Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy korzystaliście z pomocy rytualistów,wróżek by poprawić sytuacje w związku

Polecane posty

Gość gość

Witajcie. Postanowiłam zadać to pytanie bo zastanawiam się nad skorzystaniem z pomocy jakiejś wróżki rytualistki bo chciałabym żeby w moim związku było lepiej. Ostatnio coś się psuje. Czy korzystaliście z pomocy rytualistów,wróżek by odzyskać faceta lub poprawić sytuację w związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystałam, to działa ale nie rób tego to nieetyczne, nie wolno robić takich rzeczy bez wiedzy faceta bo łamiesz jego wolną wolę to nieetyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A poza tobą w domu wszyscy zdrowi? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mozesz mi tylko powiedziec kto ci pomógl? jaka wrózka? ja chce tylko wiedziec, mozesz napisac mi cos na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moę napisać ci na priv. Napisz do mnie -mój email: mkonieczna67@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystalam przez 2 lata... nie rob tego. Wszystko mi sie zwalklo na glowe. To bylo jakies 3 lata temu jak akonczylam korzystac a w zyciu piperzylo mi sie jeszcze dlugo. Do tej ppry odczuwam skutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie - z erotycznych gadżetów i NLP. Pomogło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowa fryzura, kobiece ciuchy, zrzucenie kilku kg, atrakcyjna bielizna, perfumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie jakieś gusła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam już zaręczona z facetem, który był moim ideałem – wrażliwy, czuły a zarazem zaradny. Planowaliśmy ślub i wspólne życie. Aż nagle on stwierdził że to jednak nie to…..tragedia. Wiedziałam że to facet mojego życia. Nie mogłam go wypuścić z rąk. Jako że zawsze wierzyłam w magię postanowiłam się odwołac do niej. Zamówiłam rytuały miłosne u wróżki Teresy i on wrócił, mówiąc że nie wie jak mógł wcześniej ze mną zerwać. Znowu jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie. Email do wróżki, astrologa Teresy: wozniak.teresa01@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja będę polecać na forach internetowych wróżkę, strologa Teresę ponieważ pomogła mi i ręczę za nią. I jestem pewna, że jest osobą kompetentną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o kontakt osobę , która wykonywała rytuały u pani Teresy . Chciałabym się czegoś dowiedzieć więcej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykonywałam urok u Alanny Onyxia ,zresztą ona i Werita to te same osoby i nie zadziałało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×