Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy dziecko może nie pić wody?

Polecane posty

Gość gość

Są tu mamy, które nie podają wody do picia dzieciom do 2rż, tylko soczki i herbatki? Czy niemowlę musi pić wodę? Można "poić" dziecko samymi soczkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FiligranowaAnastazja
Ja daje dziecku do picia tylko wodę i niesłodzone herbatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam, bo moja bratowa daje 1,5rocznej córce do picia tylko soczki z Biedronki i jakieś granulowane herbatki. Ja swojej 8 miesięcznej podaję wodę i ostatnio zaczęła się "litować" nad moim dzieckiem. Powiedziała niby półżartem "Powiedz mamusi niech sama sobie pije wodę". Wkurzyła mnie, tym bardziej, że ja właśnie sama też piję tylko wodę i nie uważam tego za krzywdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podobnie z moim dzieckiem postępuje i tesciowa właśnie zawsze mówi czy tylko wodę będzie pił I jak to, dać mu soczek ale mały ma dopiero rok. Uważam że trzeba z bratowa pogadać bo zaraz Ci zabuntuje dziecko. Twoje dziecko ma dobre nawyki i jak ona tak będzie mówić, to pójdzie to wszystko wiesz gdzie. Nie można dziecku powiedzieć że mama źle postępuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój teść chciał dawać słodzoną wodę jak synek był malutki. Ja daje przeważnie wodę a jak zrobię to herbatkę a czasem soczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bratowa zacznie latać z małą po dentystach, to wtedy ty się będziesz mogła nad nią użalić i walnąć "powiedz mamusi, że trzeba było nie dawać słodkich soczków" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.48 Możliwe, bo z tego co mówiła, nie myje w ogóle małej zębów. Właśnie to też mnie dziwi, dziecko 1,5 roku już chyba powinno myć? Ja swojej przecieram ząbki taką specjalną szczoteczką na palec, masuje jej dziąsełka, bardzo to lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Soczki" czy kompoty traktujemy jako deser, czyli coś, co podaje się okazjonalnie. Normalnie pije wodę i niesłodzone herbatki owocowe czy ziołowe (żadnych granulowanych świństw), tak samo zresztą jak my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×