Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

icestar

Czy komus wyszedl test negatywny a potem okazalo sie ze jest ciaza?

Polecane posty

Jak w temacie. Termin miesiaczki pojutrze a ja juz zrobilam pre-test i wyszla tylko jedna kreska :( Czy test moze sie mylic? Tak bardzo chce zaciazyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób badanie krwi jeśli chcesz mieć 100% pewności: pozdrawiam i życzę pozytywnego wyniku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za wsparcie. Zrobie drugi w dniu spodziewanej @, choc mam nadzieje ze nie przyjdzie. U mnie to nie taka prosta sprawa, bo od paru miesiecy mam krwawienia na tydzien przed @. Mialam robione USG ale nie wykryto polipow - rzekomej przyczyny. Teraz czekam na interpretacje badania krwi na hormony (pobrano 3 tyg temu)- jutro wizyta u lekarza. W tym cyklu stosowalam testy owu i krwawienie przed @ sie nie pojawilo wiec bylam pelna nadzieji na ciaze, a tu klapa. Mam jeszcze mala nadzieje i myslalam ze moze te cholerne testy nie sa tak dokladne. Na tym forum jest mnostwo szczesliwych mamus wiec mialam nadzieje ze znajdzie sie choc jedna ktorej test sklamal. Moze juz spia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moi dwóm koleżankom
testy wyszły negatywnie, a były w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziarenko
Hej. Ja robiłam sobie test w maju, wyszedł negatywny, a za dwa dni poszłam do lekarza i okazało się, że jestem w ciąży. Robiłam też badanie krwi i potwierdziło ciążę. Niestety w 4 tygodniu ciąży poroniłam.I teraz nadal się staram. To już prawie rok ciągłej pracy, pracy i pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziarenko
Icestar a Ty już długo się starasz? leczyłaś się w jakiś sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatatata
a ja sie nie staralam i zaciazylam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tyle
icestar - mi tak wyszło! I to nawet w dniu spoedziewanej miesiączki robilam a tu negatywnie-jedna kreska. Zrobilam na drugi dzien- podobnie...Ale cos przeczuwałam mocno , tak mocno ze sie uparlam i zrobilam na trzeci dzien- ledwie ledwie widoczna kreseczka druga -niemal pod swiatlo :) Wiec poszlam na beta hcg i wyszedł pozytywnie :):):) no to juz dla zabawy zrobilam czwarty test i dopiero ten zostawilam na pamiątkę- z dwiema kreseczkami :):) czasem trzeba pare dni odczekac!!! podobno wróżą chlopca bo niskie stezenie hormonów. ja jestem w teraz w 10-tym tyg, pozdrawiam i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi 14 lutego w dniu kiedy powinnam dostac okres czyli dwa tyg po owulacji wyszedl negatywny a dwa dni pozniej cos mnie podkusilo zrobilam test i wyszedl pozytywny niedlugo rozwiazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21.....
Testy nie wykazywały nic,okres miałam az do 3 miesiaca,wtedy poszłam do lekarza na kontrol i on mi na to,ze jestem w 15tyg... Wyobraź sobie to ździwienie...Masakra... ale nie załuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 29-latki
a ile ważysz? i przy jakim wzroscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, ze test wyszedl negatywnie, a ktos jest w ciazy i tak, nie oznacza ze test sklamal! Znaczy tylko tyle, ze byl zrobiony za wczesnie. Zwykle 2 tyg. po zaplodnieniu stezenie hormonu hcg jest juz tak duze, ze testy ciazowe go wykrywaja. Kazda z nas jest jednak inna i z tymi hormonami nie jest zawsze tak jak w podreczniku :) Dlatego czasem poki test wykryje hcg, mija troche wiecej czasu. Dlatego powinno sie robic testy po terminie okresu najlepiej, a jak ktos sie bardzo niecierpliwi- niech idzie i zrobi bete-hcg w laboratorium (ale nie szybciej niz tydzien po potencjalnym zaplodnieniu) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziarenko
Icestar wyjaśnij mi jak to jest z tymi testami owulacyjnymi. Kiedy się je robi i jak? A u Ciebie owulacja jest którego dnia cyklu? Moja siostra też miała problemy z prolaktyną i dość szybko zaczęła się leczyć. I na początku miała ją zbyt niską, później zbyt wysoką i leczenie i tak nie przynosiło rezultatów. Po 1,5 roku starań zrobiła sobie badanie na drożność jajowodów i po tym badaniu od razu zaszła w ciążę. Ale to badanie lekarze decydują się robić ostatecznie, bo to badanie bardzo ingeruje w organizm kobiety. A czy twój mężczyzna robił sobie badania? Jeśli nie chce zrobić to podawaj mu cynk w tabletkach , kwas foliowy, wit. E. Te witaminy poprawiają jakość nasienia. Ale jeśli przyczyna leży po Twojej stronie i masz problem z prolaktyną to pójdź do innego lekarza. Pewnie przepisze ci bromergon. Życzę powodzenia w staraniach. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nania
