Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandra24

Czy Falvit wystarczy?

Polecane posty

Gość Sandra24

Kobietki jestem w 9 tyg. ciazy. Zastanawiam sie czy te akurat witaminki beda dla mnie wystarczajace? Prosze wypowiedzcie sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem ci ze falvit jest najlepszym zestawem witamin dla ciebie i twojego malenstwa. Doskonałe witaminki. Dopiero po nich widziałam efekty zwłaszcza ze przez cała ciaze miałam problemy z niedoborem zelaza. Materna choc jest droga to jest do d.... przepraszam ale taka jest prawda lekarze namawiaja do niej tylko dlatego ze sami cos z tego maja (chodzi mi o umowy z przedsawicielami farmaceutycznymi). Powiem tyle dobry a nawet bardzo. ALE PAMIETAJ : ty masz inny organizm od mojego twoje ciało samo podyktuje ci odpowiedz na to pytanie. Wesołych Swiat tobie i malenkiemu bobaskowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam na materne nie narzekac wszystkiie wyniki mam rewelacyjne jak u krwiodawcy :) ale Falvit czy inne witaminki tez sa dobre :) zawieraja praktycznie to samo sandra mozesz sie skonsultowac z lekarzem czy brac folik bo nie wszytskie go biora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój gin poleca wszyskim swoim pacjentkom Falvit. Moja koleżanka brała go przez całą ciążę i wyniki zawsze miała dobre. Ja oczywiście również biorę Falvit bo uważam, że jest dobry, a przy tym tani:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra24
Dzieki za pomoc i rowniez zycze Wam wszystkim Wesolych Swiat i wszystkiego najlepszego!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falvit zawiera mniej sklładników niż inne zestawy witamin dla kobiet w ciąży np. Vitrum prenatal, czy Materna. Nie zawiera żelaza. więc nie wiem Martyna dona, jakie efekty mogłaś widzieć po falvicie. Materna jest droga ale Vitrum już nie: 100 tabl. - 30 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia__25
Ja biorę FEMINATAL i wszystkie wyniki od początku ciąży mam bardzo dobre...a jestem juz na półmetku.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyna dona - przepraszam, pomyliłam się. Falvit ma żelazo ale nie ma kwasu foliowego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi na kwasie foliowym w witaminach nie zależało ponieważ biorę go osobno od dwóch miesięcy przed zajściem w ciążę do teraz. Natomiast Falvit dopiero zalecił mi gin od trzech tygodni. Poza tym kwas foliowy w dodatkowej dawce nie jest potrzebny przez całą ciążę, najbardzie w pierwszym trymestrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczona
musisz brać kwas foliowy zestaw witam dla kobiet w cąży to co bieżesz jest dobre dla innych nie dla ciężarnych ja to bardzo dobrze wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia28
Po pierwsze kwas foliowy jest najlepiej brać przed zajściem i na samym początku. W dlaszych etapach ciąży jest on nawet niewskazany dla dziecka, (no chyba że matka jest ciężko chora) W zasadzie najlepiej byłoby nie łykać chemicznych substratów witamin tylko zadbać o dietę, ale... Ja jestem jak najbardziej za Falvitem, bo nie zaszkodzi (jak Materna np) a pomże- przynajmniej uspokoi. Nie możecie nie wierzyć lekarzom, oni z rzadka podpisują coś z firmami farmaceutycznymi, ich różne poglądy najczęściej wynikają z niedoczytania albo z wprowadzenia w błąd przez przedstawiciela medycznego (wiem coś o tym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwas foliowy biore od kilku miesiecy przed ciaza,i do konca.oprocz tego:wapn,magnez,zelazo,witamine c,witamine e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
termin minal mi 3 dni temu a moje wyniki sa idealne,tak jak przed ciaza,a wcale nie jadlam az tak zdrowo przez caly czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość portala
Dziewczyny, ja na poczatku ciazy mialam dobre wyniki badan,ale teraz jestem w 4,5 miesiacu ciazy i mi lekarka zapisala Zelazo osobno i tabletki Falvit. Lekarka mi kazala brac 3 razy po jednej tabletce Falvitu, ale w ulotce napisane jest w tych tabletkach, ze 1 tabletka dziennie jest bezpieczna w ciazy, wiec teraz nie wiem co robic, czy brac 3 razy dziennie czy 1 raz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dla mnie Falvit jest ok. Ja nie mogłam brac innych witamin gdyż jestem uczulona na kwas foliowy. Innych witamin nie znalazłam bez kwasu foliowego. Tylko teraz po porodzie mam problem, gdyż wymiotło go ze wszystkich aptek i teraz biore tem zwykły dla kobiet, a nie dla kobiet karmiących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem to dobry preparat wiele kobiet w ciązy go stosuje co drogie nie zawsze lepsze jesli masz dobre wyniki to sie trzeba cieszyc i to sile liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuszka1
Cześć wszystkim! Ja przepisany mam feminantal ale kupiłam Falvit ,no i oprócz tego biore od paru dni żelazo 2 razy dziennie jak myślicie powinno to wystarczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narqa
a ja proponuje elevit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13th
Hmmm..... Czy falvit to witaminki skierowane wyłącznie do kobiet ciężarnych? Czytałam, że łagodzi objawy przedm iesiączkowe i chciałabym go sobie kupić, bo nie prowadzę super zdrowego trybu życia, a żelazo też by mi sie przydało. nie jestem w ciązy. mam 18 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monique3000
od początku ciąży stosuję feminantal. kosztuje ponad 30 zł ale jest doskonały dla mnie i dziecka. wyniki mam rewelacyjne a dziecko rośnie jak na drożdżach! Jestem w 7 miesiącu ciąży.Dzisiaj po raz pierwszy wzięłam falvit żeby zobaczyć czy faktycznie jest tak dobry jak się o nim mówi. Jeśli wyniki pozostaną w normie to będę go stosowała już do końca ciąży oczywiście dodatkowo z kwasem foliowym. Pozdrawiam wszystkie młode mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwiastka
jestem w 3 tyg, ciąży i nie byłam jeszcze u lekarza ale kupiłam falvit i nie wiem czy to wystarczy? i czy moge go brac bez konsultacji z lekarzem? dodam ze nigdy nie brałam kwasu foliowego! nie wiem co mam robić!!!!! doradźcie....proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, ze powinnaś jak najszybciej zacząć brać kwas foliowy, jest bardzo ważny. Decyzję o witaminach pozostaw lekarzowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do 3 miesiąca brałam tylko folik, nastepnie co miesiąc morfologia, a że była dobra, lekarka stwierdziła że nie ma co sie truć chemią - dopiero w 7 , 8 i 9 miesiącu brałam kwasy omega 3 - czyli prenatal dhea i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmonna
ktos bierze prenatal? ja biore prenatal dha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania//
Mi gin.wogule nie przepisała żadnych witamin wiec sie zapytałąm czy nie powinnam brać? To przepisała mi Falvit a jestem już w 19 tygodniu ciązy ale wyniki dobrze mi wychodzą i nie moge sie już doczekać maleństwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania//
Mi gin.wogule nie przepisała żadnych witamin wiec sie zapytałąm czy nie powinnam brać? To przepisała mi Falvit a jestem już w 19 tygodniu ciązy ale wyniki dobrze mi wychodzą i nie moge sie już doczekać maleństwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×