Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy już kupujecie prezenty?

Polecane posty

Gość gość

czy będziecie kupować w ostatniej chwili? co roku obiecuję sobie zacząć już w listopadzie i mieć w grudniu spokój i nigdy mi to nie wychodzi :( kupuję w tłumie, zabieganiu tuż przed świętami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ale zaczynam o tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz kompletuję, teraz własnie też siedzę na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety nie, rok temu o tej porze miałam już około 1/3 prezentów- a rodziny do obdarowania sporo- i powiem szczerze, że to było bardzo dobre rozwiązanie, nie zabolało aż tak finansowo i prezenty były bardziej przemyślane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze nie ale mysle juz co komu kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanawiam się póki co i nie mam pomysłów :( nie lubię kupowania, wolałabym święta bez prezentów albo z małymi upominkami, niestety mam rodzinę, która zawsze dużo daje i głupio mi się wyłamać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupię jak zawsze w grudniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tylko dla siostrzenicy. Na szczęście duzo dzieci w rodzinie nie mam, a miedzy soba czyli dorosłymi nie wymieniany sie prezentami. Tzn wymieniam sie ale tylko z mężem. I nie mam pojęcia co mu kupic. Juz obmyślam ale słabo mi to idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam gorszy dylemat z mężem, bo nie dość ze prezent gwiazdkowy, to kilka dni później ma urodziny :/, kobiete to zawsze ucieszy biżuteria, kosmetyki, perfumy, bon podarunkowy, a z facetem to wiecznie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas tylko dla dzieci, i to też nie super- wypasione, mam dwie dziewczynki do obdarowania, młodsze od mojego więc pamiętam co dziecku w tym wieku może pasować, i problem z głowy :) Bez sensu robić upominki, podarunki dla kilkunastu albo kilkudziesięciu osób z rodziny, naprawdę jakaś frajda w wydawaniu pieniędzy żeby potem dostać "wyjątkowy" kubek albo ręcznie ozdabianą ramkę na zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A choinka już ubrana durne szmaty ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas nie królują ani kubki ani ramki na zdjecia, zazwyczaj są to fajne prezenty i ja lubię wymyślać co komu, potem zakupy, na koniec pakowanie- jeden z milszych aspektów świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dla dzieci będę zamawiać w pon - śr przez Neta. Reszta w grudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ech, zakupy i pakowanie prezentów to jeden z najmliszych aspektów ŚWIĄT?! Kurcze, katoliczką nie jestem, prezenty dzieciom w rodzinie, grzecznościowo, kupuję, ale jedyne co jest dla mnie miłe to to że cała rodzina (rodzice, rodzeństwo z małżonkami i dziećmi, dziadkowie) ma wolne i możemy bez spięć posiedzieć razem przy kolacji wiedząc że następnego dnia nikt nas nie goni... tak tylko raz do roku się zdarza. Dla katolików, jaki jest sens i radość świąt, chyba tłumaczyć nie trzeba. Ale sorry, totalna komercja? Dla kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty potrafisz czytac ze zrozumieniem??? Bo ja napisałam, ze to JEDEN z najmilszych apektow, czyli- UWAGA UWAGA-jest ich wiecej, nie masz pojęcia jak spędzamy święta i jakie stosunki mamy na codzien, więc po co piszesz p*****ly o komercjalizacji? Żeby mi ciśnienie podnieść, czy sobie spuścić? ? Jak dla mnie, to w ogóle możesz prezentów na święta nie robic, ale po co wcinasz sie w cudze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze kupowałam w grudniu w tym wcale nie kupuje wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz mysle, ogladam w sklepie, cos tam kupilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazwyczaj zaczynasz kupować prezenty na początku grudnia. Ale wczoraj zauważyłam śliczną bransoletkę i stwierdziłam że będzie idealna dla mamy - kupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, jak macie jakieś fajne pomysły na prezenty, to pochwalcie się. Rzygam już kosmetykami i książkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I cisza :D Haha. Cóż za kreatywne kobitki tu siedzą :D Kosmetyki, książka, i skarpetki (ewentualnie portfel, pasek czy inne g****o).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlamęża zegarek -wiem, że bardzo by chciał. Dla mamy prostownice - narzeka, że nie ma. Dla dzieci: kostkę edukacyjną, zestaw farb i narzędzi do malowania, zestaw instrumentów muzycznych i puzzle albo grę. Dla teściowej ozdobną figurkę z home &you - bardzo jej się podobała. Dla siebie kolczyki. I wsio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super :) Ja chrześniakowi model samolotu do sklejania, siostrze i jej mężowi zestaw do fondue :) Dla rodziców nie mam pomysłu jeszcze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojemu kupuję małą kamerkę sportową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie i w tym roku kupujemy prezent tylko moim rodzicom, mojemu rodzeństwu, sobie i naszemu dziecku. Mamy dosyć chamstwa pozostałych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co kupujecie? Pochwalcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale to już było
U mnie w rodzinie nie kupuje się prezentów dorosłym.Jedynie bierze się pod uwagę dzieci.Nie szaleję, jakąś książkę lub drobną zabawkę.Sama mam dwoje dzieci i mam komu kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hela555
U nas podobnie tylko dzieciaki dostają prezenty w rodzinie na święta, bo jak się wszystkich policzy to jest już 9, w tym 2 moich. Wszystkie w wieku od 1-10 lat, więc szukam sklepu w necie i zamawiam wszystko na raz, w tym roku zabawki plastyczne dla większych dzieciaków http://skrzatonline.pl/22-zabawki-plastyczne, a dla dziewczynek lalki, albo akcesoria dla lal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga112
Ja póki co przeglądam strony internetowe z fajnymi prezentami, ale jeszcze nie kupuję :) Ostatnio nawet natrafiłam na fajny sklep z którego na te świeta już cos kupię :) Jest to http://www.takapaka.pl/ zachwyciły mnie prezenty, które tam zobaczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×