Kobietki kochane-mam pytanko i błagam odpowiedzcie któraś bo oszaleje:/Normalny mój cykl miał 26 dni,ostatni zaczął się 4 sierpnia czyli już w 22 dniu cyklu.Kochaliśmy się wtedy z mężem w czasie okresu chyba codziennie.Wytrysk niby nie był "do środka"ale bardzo blisko wejścia do pochwy.Teraz nie mam okresu już 37 dni.Test robiłam tydzień temu i wyszedł negatywny,ale jestem jakaś senna i ciągle zmęczona.Śpię po 10-12 godzin na dobę i szybko się męczę.Byłam przez 2 tygodnie na ostrej diecie ale zaraz po planowanym terminie miesiączki(kiedy jej nie dostałam)zaczęłam normalnie jeść a okresu nadal nie mam.Czy możliwe jest żebym była w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prze 4 miesiące moje cykle były 16 dniowe w 5 miesiącu 20 dniowy, i delikatne krwawienie miesiączkowe. Okres (delikatne krwawienie) miałam 5 października, dziś jest 25.10 i nie mam okresu + objawy wskazujące na ciąże od 3 dni mierzę temp. w pochwie mam 36,9-37'C (normalna tempka zawsze była 36,4-36,6), od 2 tygodni bolą mnie sutki, od kilku dni całe piersi, poza tym są większe, z rana mam mdłości, pochwe mam rozpulchnioną i mam skurcze w brzuchu. Muszę dodać że nigdy przed okresem nie miałam zadnych dolegliwości, czasem lekkie bóle brzucha ale to innego rodzaju niż te teraz. Dzisiaj czyli 21 dnia cyklu zrobiłam test i wyszedł negatywny, ale robiłam w ciągu dnia, jutro zrobie z rana, ale jednak wydaje mi się że to może być jeszcze za wcześnie, czy badanie laboratoryjne HCG określi już czy jestem w ciąży? Pozdrawiam i czekam na odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laporushi24
tak, badanie hcg okresli czy jestes w ciazy:) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi 3 pre testy wyszły negatywne i to po terminie miesiaczki dopiero QUIXX i QICK vue pokazał dwie krechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta.
starmy sie z przyszlym mezem o dziecko ; )) dostalam okres w styczniu 13 a skonczyl mi sie 19 odrazu po okresie jak mi sie skonczyl kochalismy sie w dzien w dzien oczywiscie konczyl w srodku , wczoraj rozwniez sie kochalismy - dzisiaj mnie skusilo kupic test zrobilam - wyszedl negatywnie ; ( moja kolezanka jest w ciazy i mowi ze za szybko zrobilam test , jestem zalamana ... Mam temperature w pochwie 37.1 , 2 , 3 , 7 . Boli mnie podbrzusze , piersi , i mam wiecej sluzu . Nie wiem co myslec . ? Bardzo chcialabym zaciazyc . Prosze o odpowiedz czy moge byc w ciazy . ? Dodam ze mam cykle nieregularne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za wczesnie
jesli miesiaczke masz miec dopiero okolo 13 to wydaje mi sie ze troche za wczesnie na test. ja mam dostac okres jutro przy cykle mam 28-30 dni, wczoraj zrobilam test i wyszla bardzo blada kreska ale byla widoczna dzis jest 27 dzien cyklu zrobilam test z porannego moczu i nic nie zauwazylam:( niewiem co mam myslec ???? poczekam do jutra jesli nie dostane jutro ewentualnie do niedzieli powtorze test:) zobaczymy, jak narazie teperatura utrzymuje sie 36,9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta.
to wykrylo ciaze ; )) * zła minka ; pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocet
jesli cie pociesze,to ja zrobilam 2 testy-kazdy w innym terminie i jeden test z krwi ktory tez nie wykazal ciazy...a rodze w czerwcu :) powodzenia.wyluzuj,nie obserwuj tak swojego organizmu tylko korzystaj ze straran ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta.
mam nadzieje ze najde ; )) 3majcie kciuki ; * dzieki ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta.
Sluchajcie : staram sie z przyszlym mezem o dzidzie ; )) kochalismy sie w dzien w dzien po okresie ( oczywiscie konczyl w srodku ) . Miezylam sobie temperature w pochwie 37.4 37.5 37.6 roznie : dzisiaj mialam 37.9 38 . W pracy zobaczylam ze mam krew na majtkach ,- bylo to ok godziny 14 ( pomyslalam ze no tak nie udalo sie ;( ale co z ta temperatura . Tego okresu krwawienia jest malo jak na mnie . ? moge byc jednak w ciazy . ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×