemy przezywac to samo hehe buziaki! JA jestem pelna nadziei:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaMiiiiiiiiiiiiiiii
To super ze ktos napisal;) Bo juz myslalam ze tylko ja jestem w takiej fazie:) Trzymam kciuki i zgadamy sie jutro na forum, bo musze uciekac teraz do pracy:)Pozdrawiam Paula:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki! Trzymaj sie! Jutro na forum bede okolo 15nastej! Juz po lekarzu wszystko Ci powiem:) A betke odbiore w piatek tak wiec tez Ci napisze co i jak. Trzymaj sie i badz dobrej mysli:)):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim pierwszym objawem ciąży było kłucie prawego jajnika teraz jestem w 21 tyg ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaMiiiiiiiiiiiiiiii
Ani alusi ani pauli nie ma... hmm. .dajcie znac laski co i jak ! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaMiiiiiiiiiiiiiiii
Dodam, ze mnie bolal tylko jeden dzien ten jajnik:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie bolał jajnik... i to był inny ból niż przed @, przy czym trwał znacznie dlużej... Może to być objaw ciązy. U mnie był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej dziewczyny
Cześć, mogę się przyłączyć? :) MalaMiiiiiiiiiiiiiiii, paula2890 ja mam mieć @ za 5 dni i mam nadzieję, że nie przyjdzie.. ok tydzień po owulacji miałam taki okropny ból jajnika, ale promieniował on aż na nogę i krocze, że ledwo się ruszałam, na drugi dzień ten ból minął, tylko lekko pobolewało i doszedł ból pleców. Wczoraj wieczorem zaczęły mnie lekko boleć piersi po bokach, tak ciągną jakby. Dziś piersi nadal pobolewają i ogólnie czuję się taka rozbita, kości mnie bolą. Pierwszy raz coś takiego czuję.. Zawsze miałam ból pleców i na drugi dzień @. Może mam teraz szansę. Dziewczyny trzymam za Was kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaMiiiiiiiiiiiiiiii
Oczywiscie ze mozesz;) Dzis obudzilam sie okropnie obolala;/ nie wiem czemu... moze to na @? hmm. nie wiem...jutro rano zrobie test i dam wam znac bo juz umieram z ciekawosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej dziewczyny
MalaMiiiiiiiiiiiiiiii - zrobiłaś test, bo ja też ciekawa jestem :) Ja chyba zrobię pojutrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć pisze do was bo mam problem. Ostatnią miesiączkę miałam 16 i skończyła mi się 22 z ty że mam nie regularne od Września. Od wczoraj rana bolał mnie prawy jajnik i dół brzucha do samej nocy. I zastanawiam się czy jednak może jestem w ciąży, bardzo z mężem staramy się o dzidziusia ale to mnie już wykańcza i szczerze wam powiem pomału się poddaje. Bardzo was proszę doradźcie mi co mam zrobić i czy jest jakaś szansa na to byśmy zostali szczęśliwymi rodzicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystke panie ja dolacze sie do dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel26
Ja też chce się dołączyć. Jest tu ktoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula55
Tez się chętnie dołączę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwna sytuacja ;) moje dni plodne byly w ostatnim czasie a staramy sie o dzidziusia wczoraj ponoc mialam miec owulacje i od samego rana bolal mnie prawy jajnik i boli do teraz ;) podbrzusze mam jakies spuchniete. Na test jeszcze zawczesniej wiec nawet nie fatyguje sie do apteki ;) myslicie ze sie udało?:) staramy sie tak naprawde od tego miesiaca ;) nigdy nic takiego mi nie bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość lili

Cześć dziewczyny, u mnie zaczął mnie boleć jajnik bardzo w dzień owu, dziś jest 5 dzień po i dalej mnie po bolewa i boli mnie podbrzusze, dodam że nigdy tak nie miałam a z mężem staramy się od roku o dzidzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mola

A jak długo się staracie, ja podczas starania o dziecko oprócz wyznaczania dni płodnych, wspomagałam również samo zapłodnienie, a robiłam to aplikując sobie żel prefert vaginal, który stabilizował ph śluzu szyjkowego i zwiększał przeżywalność plemników. Dziś mam dwójkę dzieci. A kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×