Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam dzieci swoich.

Czy itnieją takie nawilżane chusteczkji, które można wrzucić do wc?

Polecane posty

Gość mam dzieci swoich.

Moje dzieci są już na tyle duże, ze korzystają z toalety, ale jeszcze trochę nieporadnie radzą sobie z podcieraniem. Dużo lepiej wychodzi im to mokrymi chusteczkami. Jednak tych zwykłych nawilżanych chusteczek dla niemowląt nie można wrzucać do muszli klozetowej bo się nie rozpuszczają w wodzie. Nie wiecie może czy są na rynku jakieś nawilżane chusteczki, które można później wrzucić do WC bez ryzyka, ze wszystko się zatka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak ale są one przeznaczone
dla starszych dzieci, a nie niemowląt i służą bardziej do 'ogarnięcia' dziecka po nocnikowaniu albo samodzielnym korzystaniem z toalety. Robi je Bella Happy (Fruits) i Rossmann (Lilliputz). Nie wiem kto jeszcze... trzeba czytać info na opakowaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co wiem.............
jedynie Nivea Toodies. Używam, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dzieci swoich.
na tych niwea jest napis, ze nie wolno wrzucać do toalety. Muszę sprawdzić bella happy. No właśnie ja szukam czegoś dla starszych dzieci tak powyżej 2 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak ale są one przeznaczone
O właśnie i jeszcze Nivea Toddies oraz Pampers Kandoo. Ale te są akurat drogie dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dzieci swoich.
o super, o takim papierze nie słyszałam. Myślisz, ze Rosmanie coś takiego będzie dostępne? Musze poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak ale są one przeznaczone
Toddies też są 'flushable', czyli MOŻNA je spuszczać w toalecie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dzieci swoich.
Oj dzięki wam dziewczyny. Musze kupić te belli albo te toddies. Na prawdę dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak ale są one przeznaczone
W Rossmannie ten mokry papier dla dorosłych jest na 100%. Sprzedawany jest pod nazwa Aloutette (i chyba jest jeszcze tańszy Euro Profit, ale nie pamiętam, musisz iść i sprawdzić osobiście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Chusteczki do WC angielskiej firmy Green Shield . Pozdrawiam www.drogeriesterling.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest nawilżany papier toaletowy . Pakowany jak chusteczki nawilżone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba huggies pure mozna wrzucac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie nie myle to lidlowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diwa24
Ja używam Nivea toddies i Lilliputz z Rossmana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A chusteczki firmy PENATEN? mozna czy nie mozna wrzucac do toalety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie mogą być zwykłe chusteczni ''myjące'', tylko specjalne do toalety, na opakowaniu na pewno powinno być oznaczenie (przekreślona toaleta w przypadku jeśli nie można lub wyraźne zaznaczenie że nadaje się do spuszczenia w muszli).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość takaona
W Biedronce dzisiaj zauważyłam nawilżany papier toaletowy w opakowaniach podobnych do nawilżanych chusteczek. Nie wiem czy można wrzucać do WC bo nie czytałam ale skoro to papier to pewnie tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam każde spuszczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to Ja
Należy usunąć wszystkie spacje, by otworzył się link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja mama kiedyś w rossmanie kupiła właśnie dla dorosłych chusteczki nawilżane do podcierania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggie1
Ja tam wyrzucam wszystkie i już, nigdy nie było tak, że coś nie spłynęło albo coś się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wszystkie wrzucam do toalety. Tym bardziej ze sama ich uzywam. A niby dlaczego ich nie mozna wrzucac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby dlatego że nie nadają się do tego celu, nie rozpuszczają się w wodzie, nawet ręczników papierowych czy chusteczek higienicznych nie powinno się specjalnie wrzucać do muszli, a co dopiero chusteczek nawilżanych. To są śmieci, w muszli powinno się spuszczać wyłącznie papier toaletowy. Nie zatka tobie, ale może zatkać pion w bloku czy kamienicy, albo cały filtr w oczyszczalni czy odpływ kanału. Równie dobrze można stwierdzić że wrzucę śmieci do rzeki, u mnie i tak płynie czysta... Są specjalne papiery nawilżane które można wrzucać do muszli, również dedykowane dla dzieci- i to faktycznie fajna sprawa w okresie kiedy uczą się samodzielnie podcierać, tylko i tak rozsądnie bo one wprawdzie się rozpuszczają, ale już nie tak szybko i w większej ilości mogą zrobić chwilowy zator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówkaa
I ja tak samo wszystko jak leci wyrzucam do toalety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie czytam artykuł,przeczytajcie http://wstaw.org/m/2017/08/24/artykul.gif I taki syf robią przede wszystkim kobiety. Ich wyolbrzymione poczucie czystości i spuszczania wody,w celu zachowania tej czystości ,wszystkiego co napotka nabiera skali paranoicznej. Nie wystarczy kosz na śmieci ,no nie! Absolutnie,to za mało,bo dla niektórych idiotek samo wrzucenie do kosza uwolni bakterie z tego czegoś.Tylko toaleta i nic więcej,czy podpaska,czy husteczka. Walka z bakteriami i zagrożeniem jest przeciez najwazniejsza,bo przecież umrą od tego. Ludzie,weźcie się walnijcie w łeb. Niektórzy powinni mieć zakaz używania toalety ,albo przejśc specjalny kurs z jej obsługi i dopiero potem korzystać.To tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axcc
To nie chodzi o bakterie tylko o wygode i też zdrowy rozsądek. Nikt nie robi z kibla śmietnika, ale też nikt z byle małym gównem nie lata do kosza. A w kiblu spływają takie rzeczy, że jakaś chustka raz na jakiś czas nie zaszkodzi. A jak komuś szkodzi niech tego nie robi i odczepi sie od kogoś kto tak robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mały kosz znajduje się w normalnej łazience.Pojemnik na mocz tak samo powinien być, bo sie przydaje do różnych celów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×