Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malgoss

Czy infekcje pochwy czesto sa b. grozne dla dzidziusia?

Polecane posty

Gość Malgoss

Mam jakas infekcje w 17 tyg. czekam na wyniki bakterii i cytologii. Czy to faktycznie moze grozic porodem przedwczesnym? Bardzo sie boje i chce jak najszybciej to wyleczyc, podobno sa tylko zaczerwienione scianki i nie do konca taki sluz jak powinien. Czy ktos mial przez infekcje pochwy w ciazy powazne problemy??? Czy z reguly nie prowadzi to do powiklan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość położna
chyba każdą ciężarną dopada w ciąży infekcja pochwy , a jednak nie wszystkie kończą się porodem przedwczesnym.Wszystko zależy od wielu czynników , m.in. od zjadliwości bakterii ,rozwarcia ujścia szyjki macicy czy też indywidualnych predyspozycji ciężarnej.Jednak to rzeczywiście prawda ,że infekcje pochwy mogą być przyczyną porodu przedwczesnego.Jak tylko poczujecie ,że coś jest "nie tak" ,trzeba to szybciutko zdiagnozować i leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( ja przez cała ciąże walcze z jakimiś infekcjami juz nie pamietam ile mialam przepisanych leków dopochwowych pomagaly na chwilke i potem znowu juz mnie szlag jasny trafia w a dodatku mam nadzerke 2 stopnia, no i chyba przez to nie moge sie pozbyc tych infekcji..nie wiem lekarzem nie jestem, cytologie mialam robioną posiew i takie tam inne w szpitalu na Pat.Ciąży, ale jak stwierdził ordynator szpitala wszystko jest oki i wypuścili mnie do domciu a infekcja nadal jest.Jestem w 32tc, wiec raczej dotrwamy do konca!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubul
Zmień dietę, ja bardzo często chorowałam na rózne zapalnia, a powodem były duże wahania cukru, dopiero jak zaczęłam pracowac z dietetykiem, odżywiać się reularnie 5-6 razy dziennie unikając słodyczy i jedząc przede wszystkim wybrane produkty wszelkie zapalnia przeszły. W ciąży możesz mieć rozchwiany cukier i stąd te zapalnia. jadaj regularnie 5xdziennie, odstaw słodycze, białe pieczywo, makarony. Powinna być poprawa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×