Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ksennaaa

Czy kazde dziecko jest inne?

Polecane posty

Gość ksennaaa

Konkretnie chodzi mi o rodzenstwo. Czy jesli moje pierwsze dziecko bylo jako niemowle krzykaczem, ktore non stop plakalo, to jest szansa, ze drugie bedzie pod tym wzgledem spokojniesze? Jakie macie doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksennaaa
Strasznie sie boje jeszcze raz przez to przechodzic :(. Chociaz od pierwszego porodu minely juz prawie 4 lata, to i tak na sama mysl, co wtedy przechodzilismy, przechodza mnie ciarki. Synek darl sie dzien w dzien, przez pierwsze 2 miesiace. Bylam wtedy wykonczona psychicznie i nie potrafilam cieszyc sie macierzynstwem:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój pierwszy też dał ostro w kość. ;) a drugi pojawił się dość szybko i był aniołkiem jest w zasadzie bo ma pół roku. Też się bałam ale to nie ma się tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, kazde jest inne. Te co mają zamulone dzieci nie zrozumieją tych, co mają energiczne. Niedawno pisała tu laska która chwaliła się , ze tydzień po porodzie wróciła do pracy jako księgowa bo jej dziecko spało cały dzień... a moje nie spało w ogóle w dzień, tylko wisiało na cycu i/lub płakało. Teraz ma 10 mcy również nie śpi w dzień i krzyczy jak tyklo straci kontakt fizyczny czy wzrokowy ze mną choćby na sekundę. Jest po 11, a ja dopiero odkleiłam je od nogi i usiadłam zjeść cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×